Статьи

Bitcoin Gold: як він влаштований і які його перспективи

  1. Як отримати монети Bitcoin Gold

Стрімке зростання біткоіни приніс багатьом інвесторам і спекулянтам колосальні прибутки, але висока ціна найстарішою «крипти» створила певні проблеми - через приплив Майнер значно збільшилася складність видобутку «монет», та й відкривати позиції по поточних котируваннях стало психологічно складно.

Взявши до уваги ці нюанси, команда програмістів в листопаді 2017 запустила нову криптовалюта - Bitcoin Gold.

За своєю суттю, Bitcoin Gold - це черговий «форк» біткоіни, тобто технічно дана валюта є відгалуженням від мережі BTC, але практично вона являє собою самостійний повноцінний інструмент.

Інакше кажучи, власники старого «битка» нічого не втратили, просто в мережі з'явилася ще одна крипта, в алгоритмі функціонування якої були виправлені деякі недоліки, властиві її «предку».

Перш ніж описувати можливості і спекулятивні перспективи Bitcoin Gold, хочу відповісти на найпопулярніше питання - з якою метою взагалі була створена нова гілка біткоіни, тобто чим керувалися її батьки-засновники?

Кріпторубль - що це за звір і чи можна на ньому "підняти" грошей?

Можливо, зараз я зруйную чиї-небудь повітряні замки, але програмісти на чолі з Джеком Ляо переслідували тільки одну базову мета - заробити на емісії свого дітища.

Всі інші новації і поліпшення впроваджувалися лише для того, щоб з боку кріптосообщества з'явився попит на новий інструмент.

Сподіваюся, це зрозуміло, тому далі можна спокійно і без фанатичної віри в світле майбутнє розбиратися зі специфікою BTG.

Головна перевага Bitcoin Gold в порівнянні зі звичайним біткоіни полягає в тому, що його можуть Майні всі бажаючі на відкритих. І ось тут хочу нагадати деякі технічні нюанси.

Коли біткоіни тільки з'явився, його без проблем можна було добувати навіть за допомогою слабких відеокарт (graphics processing unit, скорочено GPU), так як складність операцій була невисока.

Згодом вимоги до обладнання збільшувалися, тобто Майнер доводилося купувати більш досконалі GPU, але в підсумку такий спосіб видобутку біткоіни став нерентабельним, тому що амортизація «видюхи» перестала покривати прибуток від продажу монет.

Приблизно в цей же час на ринок стали виходити великі Майнер, що використовують інтегральні схеми спеціального призначення (ASIC), так звані «Асіка».

ASIC, на відміну від звичайного процесора, вирішального безліч завдань, спеціалізується на обробці конкретної однотипної операції. На перший погляд, тут немає нічого особливого, хіба мало технологічних примочок сьогодні існує, але такий підхід привів до вимирання приватних Майнер (вірніше сказати, вони переключилися на інші монети), оскільки не кожна людина може собі дозволити подібне обладнання.

Розробники Bitcoin Gold кардинально змінили підхід до процесу видобутку, зокрема, вони впровадили технологію Equihash, яка, як вважається, стійка до Майнінг через ASIC.

Крім цього розробники змінили і алгоритм коригування складності видобутку BTG з таким розрахунком, щоб один блок оброблявся в середньому 10 хвилин на протязі всього часу існування цієї криптовалюта.

Нагадаємо, класичний біткоіни не може похвалитися аналогічною стабільністю, але, як би там не було, будувати плани на далеке майбутнє ще рано. Будемо спостерігати, чи вийде у команди пана Ляо реалізувати все задумане.

Як отримати монети Bitcoin Gold

Ще в рамках сьогоднішнього огляду я хотів коротко розповісти про те, як можна було отримати монети Bitcoin Gold, але, оскільки основний «поїзд» пішов (про це слід було подбати ще в листопаді), зараз краще обговорювати спекулятивні можливості, які надає даний інструмент.

На жаль, пара BTGUSD вкрай рідко зустрічається в специфікації Форекс-брокерів (пройшло занадто мало часу з її запуску), тому у трейдера є два варіанти:

Відразу хочу сказати, що останній варіант не такий вже і абсурдний, яким здається на перший погляд, так як останнім часом кореляція котирувань BTC і BTG починає прагнути до одиниці.

На графіку вище зіставлені графіки згаданих криптовалюта. Як можна помітити, відразу після запуску Bitcoin Gold жив своїм життям, тобто міг спокійно падати, коли «биток» стрімко зростав, або зміцнювався всупереч слабкості свого старшого брата, але в кінці грудня ринок стабілізувався.

Безумовно, синхронність носить тимчасовий характер і вона ще не один раз порушиться, але я твердо переконаний в тому, що в результаті ціни активів будуть рухатися однаково, а це значить тільки одне - спекулянта має бути абсолютно все одно, чим саме торгувати.

Єдине, що може перешкодити заміні в торговій стратегії «золотого біткоіни» на звичайний варіант, так це лотность операцій (у багатьох форекс-брокерів мінімальний розмір позиції по BTC дорівнює цілої монеті), тому я рекомендую користуватися послугами тих дилерів, у яких є дробові лоти .

Так, наприклад, в момент публікації огляду покупка цілої монети Bitcoin Gold була еквівалентна 0,02 лота. Не виключаю, що і у інших форекс-брокерів можна використовувати цей прийом, тому не бачу особливої ​​потреби безпосередньо в парі BTGUSD для спекуляцій на Форекс.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача