Статьи

Безкоштовний хостинг для вашого сайту

Коли тільки починаєш вести блог, виникає питання, а не пропаде інтерес, чи залишиться бажання продовжувати розвиватися в цьому напрямку? Тому важливо оцінювати сили, бажання і можливості на початкових етапах. Питання на старті, крім покупки домену та роздумів над назвою сайту, є вибір хостингу. У моєму випадку початковий вибір був зроблений в сторону безкоштовних тарифів у хостерів. При потрібному функціонал, хостинг повинен був бути повністю безкоштовний.

Була випробувана пара-трійка варіантів, в більшості з яких сайт падав по кілька разів на тиждень на 2-4 години, сипався спам на пошту, з пропозицією перейти на платний хостинг або ж функціонал був настільки обмежений, що користуватися було незручно. Можна було взяти повний пробний період на 2-4 тижні, після чого перейти на платний тариф, але в моєму випадку термін був не визначений і віддавати 1500+ рублів не хотілося.

У підсумку вибір припав на користь Бегета. Переваги безкоштовного хостингу від Beget:
У підсумку вибір припав на користь Бегета
На перших етапах цього вистачить. Якщо замислюватися некомерційний проект (на початкових етапах), не плануєте вкладати гроші в рекламу, то зрозуміти чи потрібно це вам, зареєструвавши Free Hosting Beget , буде достатньо.

Нижче представлені два скріншота адмінки, перший - Free Hosting, другий - платний хостинг:
Нижче представлені два скріншота адмінки, перший - Free Hosting, другий - платний хостинг:   рис рис.1

рис рис.2

Мінус тільки в тому, що немає можливості управління ДНС, але якщо поки не плануєте піднімати доменну пошту, то це не знадобиться.

Коли тільки починаєш вести блог, виникає питання, а не пропаде інтерес, чи залишиться бажання продовжувати розвиватися в цьому напрямку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача