Статьи

Чи варто купувати посилання-картинки?

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Ефективне просування сайтів є використання максимальної кількості різноманітних методів та інструментів. щоб контрольний профіль вашого веб-сайту виглядав максимально природним для ПС необхідно урізноманітнити як джерела посилань, але і їх типи.

Для цього можна використовувати різні засоби. Одним з таких засобів є покупка посилань у вигляді картинок. Зробити це можна в таких біржах, як гогетлінкс , Гетгудлінкс , ротапост і деяких інших. Але давайте розберемося, чи допомагають вони в просуванні сайту?

Точної відповіді на питання наскільки ефективно чи працюють посилання-картинки для просування веб-сайтів не може дати ніхто. Але з досвіду багатьох професійних оптимізаторів можна судити про те, що подібні посилання є досить ефективним інструментом для просування сайту не тільки за запитами, але і для підвищення його авторитету в очах пошукових систем.

Тому якщо у вас є можливість використовувати посилання у вигляді картинок для просування свого проекту, тоді потрібно скористатися цим інструментом.

Такі посилання досить добре розбавляють контрольний профіль і роблять його більш природним в очах пошукових систем. Тому що, якщо проаналізувати кілька десятків популярних проектів, то можна побачити, що в їх посилальних профілях спостерігається досить велика кількість саме посилань у вигляді картинок.

І в більшості випадків такі посилання є природними. Пошукові системи знають про це, і з цієї причини посилання-картинки є індикаторами якості проекту. Крім того, вони цінуються вище, ніж звичайні текстові посилання.

Проблема полягає в тому, що при просуванні сайту за допомогою посилань-картинок можна використовувати анкорний текст . Однак вихід є. При просуванні за допомогою посилань у вигляді картинок можна використовувати атрибут alt тега Img . Він і буде своєрідним анкором для посилання. Однак не потрібно перестаратися, і ставити в такий атрибут велика кількість ключових слів. Це буде сприйнято за спробу маніпулювання або спам.

За великим рахунком використання атрибута alt для просування за допомогою посилань у вигляді картинок по своїй суті підпорядковується тим же правилам, що і складання анкора для звичайних текстових гіперпосилань. Тобто необхідно використовувати мінімальну кількість ключових слів. Крім того, добре працює навколишній текст. Тому в атрибут alt можна вписати не тільки в кілька ключових слів і пошукових фраз, але і в невелику пропозицію, куди можна гармонійно включити потрібні вам ключові слова.

Використання даних посилань дозволяє вашому сайту виглядати більш природно в очах ПС, тому що на великій кількості проектів, які просуваються виключно платними методами, практично відсутні подібні посилання.

Наявність в посилальному профілі досить великої кількості посилань у вигляді картинок є прерогативою якісних і популярних сайтів, які користуються довірою пошукових систем. Тому, якщо ви хочете збільшити трастових вашого проекту для пошукових систем, то необхідно використовувати посилання-картинки для комплексного просування.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Але давайте розберемося, чи допомагають вони в просуванні сайту?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то