Статьи

ЧЄ з самбо - російських самбістів не пустили в Грецію

фото wikipedia

Російських самбістів не пустили на чемпіонат Європи в Греції https://cdn.segodnya.ua/img/article/11389/6_main_new.1526488734.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11389/6_tn.1526488734. jpg 2018-05-16T19: 38: 46 + 03: 00 Інші Міністерство спорту Греції не внесло їх до списків членів російської збірної

Греція відмовила у візі трьом російським самбістам, які повинні були взяти участь в чемпіонаті Європи в складі національної команди. Заміну вдалося знайти лише двом спортсменам.

Йдеться про Мухтара Гамзаева (57 кг), Ежере Енчінове (62 кг) і Дмитра Самойлова (82 кг). Крім того, у в'їзді відмовлено судді Н. Малишеву і масажиста збірної А. Воронову.

Як виявилося, спортсменам відмовили у візі, оскільки міністерство спорту Греції не внесло їх до списків членів російської збірної.

Всеросійська федерація самбо зуміла знайти заміну двом спортсменам. У ваговій категорії 57 кг виступить Родіон Асканаков, а в категорії 62 кг - Олександр Нестеров. Чемпіонат Європи з самбо пройде в Афінах з 18 по 20 травня.

Нагадаємо, що на чемпіонат Європи з боксу 2017 року Харкові була допущена частина російської делегації , Серед яких були журналісти і боксери, які порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим.

Відразу після цього в Росії закликали міжнародні федерації не проводити змагання в Україні .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача