Статьи

Безкоштовний відео конвертер - вибираємо кращий з трьох

  1. Format Factory
  2. SUPER
  3. Media Coder

Хочу все відразу, і безкоштовно! По-вашому, це звучить нахабно? Можливо ... Але частково це бажання все ж можна виконати. По крайней мере, в сфері конвертації відео, аудіо та зображень. Представляємо вашій увазі три програми, кожну з яких можна назвати фабрикою з конвертування мультимедіа. Який відео конвертер вам більше до душі - в результаті вирішувати вам.

Format Factory

Format Factory - справжній комбайн з конвертування відео та музики Format Factory - справжній комбайн з конвертування відео та музики. Безкоштовний конвертер фотографій додається.

Як все порядні фабрики, програма має конвеєр. Тобто послідовно конвертує в заданий формат набір файлів. Наприклад, ви можете «сказати» програмі: «Ось це відео - в mp4, це відео - в ogg, ці п'ять пісень перегнати в mp3, а все картинки - в png». І можете йти спати. Фабрика форматів сама все зробить, і вимкне комп'ютер, якщо захочете.

Формати розбиті на категорії - «Відео», «Аудіо», «Фото», «ROM пристрій». Це сильно полегшує пошук потрібного формату. А їх конвертер підтримує чимало. Кожна категорія містить набір іконок, наприклад «Все в Мобільні», або «Все в WMV», які запускають відповідний майстер. Причому ці майстри дивно поєднують в собі простоту і гнучкість, які допоможуть навіть новачкові домогтися бажаного результату. Чесно кажучи, я ще не зустрічав конвертер, настільки ж простий в обігу, і при цьому має подібні можливості.

У розділі «ROM пристрій» знаходяться утиліти, які дозволяють зберігати на вінчестер дані з DVD і аудіо дисків, а також створювати образи.

Ще один сюрприз ховається в категорії «Розширений». Тут ви знайдете утиліти для об'єднання відео і аудіо файлів, а також для накладання звукових доріжок на відеопотік.

Ще можна додати, що цей відео конвертер відмінно русифікований і дуже непогано виглядає. Мабуть, Format Factory можна рекомендувати будь-кому, хто займається обробкою відео і звуку на аматорському рівні.

Завантажити Format Factory з офіційного сайту

SUPER

SUPER по частині конвертації відео і звуку повністю виправдовує свою назву SUPER по частині конвертації відео і звуку повністю виправдовує свою назву. Набір підтримуваних форматів величезний. Налаштування якості відео, параметрів конвертера, оптимізаторів і алгоритмів стиснення дозволить вам налаштувати в точності те, що хочеться. Ніяких компромісів. Повна влада над відеопотоком. І хоча кількість налаштувань і опцій для початку вводить в легкий шок, трохи покопавшись в довідці по конвертера, цілком можна впевнено орієнтуватися в програмі.

Швидкість конвертації відео, природно, залежить від обраних алгоритмів стиснення і налаштувань якості. Але можу сказати, що програма досить спритна.

Ну, і eRightSoft не була б сама собою, якби зробила просто відео конвертер. Розробники не полінувалися додати в програму можливість об'єднання відео файлів, суміщення відео потоку зі звуком, і вилучення відео- або звукоряду з вихідного кліпу.

Відніміть відсутність російського, додайте гнучкість і швидкість конвертації, і помножте на безкоштовність - отримаєте чудовий результат.
Завантажити SUPER з офіційного сайту

Media Coder

Media Coder - третій представник нашої добірки відео конвертерів Media Coder - третій представник нашої добірки відео конвертерів. Дуже гідний представник. На додачу до солідним можливостям з конвертування відео та аудіо файлів, програма має приємний інтерфейс. Майстер, виконаний в веб-стилі допоможе налаштувати вам параметри за замовчуванням. Причому майже на будь-яке питання можна відповісти «No idea» ( «Без поняття»). В цьому випадку ви перейдете на сторінку допомоги за програмою. Media Coder має три режими роботи конвертера: «Спрощений», «Нормальний» і «Розширений». Розширений режим потрібен для тонкої настройки якості вихідного відео і аудіо. Спрощений же надає назамисловатий інтерфейс початківцям користувачам.

Дуже прикрашає програму наявність емуляторів переносних медіа-пристроїв. Наприклад, ви можете спробувати відтворити вийшло відео на емуляторі Nokia N70 або iPod.
Ще корисна особливість - в програма дозволяє зробити оцінку продуктивності системи, щоб знати приблизний час конвертації вибраних файлів.

На закінчення можна сказати, що кожен відео конвертер має свої особливості. У кожного свої переваги і недоліки. Але всі вони безсумнівно варті уваги і вищої оцінок. При тому, що всі наведені утиліти абсолютно безкоштовні.
Завантажити Media Coder з офіційного сайту
Вибір Qiqer`а в цей раз виявився важким. Ми вирішили, що ключовим перевагою програми варто вважати доступність для непідготовленого користувача. Простоту при значній функціональності.

По-вашому, це звучить нахабно?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача