Статьи

Браузер Гугл Хром (Google Chrome) блокує скачіваеніе файлів

 1. Невелика передісторія
 2. Відключаємо блокування скачування файлів в браузері Гугл Хром
 3. Якщо все-таки Chrome зупинив завантаження

Автор admin На читання 3 хв.

Зіткнувся з цікавим нововведенням в браузері Гугл Хром: з якогось моменту він взяв на себе роботу антивіруса і став начисто блокувати завантаження деяких архівів і файлів, мотивуючи це тим, що вони містять шкідливе ПЗ і можуть завдати шкоди комп'ютеру. При цьому немає можливості скасувати перевірку для конкретного файлу. Нижче розповім, що робити, якщо Google Chrome блокує скачування файлів.

Невелика передісторія

До слова сказати, скачуваний файл був повністю дієздатний і не містив вірусів. Захист браузера спрацювала, можна сказати, на порожньому місці.

Захист браузера спрацювала, можна сказати, на порожньому місці

Браузер починає блокувати шкідливі файли

Я, зрозуміло, дуже вдячний хлопцям з Google за таку турботу і цілком упевнений в тому, що функція блокування файлів браузером допоможе знизити кількість заражень вірусами. Але як то кажуть, є одне маленьке «але».

Я завжди був строгим прихильником того, що кожна річ повинна відповідати своєму призначенню. Комп'ютер захищений в кілька рівнів надійним антивірусом , Допоміжним ПО, а також іншими видами активного та пасивного захисту. Знову ж таки, я строго дотримуюся правил користування інтернетом і не скачував ніяких матеріалів без їх фонової перевірки штатним антивірусом.

У зв'язку з цим виникло питання: як відключити набридливу блокування скачування файлів в Google Chrome? Як завжди - все дуже просто! Нижче описані покрокові дії.

Відключаємо блокування скачування файлів в браузері Гугл Хром

 1. Переходимо в меню браузера Google Chrome, натиснувши на кнопку з трьома смужками в верхньому кутку вікна браузера, вибираємо «Завантаження». Заходимо в папку завантажень через меню браузера

  Можна ввести в адресному рядку адресу: chrome: // settings / і натиснути кнопку Enter.

 2. Вибираємо «Налаштування». Відкриваємо налаштування браузера
 3. Кількома по пункту (в самому низу) «Показати додаткові налаштування». Кількома по додаткових налаштувань
 4. Прокручуємо сторінку вниз до заголовка «Особисті дані».
 5. Знімаємо галочку з пункту «Увімкнути захист від фішингу та шкідливих програм». Відключаємо захист від фішингу та шкідливих програм

  Ще цей пункт може називатися «Захистити свій пристрій від небезпечні сайтів».

 6. Усе. Можна завантажувати, блокування відключена.

Якщо все-таки Chrome зупинив завантаження

 1. Заходимо в каталог завантажень. Там лежить непідтверджений файл (по його об'єму можна зрозуміти).
 2. Перейменовуємо його з потрібним розширенням. Я таким чином відновив файл ZIP, заблокований Хромом, а качав його півтори години.

Якщо це не допомогло, подивіться цю статтю: «Не вдалося виконати перевірку на віруси при скачуванні файлу» . Можливо, вона буде корисна і допоможе вам.

Розблокування в браузері Гугл Хром корисно тільки в деяких випадках, так як скачуваний файл дійсно може містити вірус або інше шкідливе ПЗ, і при поганій захисту комп'ютера це може привести до неполадок. Забороняється відключати без гострої і, головне, усвідомленої необхідності функцію захисту від фішингу та шкідливих програм!

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

У зв'язку з цим виникло питання: як відключити набридливу блокування скачування файлів в Google Chrome?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).