Статьи

Безкоштовна розкрутка сайту. Почім сир в мишоловці?

 1. Так чи варто безкоштовно просувати сайт? . Почнемо з того, що сам сайт мало чого вартий. Його...
 2. Підводні камені самостійної, тобто «безкоштовної» СЕО-оптимізації

Так чи варто безкоштовно просувати сайт?

.

Почнемо з того, що сам сайт мало чого вартий. Його тільки тоді можна вважати ефективним, доцільним і вигідним, коли він здатний грамотно і адекватно взаємодіяти з іншими web-проектами, а також з відвідувачами і пошуковими машинами. Тобто, щоб зробити сайт максимально життєздатним і прибутковим, проводиться платне або безкоштовне просування сайту. СЕО - це комплекс заходів, що перетворюють грубий і архаїчних сайт в «нормальний» web-ресурс, здатний приносити і користь оточуючим, і прибуток своєму власникові.

.
Скажу без пафосу і довгих передмов. Так, можна просувати сайт «безкоштовно». Чому слово «безкоштовно» в лапках? - Безоплатно надаються тільки інструменти роботи над сайтом. Це добре чи погано? - Грошей від людини не потрібно, але починаючому web-майстру доведеться пожертвувати своїм часом і силами. Тобто, безкоштовна оптимізація сайту, крім того, що шукає «халяви» людини, нікому іншому не потрібна. Кріпосне право скасували давно, рабство в наш час кримінально карається.
.
При цьому, безкоштовні сервіси дозволяють лише в загальному і цілому працювати над сайтом. Професіонали ж користуються виключно фірмовим ПО, яке заточується під потреби конкретного SEO-фахівця, з урахуванням стилю його роботи, досвіду, знань і умінь. Тобто, безкоштовна розкрутка для сайту навіть і не спливає в порівнянні зі студійною роботою. Фірмові інструменти SEO - це ПЗ, розроблене в індивідуальному порядку. Ексклюзивні сервіси дозволяють проводити масову СЕО-оптимізацію на неймовірно струмом рівні.
.

Якими інструментами СЕО-оптимізації можна користуватися безкоштовно?

Якими інструментами СЕО-оптимізації можна користуватися безкоштовно

.
Дозвольте мені не брати до уваги повністю всі існуючі елементи SEO, які можна використовувати безкоштовно. Я дам опис лише базовим інструментам для новачків, які потрібні при виконанні основної роботи. розшукуючи безкоштовне просування сайту , Зверніть увагу на наступні ресурси:
.
Для внутрішньої оптимізації:

 1. Генератор Sitemap - дозволяє створити карту сайту (безкоштовно до 500 сторінок). Карта сайту має суттєвий вплив на індексацію пошуковими машинами. Грамотно створена карта сайту - це запорука «дружби» з пошуковим гігантами.
 2. Broken Link Checker - пошук і усунення відсутніх документів і битих посилань. Додаток дозволяє, в буквальному сенсі цього слова, вичистити з сайті все сміття. Цей крок посилює довіру з боку пошукових роботів, а також робить роботу сайту максимально коректною.
 3. www.validator.w3.org - контроль валідності HTML, CSS, RSS. Сервіс дозволяє знайти помилки програмного коду на сайті. Просто, введіть адресу головної сторінки сайту і тиснемо кнопку пуск. Це тлумачний ресурс, який робить просування сайту безкоштовно вельми і вельми ефективним.
 4. www.seop.ru/page_analyzer_2.html - сервіс для аналізу текстового контенту сайту. Аналізує найбільш часто вживані слова, дає наочне уявлення тайтла і Дескріпшенов.

.
Для зовнішньої оптимізації:

 1. google.com/webmasters/tools/submit-url - сервіс дозволяє додати сайт в глобальний пошук від Google.
 2. www.webmaster.yandex.ua/addurl.xml - додаємо сайт в пошук Яндекс.
 3. www.go.mail.ru/addurl - додаємо сайт в пошук Маілов.
 4. rang.com.ua - каталог для реєстрації сайту.
 5. Сервіси обміну посиланнями.

.
При проведенні зовнішньої оптимізації, не забуваємо про активність на різних форумах, в блогах і соціальних мережах. Робимо пости і замітки, в яких створюємо жваве зацікавлення в продуктах вашого сайту. Будьте впевнені, якщо все грамотно зробити, то безкоштовна оптимізація сайту дасть помітний результат.
.

Підводні камені самостійної, тобто «безкоштовної» СЕО-оптимізації

.
Робота з безплатними додатками і сервісами забирає досить багато часу. Якщо просувається солідний web-ресурс, то можна витратити на оптимізацію весь свій робочий і особистий час. Добре чи погано, вирішувати вам.
.
Я не хочу лякати читачів, а просто попереджаю, що некваліфікована розкрутка може призвести до сумних наслідків. Наприклад, обчисливши підкуп, нібито зацікавленої аудиторії, пошукова машина автоматично зменшує квоту на просування web-ресурсу в ТОП. Було багато випадків на моєму віку, коли згодом недолугої розкрутки сайт потрапляв під дію забороняє просування фільтра.
.
Тому, якщо оптимізується «відповідальний сайт», то без допомоги грамотного SEO-фахівця вам однозначно не обійтися.

Так чи варто безкоштовно просувати сайт?
Чому слово «безкоштовно» в лапках?
Це добре чи погано?
Якими інструментами СЕО-оптимізації можна користуватися безкоштовно?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача