Статьи

Бюджет США забороняє фінансування полку Азов

У підписаному минулого тижня Дональдом Трампом федеральному бюджеті США міститься пункт про заборону надання будь-якої допомоги полку Азов У підписаному минулого тижня Дональдом Трампом федеральному бюджеті США міститься пункт про заборону надання будь-якої допомоги полку Азов.

Про це повідомляє американське видання The Hill.

Видання назвало Азов «ультранаціоналістичним збройним формуванням, яке відкрито приймає в свої ряди неонацистів».

Відзначається, що в законопроектах про бюджет, які приймалися останні три роки Палатою представників, містилася заборона на передачу американської допомоги Азову, але це положення кожен раз виключалося перед прийняттям бюджету в остаточному варіанті.

Однак в цьому році закон передбачає, що виділені кошти не можуть «використовуватися для передачі озброєнь, навчання або надання іншої допомоги батальйону Азов».

Як заявив член Палати представників Ро Ханна, який є противником надання Україні допомоги летального характеру, «ідея переваги білої раси і неонацисти є неприйнятними, і їм немає місця в нашому світі».

«Я дуже радий, що недавно прийнятий всеосяжний закон забороняє США поставляти зброю і навчати неонацистський батальйон Азов, який воює в Україні», - сказав він.

Згідно з бюджетним законом, США в 2018 році виділять Україні допомогу в розмірі $ 620,7 мільйонів. З яких - $ 200 мільйонів - по лінії Пентагону, і $ 420,7 мільйонів - по лінії Державного департаменту.

Нагадаю, 24 грудня минулого року бійці «Азова» мало не начистили фізіономію порошенківська раднику Бірюкову.

В той день в Києві проходив рошенівських антимайдан , На який його організаторам під керівництвом Бірюкова вдалося зібрати лише пару сотень калік.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача