Статьи

Безлімітний інтернет від МТС

 1. Тарифи МТС Москви з безлімітом на телефон
 2. Справжній "Таріфіще"
 3. Коли потрібно багато інтернету
 4. Умовні безліміту МТС з телефону
 5. Smart
 6. Мій Smart
 7. X
 8. наш Smart
 9. Smart Top
 10. ULTRA
 11. Інші варіанти
 12. висновки

Що таке безлімітний інтернет? Це трафік без обмежень по швидкості і об'єму переданих даних.

З початку 2017 року всі оператори відмовилися від справжнього безлімітного інтернету для смартфонів, в тому числі і МТС. Однак саме МТС цього літа повернув його на російський ринок мобільного зв'язку, презентувавши "Таріфіще".

Незважаючи на те, що необмежений інтернет знову доступний, до безлімітних відносять також тарифні плани, в яких максимальна швидкість гарантується в рамках певної квоти - 5, 10, 20 Гб.

Після вичерпання цього обсягу швидкість падає до мінімальної, близько 64 Кбіт / сек. Теоретично інтернет працює, а фактично - користуватися ним неможливо.

Таким чином, обмежень не уникнути, але можна звести їх до мінімуму і вибрати для себе найбільш вигідний тариф від МТС з безлімітним інтернетом.

Що може запропонувати оператор в 2018 році тим, хто хоче підключити безлімітний інтернет зі смартфона?

Тарифи МТС Москви з безлімітом на телефон

Як ми вже говорили, безліміт сьогодні у операторів, окрім справжнього, є і умовний - переглядати соцмережі, відеоролики і шукати інформацію ви зможете до тих пір, поки не вичерпали основний пакет трафіку.

Потім у вас є два шляхи: підключити додатковий пакет або задовольнятися мінімальною швидкістю до закінчення розрахункового періоду.

Є й позитивний момент: у МТС досить великий вибір тарифних планів, серед яких можна підібрати собі пакет з достатнім обсягом трафіку.

Розглянемо популярні тарифи для Москви і Підмосков'я з безлімітним інтернетом для смартфона.

Справжній "Таріфіще"

Це тарифна пропозиція оператор позиціонує як тариф, в якому представлені найкращі пропозиції МТС. З ці хтось може посперечатися, але тільки не ті, кому потрібен справжній безлімітний інтернет для телефону. А ось якщо доступ до передачі даних потрібен додатково і з іншого пристрою, то використовувати " Таріфіще " не вийде.

Сім-карта з цим тарифним пакетом працює тільки на телефонах, смартфонах, і планшетах. Також заблокована можливість роздавати трафік будь-якими способами, і навіть за додаткову плату.

Також заблокована можливість роздавати трафік будь-якими способами, і навіть за додаткову плату

"Таріфіще" заснований на популярних зараз тарифних конструкторах, і користувачеві доступно підключити необхідні пакети послуг. З огляду на що передача даних в тарифі не має ліміту, то для вибору пропонується тільки пакет хвилин та SMS.

Усього доступно чотири варіанти для вибору користувачем. МТС не поспішає прощатися з текстовими повідомленнями, тому пакети, як і на інших пропозиціях компанії, включають однаковий обсяг хвилин для голосового зв'язку і SMS.

Відзначимо, що використовувати вибраний пакет можна не тільки не тільки на номери телефонів свого регіону, або в поїздках на місцеві, а на всі російські мережі. Хвилин і SMS може бути від п'ятисот до трьох тисяч.

Тариф МТС "Таріфіще"

Хвилини по Росії

Дзвінки по Росії (понад пакет), грн / хв

SMS по Росії

Інтернет

Вартість, руб

500

0,95

500

безліміт

650

800

0,75

800

800

1500

0,50

1500

1050

3000

0,25

3000

1550

Говорячи про те, що в тарифі включені не всі кращі пропозиції МТС, варто відзначити, що після використання пакетних хвилин голосового зв'язку недоступний безліміт в операторській мережі. Однак, як видно з таблиці, це компенсується великими пакетами хвилин, і низькою вартістю голосового виклику на всі мережі понад включеного обсягу. А ось SMS понад пакет оплачуються за базовими розцінками компанії. У межах регіону два рубля, а в інші області по 3,8 рубля.

Коли потрібно багато інтернету

Щоб користуватися безлімітним інтернетом зі свого телефону, необов'язково переводити свій номер на "Таріфіще". Одночасно із запуском нового тарифного конструктора оператор презентував опцію "Багато інтернету", доступну для використання на більшості тарифних пропозицій компанії, включаючи архівні. Однак це стосується лише тих тарифами, вартість яких в столичному регіоні тисяча і більше рублів на місяць.

Вартість використання опції - двісті рублів на місяць. Її перевага в тому, що вона не змінює умови основного тарифного пакета, який по голосового зв'язку і додаткових сервісів може повністю влаштовувати абонента.

Умовні безліміту МТС з телефону

До появи "Таріфіще" абонентам були доступні тільки умовні безліміту, що обмежують використання передачі даних в межах включеного пакету трафіку. Також в деяких тарифах можна використовувати включені у вартість, або активуються за додаткову плату, послуги з необмеженим доступом за окремими напрямами.

Smart

Після скасування внутрішньомережевого роумінгу все стільникові оператори значно переглянули свої тарифні пропозиції. Це відбилося як на пакетах послуг, так і вартості. А ось основна лінійка пропозицій МТС втратила мінімального "Smart mini", і тепер початковим в лінійці став " Smart ", Але з новими умовами.


Тепер цей тариф включає вже 4 Гб інтернету, а щомісячна плата становить 400 руб. Як бачимо, ціна стала нижче, але і послуг за тарифом стало менше. Пакети тепер включають всього по двісті хвилин і SMS, а використовувати їх можна не на всі мережі по Росії, а тільки на місцеві номери.

"Smart" також тепер діє по всій Росії, але за новими правилами. Дзвонити додому за звичною ціною з іншого регіону можна тільки при активації додаткових платних опцій. Тільки інтернет можна витрачати як в домашньому регіоні, так і в поїздках, без додаткових обмежень в операторській мережі.

Мій Smart

Колись тариф "Smart Безлімтіще" викликав справжній фурор на ринку стільникового зв'язку - він надавав безлімітний інтернет без обмежень по швидкості і трафіку, причому його можна було підключати на планшетах і роздавати по wi-fi.

Заради цього тарифу багато купували сім-карти МТС і переходили до нового оператору. Пізніше він перетворився на звичайний пакетний тариф, а на початку року його замінили на "Мій Безлімітіще" - перший тарифний конструктор оператора МТС.

Пізніше він перетворився на звичайний пакетний тариф, а на початку року його замінили на Мій Безлімітіще - перший тарифний конструктор оператора МТС

Інтернет тут хоч і був з обмеженнями по ліміту, але досить вигідний. Судіть самі: в пакет входить до 30 Гб інтернет-трафіку і 900 хвилин розмов на всі мережі Росії, безлімітні соцмережі і месенджери при активації безкоштовної опції "всет" і, зрозуміло, повний безліміт по дзвінках на МТС. І все це від 16 руб. на добу, тобто від 480 руб. у місяць.

Після скасування роумінгу по Росії його замінили на " Мій Smart ", Доступний зараз для підключення. Мінімальна вартість 500 рублів, менше варіантів формування свого тарифу, хвилини тільки на місцеві номери, а інтернету не більше 20 ГБ.

X

самий молодіжний тариф МТС з безлімітним інтернетом за окремими напрямами. У пакет вже включений безліміт на самі хайповие (модні, популярні) ресурси - тобто майданчика, де народжуються тренди. Це все соцмережі, Youtube, месенджери, музичні сервіси, геймерські сайти - тобто практично все, що потрібно молоді.


А ще є 7 Гб трафіку для таких нудних справ, як перевірка пошти і пошук потрібної інформації. Ну а для "спілкування з бабусею", за словами оператора, передбачено 100 хвилин розмов і 200 SMS.

Цей тариф з умовно безлімітним інтернетом обійдеться в 500 руб. в місяць, і він вже знайшов своїх шанувальників - студенти і молоді фахівці.

Трафік з тарифу "X" можна роздавати зі смартфона по Wi-fi, можна також вставити сім-карту в планшет, а ось використання в модемі закрито. Це зроблено, щоб знизити навантаження на мережу і поліпшити якість мобільного інтернету МТС.

наш Smart

цей тариф став першим в лінійці оператора розрахованим на сімейне використання. За півтори тисячі хвилин / SMS і 25 ГБ трафіку, ділитися якими є з п'ятьма додатковими номерами. За роздачу пакетних послуг на інші сім-карти абонент платить додатково п'ятдесят рублів до абонплати 1000 рублів.

Поділ пакетів має свої особливості. Найвигіднішими за умовами для сімейного використання залишаються пропозиції Білайн з конвергентної лінійки "Все в одному", де ділитися можна навіть безлімітом всередині мережі після використання пакету хвилин.

Найвигіднішими за умовами для сімейного використання залишаються пропозиції Білайн з конвергентної лінійки Все в одному, де ділитися можна навіть безлімітом всередині мережі після використання пакету хвилин

У МТС, на відміну від Білайну, немає спеціального тарифу для додаткових сімок, і повинні бути підключені по ним один зі стандартних тарифів, з усіма наслідками, що випливають і можливими переплатами на додаткових сімки. До недоліків також відноситься те, що на сімейні номери не поширюється безліміт в мережі.

Smart Top

Преміум-тариф для тих, хто не звик рахувати хвилини і гігабайти. Щомісячна плата становить 1950 руб., За цю суму абонент отримує 20 Гб інтернету - практично безліміт, так як зі смартфона витратити такий обсяг досить складно, 3000 хвилин на всі мережі Росії і 3000 SMS в домашньому регіоні.


Мало даного обсягу послуг? Залишається ще один елітний тариф МТС.

ULTRA

Це тариф з безлімітним інтернетом практично без обмежень - тут є 20 Гб інтернету, яких для смартфона більш ніж достатньо, цілих 5000 хвилин спілкування і 5000 СМС. Ціна тарифу відповідна - 2900 руб. для жителів Москви і області, але за цю вартість абонент отримує індивідуальне обслуговування рівня VIP.


Крім перерахованих особливостей, всі тарифи МТС на увазі безкоштовні і безлімітні розмови всередині мережі. Варто зазначити, що залишки хвилин і трафіку переносяться на наступні місяці.

Інші варіанти

Є ще один тариф МТС з справжнім безлімітним інтернетом, працюючим на максимальній швидкості без обмежень по трафіку. Він прийшов на зміну інтернет-опції "4 Мбіт / секунду". Тепер ті, хто хоче отримати безлімітний інтернет на ноутбуці, повинні придбати модем і підключити новий тариф " для ноутбука "- за 800 руб. Можна отримати той самий абсолютний безліміт.

висновки

В кінцевому рахунку, дійсно серйозні робочі та навчальні завдання можна виконати з будь-якого пристрою, а ось для смартфонів можна вибрати і більш доступні варіанти з певною квотою 5, 10, 20 Гб.

Як бачите, в лінійці оператора МТС кожен зможе знайти тариф по собі і не обмежувати себе в користуванні інтернетом.

Наостанок, наведемо трохи цікавої статистики від дослідницького холдингу "Ромир", яка підтверджує, що сучасному росіянинові безлімітний інтернет потрібен, як повітря. І чим тариф дешевше, тим краще.

 • 81% росіян, що використовують інтернет в цілому, підключаються до мобільного інтернету;
 • 8 з 10 чоловік роблять це кожен день;
 • в мережі через мобільник вони проводять в середньому 157 хвилин в день;
 • 84% людей заходять в соцмережі, 75% шукають інформацію, 49% перевіряють пошту.
 • 94% молоді використовують мобільний інтернет щодня, а 13% з них набирають більше 8 годин щоденного підключення!

Мобільний інтернет МТС і ціни

тариф

Інтернет

Вартість, руб

Smart

4 ГБ

400

Мій Smart

від 10 до 20 ГБ

від 500

X

7 ГБ + безлімітні напрямки

500

Таріфіще

Безлімітний інтернет

від 650

для ноутбука

Безлімітний інтернет на швидкості 4 Мбіт / с

800

наш Smart

25 ГБ

1000

Smart Top

20 ГБ

1950

ULTRA

20 ГБ

2900

Що може запропонувати оператор в 2018 році тим, хто хоче підключити безлімітний інтернет зі смартфона?
Мало даного обсягу послуг?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача