Статьи

Безкоштовна реєстрація домену другого рівня

  1. Безкоштовний домен в зоні .TK
  2. Безкоштовний домен в зонах .GQ, .TK, .GA, .ML, .CF

В даний час існують сотні, а то й тисячі реєстраторів, які надають послуги реєстрації доменів по різних цінових політикам. Але як бути, якщо ви ще тільки вчитеся створення сайтів або робите будь-яку тестову напрацювання і поки не готові віддати гроші на покупку домена? А як ми знаємо, плата за домен не одноразова і вимагає фінансування кожен місяць або рік залежно від умов реєстратора.

Не варто впадати у відчай, адже існує ряд сервісів, які готові безкоштовно надати вам гарне доменне ім'я другого рівня, якщо, звичайно, воно не зайняте іншою людиною.

Безкоштовний домен в зоні .TK

Одним з популярних безкоштовних реєстраторів доменних імен є сервіс під назвою «Dot TK».

Одним з популярних безкоштовних реєстраторів доменних імен є сервіс під назвою «Dot TK»

Домени в зоні .TK вперше я побачив років п'ять тому. Тоді майстри, які починали свій шлях з безкоштовного конструктора сайтів uCoz, реєстрували собі доменні імена в цій зоні і прикріплювали до того конструктору.

У сервісі є підтримка безлічі мов, в тому числі і російського. Так що зареєструвати там собі доменне ім'я не складе у вас праці. Якщо все ж труднощі виникли - пишіть про них в коментарях.

Посилання на проект: http://www.dot.tk

Безкоштовний домен в зонах .GQ, .TK, .GA, .ML, .CF

Наступний сервіс, нітрохи не поступається своєму попереднику, - «freenom», представляє безкоштовну реєстрацію доменного імені вже в п'яти доменних зонах.

Наступний сервіс, нітрохи не поступається своєму попереднику, - «freenom», представляє безкоштовну реєстрацію доменного імені вже в п'яти доменних зонах

Також є підтримка російської мови. Є технічна підтримка, свій API і ряд платних доменних зон.

Посилання на проект: http://www.freenom.com

Насправді цих сервісів раніше була велика кількість, але з різних причин вони закінчили свою діяльність. Цих же двох можна назвати основними гігантами в даній сфері.

Якщо вам все-таки не сподобалися ці сервіси, ось ще невеликий список сайтів даної тематики:

  1. http://www.point.ml - зона .ML
  2. http://www.dot.cf - зона .CF
  3. http://www.my.ga - зона .GA

Я сміливо можу сказати, що є активним користувачем Інтернету, і, на жаль, за останній час мені не попадався сайт ні в одній з цих зон. Може бути, вони не так популярні в плані комерції або просто не знайшовся ще той чоловік, який зробить на цьому домені дійсно хороший сайт.

Не забувайте, що запропоноване вище - це безкоштовні реєстратори з вузьким колом, можливо, не настільки популярних, доменних зон. Якщо у вас досить серйозний проект, то варто подумати про платний домені, наприклад, в зонах .COM, .RU і інших.

Але це, як завжди, тільки рекомендації. Ви ж самі знаєте, які цілі перед вами стоять і якими інструментами ви будете користуватися.

До нової зустрічі!

Але як бути, якщо ви ще тільки вчитеся створення сайтів або робите будь-яку тестову напрацювання і поки не готові віддати гроші на покупку домена?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача