Статьи

chrome.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з chrome.exe
 2. Інформація про фото chrome.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з chrome
 5. chrome сканер

Справжній файл chrome.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Google Chrome, розробленого Google.

Chrome - це абревіатура від Google Chrome

Chrome.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є chrome.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з chrome.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Google Chrome. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи chrome.exe.

Інформація про фото chrome.exe

процес Google Chrome або Chromium або хром або Chromium Embedded Framework (CEF) Client Application або Orbitum або Cent Browser або SRWare Iron або crxbro
належить програмі Google Chrome або Chromium або Інтернет або Chromium Embedded Framework (CEF) Client Application або Google Chrome Canary або Adobe SVG Viewer або Idle Crawler або Cent Browser
від Google (Toolbar.google.com) або The Chromium Authors або The Orbitum Authors або Cent Studio або SRWare (Www.srware.net) або Maple Studio або Microsoft (Www.microsoft.com) або The crxbro Authors .

Опис: chrome.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Chrome.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" або іноді в підпапках "Мої файли". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 813,896 байт (8% всіх випадків), 843,592 байт і ще 164 варіанти . Опис: chrome
Це не системний процес Windows. У файлу поставлена ​​цифровий підпис. Це файл, підписаний Verisign. У процесу немає видимого вікна. Chrome.exe здатний маніпулювати іншими програмами, моніторити додатки і записувати введення даних. Тому технічний рейтинг надійності 16% небезпеки.
Існує можливість видалити програму Adobe SVG Viewer або Google Chrome, оновити її, або попросити допомоги у постачальника програмного забезпечення. перейдіть до www.adobe.com/svg/main.html , Щоб оновити її, перейдіть до www.adobe.com , Щоб зв'язатися з постачальником, або до Adobe SVG Viewer або Google Chrome в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з chrome.exe

 • Якщо chrome.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 28% небезпеки. Розмір файлу 1,068,544 байт (4% всіх випадків), 667,136 байт і ще 144 варіанти . Це не файл Windows. Сертифіковане надійною компанією. У процесу немає видимого вікна. Це файл, підписаний Verisign. Chrome.exe здатний маніпулювати іншими програмами і моніторити додатки.
  Якщо ви хочете повністю видалити програму, перейдіть в Панель управління ⇒ Програми ⇒ Chromium або Google Chrome.
 • Якщо chrome.exe знаходиться в папці Windows для зберігання тимчасових файлів, тоді рейтинг надійності 63% небезпеки. Розмір файлу 199,168 байт (50% всіх випадків) або 532,608 байт. У процесу немає видимого вікна. Це не файл Windows. Chrome.exe здатний моніторити додатки і маніпулювати іншими програмами.
  Ви можете видалити devenv_2.exe, або попросити допомоги у технічної підтримки. Перейдіть до devenv_2.exe в Панелі управління Windows (Розділ Програми та засоби) для видалення програми, або перейдіть до microsoft.com Службі Підтримки Клієнтів.
 • Якщо chrome.exe знаходиться в підпапках диска C: \, тоді рейтинг надійності 36% небезпеки. Розмір файлу 1,325,384 байт.
 • Якщо chrome.exe знаходиться в папці "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 26% небезпеки. Розмір файлу 83,456 байт.
 • Якщо chrome.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows, тоді рейтинг надійності 46% небезпеки. Розмір файлу 409,605 байт.

Важливо: Деякі віруси маскують себе як chrome.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталогах c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл chrome.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

оглядач інтернету-браузер
да
марина При вимкненому браузері вантажив процесор обидва ядра по 50%
Григорій Дістали помилки програми: 0x6c506656c-witter; 0x015601b-witter; 0x7c9108b3-0xfffffff8-read; 0x7c9109fb-0x00650050-read.Для чого вони, і як їх видалити? Вони шкідливі?
Володимир. це інтернет браузер.но ось таке питання виникло у мене після поновлення цього самого Chrome. у мене в диспетчері стали дублюватися процеси (від 3 до 5 процесів chrome.exe). при їх завершенні відбуваються збої в роботі Dmaster.exe і AvastSvc.exe. ці процеси споживають 50-75% процесора і більше половини оперативний. підкажіть що це таке?
Ден це інтернет браузер.но ось таке питання виникло у мене після поновлення цього самого Chrome. у мене в диспетчері стали дублюватися процеси (від 3 до 5 процесів chrome.exe). при їх завершенні відбуваються збої в роботі Dmaster.exe і AvastSvc.exe. ці процеси споживають 50-75% процесора і більше половини оперативний. підкажіть що це таке?
Ден дістали помилки програми: "0х0801f83c", "0x07df8ec" і ще там виходить що пам'ять не може бути "written" як його можна усунути щоб додатки Вк заробили?
Ілназ Після запуску з'являється повідомлення-неправильно вказано шлях до chrome.exe.Іскала його всюди-його немає в явному віде.Бил браузер Мозилла-видалила Варто експлолер.Как позбутися повідомлення?
Ніна_Ша Коли я його видалив, стало випливати вікно з помилкою, що його нету.Вилетает кожні 15 секунд приблизно. (Це не скарга)
Ілля Розміщувався в папці з Imgburn. Вантажив відеоадаптер nVIDIA так, що його температура піднялася до 70 С. При видаленні з диспетчера задач викликав збій драйвера відеоадаптера. Після видалення з диска поки не з'являвся.
Володимир У мене chrome.exe розташований на C: \ Users \ Імя_ПК \ AppData \ Roaming \ FastStone і це BitCoinMiner. Він дуже сильно навантажує процесор. Ніяк видалити його не можу. Я його видаляю, а він через кілька хвилин знову з'являється. Довелося антивірусом заблокувати, тому що я його не можу видалити. (додаткова інформація)
EXTRATER Хром у мене і в помині не стояв, а файл з'явився за місцем: C: \ Users \ 1 \ AppData \ Roaming \ Microsoft Включався сам і помітно гальмував відгук екрану.
ФронтПейдж Нормальний файл!
Ігор

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото chrome.exe: - на основі 23 голосів з 13 відгуками.

38 користувачів запитували про цей файл. 6 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 5 користувачів дали, як безпечний. 4 користувачів дали, як здається безпечним. 7 користувачів дали, як нейтрально. 4 користувачів дали, як здається небезпечним. 3 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з chrome

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з chrome. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу chrome.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

chrome сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Для чого вони, і як їх видалити?
Вони шкідливі?
Підкажіть що це таке?
Підкажіть що це таке?
Как позбутися повідомлення?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача