Статьи

ЧЄ з самбо - російських самбістів не пустили в Грецію

фото wikipedia

Російських самбістів не пустили на чемпіонат Європи в Греції https://cdn.segodnya.ua/img/article/11389/6_main_new.1526488734.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11389/6_tn.1526488734. jpg 2018-05-16T19: 38: 46 + 03: 00 Інші Міністерство спорту Греції не внесло їх до списків членів російської збірної

Греція відмовила у візі трьом російським самбістам, які повинні були взяти участь в чемпіонаті Європи в складі національної команди. Заміну вдалося знайти лише двом спортсменам.

Йдеться про Мухтара Гамзаева (57 кг), Ежере Енчінове (62 кг) і Дмитра Самойлова (82 кг). Крім того, у в'їзді відмовлено судді Н. Малишеву і масажиста збірної А. Воронову.

Як виявилося, спортсменам відмовили у візі, оскільки міністерство спорту Греції не внесло їх до списків членів російської збірної.

Всеросійська федерація самбо зуміла знайти заміну двом спортсменам. У ваговій категорії 57 кг виступить Родіон Асканаков, а в категорії 62 кг - Олександр Нестеров. Чемпіонат Європи з самбо пройде в Афінах з 18 по 20 травня.

Нагадаємо, що на чемпіонат Європи з боксу 2017 року Харкові була допущена частина російської делегації , Серед яких були журналісти і боксери, які порушили порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим.

Відразу після цього в Росії закликали міжнародні федерації не проводити змагання в Україні .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.