Статьи

Чи варто купувати посилання-картинки?

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Ефективне просування сайтів є використання максимальної кількості різноманітних методів та інструментів. щоб контрольний профіль вашого веб-сайту виглядав максимально природним для ПС необхідно урізноманітнити як джерела посилань, але і їх типи.

Для цього можна використовувати різні засоби. Одним з таких засобів є покупка посилань у вигляді картинок. Зробити це можна в таких біржах, як гогетлінкс , Гетгудлінкс , ротапост і деяких інших. Але давайте розберемося, чи допомагають вони в просуванні сайту?

Точної відповіді на питання наскільки ефективно чи працюють посилання-картинки для просування веб-сайтів не може дати ніхто. Але з досвіду багатьох професійних оптимізаторів можна судити про те, що подібні посилання є досить ефективним інструментом для просування сайту не тільки за запитами, але і для підвищення його авторитету в очах пошукових систем.

Тому якщо у вас є можливість використовувати посилання у вигляді картинок для просування свого проекту, тоді потрібно скористатися цим інструментом.

Такі посилання досить добре розбавляють контрольний профіль і роблять його більш природним в очах пошукових систем. Тому що, якщо проаналізувати кілька десятків популярних проектів, то можна побачити, що в їх посилальних профілях спостерігається досить велика кількість саме посилань у вигляді картинок.

І в більшості випадків такі посилання є природними. Пошукові системи знають про це, і з цієї причини посилання-картинки є індикаторами якості проекту. Крім того, вони цінуються вище, ніж звичайні текстові посилання.

Проблема полягає в тому, що при просуванні сайту за допомогою посилань-картинок можна використовувати анкорний текст . Однак вихід є. При просуванні за допомогою посилань у вигляді картинок можна використовувати атрибут alt тега Img . Він і буде своєрідним анкором для посилання. Однак не потрібно перестаратися, і ставити в такий атрибут велика кількість ключових слів. Це буде сприйнято за спробу маніпулювання або спам.

За великим рахунком використання атрибута alt для просування за допомогою посилань у вигляді картинок по своїй суті підпорядковується тим же правилам, що і складання анкора для звичайних текстових гіперпосилань. Тобто необхідно використовувати мінімальну кількість ключових слів. Крім того, добре працює навколишній текст. Тому в атрибут alt можна вписати не тільки в кілька ключових слів і пошукових фраз, але і в невелику пропозицію, куди можна гармонійно включити потрібні вам ключові слова.

Використання даних посилань дозволяє вашому сайту виглядати більш природно в очах ПС, тому що на великій кількості проектів, які просуваються виключно платними методами, практично відсутні подібні посилання.

Наявність в посилальному профілі досить великої кількості посилань у вигляді картинок є прерогативою якісних і популярних сайтів, які користуються довірою пошукових систем. Тому, якщо ви хочете збільшити трастових вашого проекту для пошукових систем, то необхідно використовувати посилання-картинки для комплексного просування.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Але давайте розберемося, чи допомагають вони в просуванні сайту?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача