Статьи

Безкоштовний хостинг для вашого сайту

Коли тільки починаєш вести блог, виникає питання, а не пропаде інтерес, чи залишиться бажання продовжувати розвиватися в цьому напрямку? Тому важливо оцінювати сили, бажання і можливості на початкових етапах. Питання на старті, крім покупки домену та роздумів над назвою сайту, є вибір хостингу. У моєму випадку початковий вибір був зроблений в сторону безкоштовних тарифів у хостерів. При потрібному функціонал, хостинг повинен був бути повністю безкоштовний.

Була випробувана пара-трійка варіантів, в більшості з яких сайт падав по кілька разів на тиждень на 2-4 години, сипався спам на пошту, з пропозицією перейти на платний хостинг або ж функціонал був настільки обмежений, що користуватися було незручно. Можна було взяти повний пробний період на 2-4 тижні, після чого перейти на платний тариф, але в моєму випадку термін був не визначений і віддавати 1500+ рублів не хотілося.

У підсумку вибір припав на користь Бегета. Переваги безкоштовного хостингу від Beget:
У підсумку вибір припав на користь Бегета
На перших етапах цього вистачить. Якщо замислюватися некомерційний проект (на початкових етапах), не плануєте вкладати гроші в рекламу, то зрозуміти чи потрібно це вам, зареєструвавши Free Hosting Beget , буде достатньо.

Нижче представлені два скріншота адмінки, перший - Free Hosting, другий - платний хостинг:
Нижче представлені два скріншота адмінки, перший - Free Hosting, другий - платний хостинг:   рис рис.1

рис рис.2

Мінус тільки в тому, що немає можливості управління ДНС, але якщо поки не плануєте піднімати доменну пошту, то це не знадобиться.

Коли тільки починаєш вести блог, виникає питання, а не пропаде інтерес, чи залишиться бажання продовжувати розвиватися в цьому напрямку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.