Статьи

Банерна реклама в Інтернет

  1. Заробіток на банерах
  2. Біржі банерної реклами

Родоначальником всієї Інтернет реклами по праву можна вважати банерну рекламу. Вона з'явилася раніше за всіх і до сих пір утримує лідируючі позиції. Згодом тільки покращилися технології відображення і виведення блоків банерів, а так само з'явилося багато нових популярних розмірів.

Банерну рекламу в Інтернет можна порівняти з рекламою в газетах - такі ж блоки певних розмірів. Тільки в газетах розмір вимірюється в сантиметрах, а при вказуванні розміру банера використовують пікселі. Наприклад формула 468х60 каже, що перша цифра це ширина банера, а друга висота.

Зараз існує дуже багато різних розмірів, але найпопулярніші з них це 120х240, 120х600, 240х400, 468х60, 600х90, 728х90. Так само на зміну звичайним картинкам в форматі jpg і анімаційним gif прийшов новий формаN flash. Анімовані flash-банери володіють дуже хорошою клікабельністю (CTR - відношення числа кліків до кількості показів) і тому завоювали загальну любов і визнання. Имхо, згодом flash-банери витіснять всі інші формати.

Заробіток на банерах

Тепер поговоримо про те, що буде впливати на ваш заробіток на банерах. Думаю зрозуміло, що для цього виду заробітку вам потрібен власний сайт, на якому ви будете розміщувати банери рекламодавців.

Найголовніший чинник, за яким буде призначатися ціна, це відвідуваність вашого сайту. Чим вона вища, тим більше грошей можна просити за розміщення банера. І не важливо, які показники у вас тИЦ і PR.

Розміщуючи банер, рекламодавець очікує отримати певну кількість переходів з вашого сайту. Звідси випливає другий важливий момент - місце розташування банера. В хорошому видному місці CTR буде значно вище, ніж в якомусь віддаленому від користувачів куточку сайту.

Скільки можна заробити на банерній рекламі? Знову-таки залежить від вашого сайту і популярності його тематики. Розкид цін може бути дуже великий, в кілька разів. За один банер на сайті тематики SEO з відвідуваність в 1к можна отримувати 5к-10к руб.

На кредитному сайті, з такою ж відвідуваністю можна просити 10-15к. Кращий спосіб приблизно прикинути можливості вашого сайту, це порівняти його з подібним. Знайти сайт схожої тематики і відвідуваності, зайти в розділ реклама і подивитися ціни. Найзручніше це зробити в біржі банерної реклами, де ми і будемо продавати місця на сайті.

Біржі банерної реклами

В рунеті запропоновано досить багато бірж банерної реклами. Думаю зрозуміло, що біржа це система взаємодії продавців і покупців реклами. Але більша частина з них не представляє жодного інтересу. Рекламодавці та вебмастера живуть всього на декількох з них. Тому я порекомендую вам тільки три біржі.

Перша біржа банерів, з якої я хочу вас познайомити - Ротабан . Це дуже зручна система реклами в блогах. Причому беруть до участі не тільки самостійні блоги на платних хостингах, але деякі безкоштовні блогохостинги. Детальніше читайте в статті RotaBan .

Друга біржа банерної реклами в Інтернет, з якої варто попрацювати - AdvMaker . Це великий рекламний сервіс, який працює з великою кількістю різних форматів (статичні банери, слайдери, відео, брендування і т.д.). Приймають, правда, сайти з відвідуваністю від 500 осіб на добу. Читайте докладніше в статті AdvMaker .

Наступна система банерної реклами Pingmedia. Ця система, так само як і попередня приймає тільки якісні сайти з добовою відвідуваністю від 300 осіб. Але вам і рекламу запропонують якісну. Відповідно ви не побачите у себе на сайті непотрібних банерів. Детальніше читайте тут - система Pingmedia .

Статті по темі:

Скільки можна заробити на банерній рекламі?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.