Статьи

Чи не працює Wi-Fi на iPhone або iPad: можливі рішення проблеми

 1. Усуньте зовнішні причини (перешкоди, чохли)
 2. На iPhone або iPad (перезавантаження, «забути мережу», скидання налаштувань мережі, перепрошивка)
 3. На роутере (маршрутизаторі)
 4. Народні засоби
 5. Зверніться в сервісний центр

Серед усіх проблем, з якими стикаються власники мобільних гаджетів, погана робота або повна відсутність Wi-Fi підключення є однією з найпоширеніших. Зазвичай виною всьому неправильні призначені для користувача настройки одного з пристроїв (маршрутизатора або смартфона), проте часом дозволити ситуацію, що склалася без втручання на апаратному рівні не вдається.

Зазвичай виною всьому неправильні призначені для користувача настройки одного з пристроїв (маршрутизатора або смартфона), проте часом дозволити ситуацію, що склалася без втручання на апаратному рівні не вдається

Нижче розглянемо найбільш ефективні методи лікування Wi-Fi з точки зору співвідношення загального числа спроб до вдалим. Тобто, саме ці способи найчастіше допомагають користувачам вирішити проблему з бездротовим підключенням даного типу.

ПО ТЕМІ: Як зменшити витрату мобільного трафіку на iPhone. 13 порад .

Усуньте зовнішні причини (перешкоди, чохли)

В першу чергу, слід переконатися у відсутності перешкод для сигналу. Якщо між роутером і смартфоном немає мікрохвильової печі, в якій лежить кілька робочих радіотелефонів, то він повинен проходити безперешкодно. Найчастіше проблема полягає в чохлах і бамперах, які були виготовлені недалекоглядними майстрами з металевих матеріалів - усунення такого аксесуара може зняти питання нестабільного Wi-Fi підключення.

Таблиця матеріалів з різним рівнем створюваних перешкод:

На iPhone або iPad (перезавантаження, «забути мережу», скидання налаштувань мережі, перепрошивка)

Природно, в першу чергу слід провести повний комплекс заходів щодо усунення можливої ​​помилки в настройках iOS, рухаючись по списку від самого простого до складного:

 • Вимикаємо і включаємо Wi-Fi в Пункті управління, перезавантажуємо пристрій .
 • У разі, якщо iPhone або iPad некоректно підключається до мережі Wi-Fi, спробуйте «забути» мережу. Для цього відкрийте додаток Налаштування, перейдіть в розділ Wi-Fi і натисніть на значок «i» поруч зі значком рівня сигналу.

Для цього відкрийте додаток Налаштування, перейдіть в розділ Wi-Fi і натисніть на значок «i» поруч зі значком рівня сигналу

 • Якщо це не допомагає, зробіть скидання налаштувань мережі. Для цього перейдіть по шляху: Налаштування -> Основні -> Скидання і натисніть на Скинути настройки мережі.

Для цього перейдіть по шляху: Налаштування -> Основні -> Скидання і натисніть на Скинути настройки мережі

 • У деяких випадках можна вдатися до процедури Відновлення ПО. Про те, чим відрізняється Оновлення ПЗ від Відновлення ПО, а також як цей процес виконується, ми детально розповіли в цьому матеріалі .

ПО ТЕМІ: Приховані можливості iPhone: 20 функцій iOS, про які Ви могли не знати .

На роутере (маршрутизаторі)

 • Перезавантажте роутер. Як би банально це не звучало, але рестарт роутера в деяких випадках дійсно сприяє покращенню роботи бездротової мережі на iOS.
 • Змініть метод шифрування (часто саме з цієї причини iOS-пристрої не хочуть підключатися до Wi-Fi).

Змініть метод шифрування (часто саме з цієї причини iOS-пристрої не хочуть підключатися до Wi-Fi)

 • Змініть канал і регіон.

Змініть канал і регіон

 • Скиньте роутер (маршрутизатор) до заводських налаштувань.

Скиньте роутер (маршрутизатор) до заводських налаштувань

ПО ТЕМІ: Чому iPhone і iPad гальмують і вимикаються на морозі .

Народні засоби

Втім, якщо у вас на руках старий iPhone 3GS або iPhone 4 з розбитим екраном і неробочий кнопкою Home, то можна ризикнути його здоров'ям і виконати один з перевірених тисячами користувачів способів температурного впливу. А саме - нагріти смартфон феном до критичної температури і потім перезавантажити, або навпаки - заморозити iPhone в холодильнику (і це не жарт).

Іноді це дає позитивний, але тимчасовий ефект і підтверджує наявність проблем апаратного плану.

Зверніться в сервісний центр

Якщо iPhone і раніше відмовляється здійснювати інтернет-підключення, то з високою часткою ймовірності є механічні пошкодження або заводський брак відповідного модуля. Таку проблему не слід усувати самостійно в домашніх умовах і краще звернутися в сервісний центр.

Дивіться також:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).