Статьи

Більшість жителів Дніпропетровська згодні на перейменування міста

Днепропетрвоск хочуть перейменувати. Фото: wikimapia.org

Більшість жителів Дніпропетровська згодні на перейменування міста Олександр Литвин https://cdn.segodnya.ua/img/article/6351/85_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/6351/85_tn.jpg 2015-07 -27T19: 11: 45 + 03: 00 Дніпро На сайті міськради в опитуванні взяли участь більше 18 тис. чоловік

У Дніпропетровську кілька днів тому на офіційному сайті міськради стартувало опитування про перейменування міста. Більшість учасників опитування проголосували за перейменування Дніпропетровська в Дніпро .

Як повідомляють в прес-службі мерії, голосування стартувало 23 липня і триватиме до 23 серпня. Паралельно з цим, 13 серпня розпочнуться громадські слухання. Для того, щоб в них змогли взяти участь усі бажаючі городяни, слухання проведуть в різних районах міста.
В опитуванні взяли участь понад 18 тис. Чоловік. Більшість з них (46,5%) проголосували за перейменування обласного центру в Дніпро, 36.5% опитаних проголосували за стару назву.

Відзначимо, після громадського слухання та опитування, міськрада повинна перейменувати місто на черговій сесії, на думку городян.

Результати опитування:

Скріншот з сайту мерії

На даний момент опитування з сайту мерії зник. У прес-службі повідомили, що результати анулювали через "накруток". Деякі городяни голосували кілька разів.

Відзначимо, згідно з прийнятим Верховною Радою законом про декомунізацію, планується, що до 21 листопада місцеві громади виберуть нові імена або повернуть історичні назви містам і селищам міського типу. На думку істориків, Дніпропетровськ названий на честь революціонера і одного з ініціаторів Голодомору Григорія Петровського.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача