Статьи

Безкоштовна розкрутка сайту в пошукових системах

 1. Безкоштовна розкрутка некомерційного сайту
 2. Купівля посилань при безкоштовної розкрутки сайту
 3. Безкоштовні жирні посилання для розкрутки сайту

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні буде чергова стаття про безкоштовної розкрутки сайту шляхом отримання різними хитрими способами зворотних посилань на свій проект. Взагалі, основні витрати йдуть саме на покупку посилань. Мати на увазі під витратами плату за хостинг, напевно, не варто, бо завжди існує можливість розміщення сайту у хостера на безкоштовному тарифі з php і mysql , Про який йшлося в першій частині наведеної по посиланню статті.

у хостера на безкоштовному тарифі з php і mysql

Тому халявная розкрутка увазі в першу чергу саме пошук способів отримання зворотних посилань за безкоштовно, що не завжди буде тривіальним завданням, особливо, якщо беклінков ви захочете отримувати виключно з трастових ресурсів.

Безкоштовна розкрутка некомерційного сайту

Знаєте, днями я закинув в безкоштовний аналізатор Мегаіндекса близько 600 пошукових запитів, за якими хотів би потрапити в Топ Яндекса і Гугла. Як ви думаєте, яку вартість розкрутки видав Мегаіндекс? Близько 150 тисяч рублів на місяць.

Я, звичайно, розумію, що все це умовно, але, чорт забирай, 150 тисяч в місяць - це повний абсурд. Тому я обома руками голосую на безкоштовні методи, нехай мені і доведеться заради цього орати цілодобово.

До речі, сам по собі інструментарій Мегаіндекса може дуже здорово допомогти вам в розкручуванні сайту, до того ж аналіз проекту і позицій в Яндексі і Google по потрібним вам пошуковим запитам можна буде провести там абсолютно безкоштовно, а вже будете ви здійснювати подальше просування за рахунок розумної закупівлі посилань через Мегаіндекс - це виключно залежить від вас.

Самі запити, за якими я хотів дізнатися вартість розкрутки в Мегаіндексе, збирав вручну в статистикою запитів Яндекса . Звичайно ж, це займає багато часу, але зате ви отримаєте дуже гарне уявлення, під які запити можна буде постаратися оптимізувати вже існуючі статті, а так само отримаєте цілий пласт ключових слів, які зможете відобразити в своїх майбутніх статтях.

Тут ви вбиваєте відразу двох зайців, бо пишіть статтю, яка відповідає на питання, що цікавлять досить велику аудиторію ваших потенційних читачів.

Це і є один з аспектів безкоштовної розкрутки сайту - підбирати оптимально підходящі для цього пошукові запити. Тут головне помилково не намагатися просунутися по свідомо безперспективним комерційним запитам.

Наприклад, якщо я буду намагатися розкрутитися за запитами, що включає слова «просування» або «оптимізація» і не включає слова «безкоштовна» або «самостійна», то мої шанси хоча б наблизитися до Топу будуть рани нулю - там йде безжальна війна бюджетів, в якої таким як я немає місця.

Чи не комерційний сайт повинен розкручуватися і просуватися по некомерційним запитам, де немає високої конкуренції і є шанс вивести свій проект в Топ, ну, або хоча б з мінімально можливими витратами. Відкрию вам маленький секрет - KtoNaNovenkogo.ru вже не можна назвати проектом, що використовують в розкручуванні тільки безкоштовні методи. Після аналізу пошукових запитів в Яндекс вордстат я прийшов до висновку, що без покупки хоча б невеликої кількості вічних посилань розкрутитися за деякими досить частотним запитам у мене не вийде.

Тому я вже не можу говорити, що блог KtoNaNovenkogo.ru просувається виключно безкоштовними методами і способами. Беклінков я закупив в GoGetLinks і Rotapost в кількості 50 штук з тематичних і вручну відібраних ресурсів.

Трохи пізніше так само зважився вивести бонуси з Профіт Партнера і конвертувати їх в долари біржі контенту Адвего для покупки статей. Ну, а ці статті я вже розміщував з потрібними мені посиланнями на різних сайтах через біржу Miralinks .

Була витрачена на це кругленька сума в 5 000 рублів, але, сподіваюся, що це принесе свій ефект і мені вдасться пробитися в Топ 10 за деякими среднечастотним некомерційним запитам, що дозволить збільшити відвідуваність блогу і, можливо, дозволить заробити грошей , Наприклад, за допомогою рекламної мережі Яндекса або її аналога Google Adsense . Зайвий раз нагадаю, що непогано було б легалізувати при цьому свою підприємницьку діяльність.

Підбір тематичних ресурсів в базі GoGetLinks виявилося досить времязатратним дійством - хотілося відібрати гідних донорів, здатних дати найбільшу віддачу від розміщується посилання. Була проблема з пошуком відповідних ресурсів з тематики Joomla і ряду інших, тому, якщо у вас є проект схожий за тематикою з одним з розділів блогу KtoNaNovenkogo.ru, то я готовий розглянути можливість покупки у вас посилання ([email protected]), якщо не зараз, то в найближчому часі. Заздалегідь дякую.

Загалом, на GoGetLinks практично всі відповідні мені ресурси я вже використав, тому буду, напевно, перемикатися на ГетГудЛінкс і РотаПост . Але це вже пізніше, щоб не шокувати пошукові системи швидким нарощування маси, так, для перестраховки.

Загалом, почав за здравіє (безкоштовна розкрутка сайту), а продовжив за упокій (покупка посилань). Досить суперечлива стаття виходить. Але тим не менш, покупка посилань на поточний день вже не є головним інструментом в розкручуванні сайту.

Ну, гаразд, якщо без жартів, то покупка посилань зовсім не є основним інструментом для розкрутки некомерційного проекту і це насправді так. Контент як і раніше тут править балом і то, наскільки добре і грамотно ви оптимізуєте статті і проведете внутрішню перелинковку, буде залежати успіх просування.

Проводячи аналіз пошукових запитів я досить часто додавав нові ключові слова в Title, про важливість якого писав тут , І текст старих статей, а ще ставив інші анкор ( про розведення анкор-листом тут читайте і дивіться) при внутрішній перелінковці, в результаті чого сайт здорово поліпшував свої позиції по тих запитах, які містили це нове ключове слів.

Тут головне вивчити, які саме запити буде можливо розкрутити безкоштовно (або умовно), ну, і трохи поворожити з текстами, убивши на це пару місяців свого життя чистого часу. Або ж забити на розкрутку взагалі.

Купівля посилань при безкоштовної розкрутки сайту

Купівля беклінків потрібна буде, якщо ви захочете потрапити в Топ 10 по досить частотним запитам з помірною конкуренцією. Для розкрутки та просування по низькочастотних пошуковим запитам можна спробувати обійтися тільки безкоштовними зворотними посиланнями з профілів , Що, власне, я до сих пір і робив, в результаті чого практично добрався до планки в 6000 відвідувачів на добу.

Правда, близько місяця тому подумав, що беклінков в коментарях можна буде спробувати прибрати ( Rel nofollow і noindex в Яндексі і Google ) І отримав дуже істотний провал в трафіку. Беклінков в коментарях блогу я відновив, але відвідуваність все ще не відновилася. Напевно, саме тому я вирішив доповнити безкоштовну розкрутку ще і невеликий закупівлею вічних посилань, щоб повернути колишні позиції.

Взагалі, беклінков з профілів, про які йде мова в цій рубриці, служать одній меті - передача трасту вашому сайту. Все інше, що можуть вони дати при безкоштовної розкрутки сайту, другорядне (зростання Тиц, поліпшення ранжирування, якщо ви примудрилися прикрутити до цих гіперпосиланнями з профілів потрібні вам анкор і направили їх не на головну сторінку, а на, так звану, «приземляється», релевантну анкор).

Ці беклінков допомагають в піднятті та розкрутці вашого сайту цілком (на мікрони піднімають всі статті в пошуковій видачі). Посилання ж купуються, наприклад, на біржах типу GoGetLinks , Служать акцентованого поліпшення ранжирування вашого проекту по окремо взятих пошуковим запитам, але зате дуже істотно. Це те, як я сам розумію всю цю кухню платного чи безкоштовного просування і розкрутки, але напевно тут криються ще якісь нюанси.

Так, мало не забув, я в цій статті не став підпускати води і відразу перейшов до вживання специфічних термінів, які комусь можуть бути не зовсім зрозумілі. Тому раджу ознайомитися з рядом статей, що вносять ясність в ці поняття. Це може бути стаття про самостійне просування і розкручування сайту , Або стаття про те, як просунути свій сайт самому (Вона складається з трьох частин в силу свого досить великого розміру).

Взагалі статей про розкрутку сайту я написав досить багато, вносячи в них щось нове з того, що мені вдалося за цей час дізнатися і зрозуміти, але в той же час я намагався, щоб починаючому веб-майстру або оптимізатора було все зрозуміло при читанні саме цієї статті, в слідстві чого, багато моментів там перетинаються і мова в них йде найчастіше про одних і тих же речах з деякими доповненнями (так би мовити, ті ж яйця, тільки в профіль), що іноді викликає нарікання у читачів і за що я не втомлююся вибачатися.

А давайте я ще раз повторюся? Ну, коротенечко. Домовилися? Потрапити? Я швидко, буквально в пару екранів вкладуся. Отже, в чому полягає майже або повністю безкоштовна розкрутка некомерційного сайту:

 1. Розібратися з технічною стороною SEO оптимізації роботи вашого движка. Вказівки на пояснюють матеріали наводити не буду, тому що ви їх зможете знайти в наведених вище статтях. Якщо узагальнювати, то це настройка правильних відповідей сервера, robots.txt, Чпу, 404 сторінки, прискорення завантаження сайту і багато іншого.

  Все це безпосередньо впливатиме на те, наскільки вам вдасться безкоштовна розкрутка, або доведеться все це компенсувати грошовими впливами. Всі подробиці читайте в статті про технічний аудит сайту .

 2. Скласти семантичне ядро, якщо не всього майбутнього проекту цілком, то хоча б тієї статті, яку ви плануєте написати. Це істотно заощадить час, бо в іншому випадку ви будете змушені в майбутньому частково переписувати і доробляти свої матеріали. Вибирайте пошукові запити для безкоштовної розкрутки таким чином, щоб вам не довелося по ним конкурувати з комерційними проектами, тому що вони вас в будь-якому випадку задавлять бюджетами.
 3. Виділіть з семантичного ядра майбутньої статті окремі ключові слова (їх швидше за все буде не багато) і обов'язково красиво вживайте їх в Title так, щоб він при цьому не втратив привабливості, бо Title зобов'язаний бути привабливим і поставляти вам відвідувачів з пошукової видачі (якщо не зрозуміло про що йде мова, то знову ж таки відсилаю вас до наведених вище вказівок на статті з пояснювальними матеріалами - там все розжовано).

  Крім Title кожне з ключових слів слід вжити в статті з частотою від 1 до 2 відсотків від загального числа слів в тексті. Звертайте увагу на чисті входження (точне повторення пошукового запиту без разбавочних слів і вимірювання словоформ ключових слів) - їх не повинно бути занадто багато (3 - 5 для середнього розміру тексту), інакше Яндекс може на вас жорстоко образитися. Подробиці про розведенні чистих входжень можна почитати тут - стаття про анкор аркуші.

 4. У статті, при її написанні або редагуванні, робите осмислену перелинковку на інші свої матеріали , Використовуючи в якості анкора один з пошукових запитів, за якими ви розкручуєте ту публікацію (з її семантичного ядра). Можна, звичайно ж, налаштувати створення автоматичної внутрішньої перелинковки, але ручками воно завжди якісніше вийде.
 5. Що ще важливо знати і враховувати при розкручуванні сайту? Ах да. Потрібна зовнішня посилальна маса, яку можна при бажанні отримати безкоштовно, з тих же профілів трастових ресурсів або форумів, з коментарів dofollow блогів, з гостьових книг. Можна, можливо додати сайт в каталоги і обмінятися беклінков з проектами вашої ж тематики, але при цьому не варто здійснювати обмін з більш ніж 20 - 40 ресурсами, інакше є ймовірність недоброго погляду з боку Яндекс і Google, а нам цього зовсім не потрібно.
 6. Ну, і в окремих випадках можна поступитися правилом безкоштовної розкрутки і витратити порівняно невеликі суми на покупку вічних посилань ( гогетлінкс , ГетГудЛінкс або РотаПост ) Або ж розміщення статей ( Міралінкс і WebArtex ). Покупку посилань в біржах типу Sape або через довідкові агрегатори я, напевно, не рекомендував би, особливо для випадку просування по некомерційним запитам.

Ну ось, бачите, досить-таки коротенько вийшло, а ви боялися. Намагаюся виправлятися і по можливості приводити лінки на роз'яснюють матеріали замість того, щоб пережовувати одне і теж в кожній новій статті на тему просування. Так то писати, звичайно ж, для мене простіше, але чомусь весь час здається, що без додаткових роз'яснень я можу опинитися кимось не зрозумілим.

Ну, да ладно, давайте переходити до основної частини статті про безкоштовну розкрутку сайтів - зворотним посиланням з трастових ресурсів (зауважте, халявним, що не маловажно).

Безкоштовні жирні посилання для розкрутки сайту

Давайте я сьогодні не буду крок за кроком розповідати про отримання тих чи інших беклінков, але зате приведу побільше джерел, де їх можна буде отримати. Домовилися? Якщо виникнуть труднощі, то напишіть про це в коментарях і вам хто-небудь підкаже (з уже вирішили цей ребус). Вдалою розкрутки.

Так, ще раз нагадаю вам, що проставлені вами беклінков з профілів не факт, що будуть швидко проіндексовані пошуковими системами. Тому буде доцільним повідомити Яндексу і Google про появу нової сторінки в інтернеті, яка може допомогти вам в розкручуванні сайту за безкоштовно.

 1. Jumptags - Тиц = 30 (_http: //www.jumptags.com). Ресурс буржуйський, тому і Тиц такий низький, але схоже він досить трастовий, у всякому разі для Google (Pr = 7).
 2. Forest - Тиц = 1500 (_http: //forest.ru/forum/index.php).
 3. Autoconsulting - Тиц = 1300 (_http: //www.autoconsulting.com.ua/autoforum). Повна аналогія попереднього безкоштовного беклінков.
 4. Sql - Тиц = 950 (_http: //www.sql.ru/forum). Знову те ж саме. Не забувайте додавати околоссилочний текст, наприклад, в поле «Інтереси».
 5. Pravo - Тиц = 1600 (_http: //www.pravo.by/forums/default.asp).
 6. Metropolis - Тиц = 900 (_http: //www.metropolis.ru/forum/index.php).
 7. Gentoo - Тиц = 160 (_http: //www.gentoo.ru).
 8. Henneth-annun - Тиц = 120 (_http: //www.henneth-annun.ru).
 9. Devchat - Тиц = 100 (_http: //devchat.ru).
 10. Goparty - Тиц = 70 (_http: //goparty.ru).
 11. Geometria- Тиц = 1100 (_http: //msk.geometria.ru).
 12. Utravel- Тиц = 650 (_http: //utravel.ru/forum/index.php). Безкоштовний беклінков буде з анкором.
 13. Webmastak - Тиц = 50 (_http: //webmastak.com). Беклінков з профілю (не форум).
 14. Identi - Тиц = 110 (_http: //identi.ca).
 15. Ie.contiki - Тиц = 10 (_http: //ie.contiki.com). Ресурус буржуйський, тому і Тиц такий низький, але Pr = 6.
 16. Zug - Тиц = 30 (_http: //www.zug.com/). Ще один буржуйський ресурс з Pr = 6.
 17. Sledu- Тиц = 40 (_http: //sledui.ru).
 18. Ru.intel - Тиц = 275 (_http: //ru.intel.com).
 19. Moikompas - Тиц = 600 (_http: //moikompas.ru). Можна додати багато беклінков з анкорами на свій ресурс. Як це буде виглядати, можна подивитися тут - _http: //moikompas.ru/compas/uroki_sozdaniya_saytov
 20. Vingrad- Тиц = 425 (_http: //forum.vingrad.ru).

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як ви думаєте, яку вартість розкрутки видав Мегаіндекс?
А давайте я ще раз повторюся?
Домовилися?
Потрапити?
Що ще важливо знати і враховувати при розкручуванні сайту?
Домовилися?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то