Статьи

Банерна реклама в Інтернет

  1. Заробіток на банерах
  2. Біржі банерної реклами

Родоначальником всієї Інтернет реклами по праву можна вважати банерну рекламу. Вона з'явилася раніше за всіх і до сих пір утримує лідируючі позиції. Згодом тільки покращилися технології відображення і виведення блоків банерів, а так само з'явилося багато нових популярних розмірів.

Банерну рекламу в Інтернет можна порівняти з рекламою в газетах - такі ж блоки певних розмірів. Тільки в газетах розмір вимірюється в сантиметрах, а при вказуванні розміру банера використовують пікселі. Наприклад формула 468х60 каже, що перша цифра це ширина банера, а друга висота.

Зараз існує дуже багато різних розмірів, але найпопулярніші з них це 120х240, 120х600, 240х400, 468х60, 600х90, 728х90. Так само на зміну звичайним картинкам в форматі jpg і анімаційним gif прийшов новий формаN flash. Анімовані flash-банери володіють дуже хорошою клікабельністю (CTR - відношення числа кліків до кількості показів) і тому завоювали загальну любов і визнання. Имхо, згодом flash-банери витіснять всі інші формати.

Заробіток на банерах

Тепер поговоримо про те, що буде впливати на ваш заробіток на банерах. Думаю зрозуміло, що для цього виду заробітку вам потрібен власний сайт, на якому ви будете розміщувати банери рекламодавців.

Найголовніший чинник, за яким буде призначатися ціна, це відвідуваність вашого сайту. Чим вона вища, тим більше грошей можна просити за розміщення банера. І не важливо, які показники у вас тИЦ і PR.

Розміщуючи банер, рекламодавець очікує отримати певну кількість переходів з вашого сайту. Звідси випливає другий важливий момент - місце розташування банера. В хорошому видному місці CTR буде значно вище, ніж в якомусь віддаленому від користувачів куточку сайту.

Скільки можна заробити на банерній рекламі? Знову-таки залежить від вашого сайту і популярності його тематики. Розкид цін може бути дуже великий, в кілька разів. За один банер на сайті тематики SEO з відвідуваність в 1к можна отримувати 5к-10к руб.

На кредитному сайті, з такою ж відвідуваністю можна просити 10-15к. Кращий спосіб приблизно прикинути можливості вашого сайту, це порівняти його з подібним. Знайти сайт схожої тематики і відвідуваності, зайти в розділ реклама і подивитися ціни. Найзручніше це зробити в біржі банерної реклами, де ми і будемо продавати місця на сайті.

Біржі банерної реклами

В рунеті запропоновано досить багато бірж банерної реклами. Думаю зрозуміло, що біржа це система взаємодії продавців і покупців реклами. Але більша частина з них не представляє жодного інтересу. Рекламодавці та вебмастера живуть всього на декількох з них. Тому я порекомендую вам тільки три біржі.

Перша біржа банерів, з якої я хочу вас познайомити - Ротабан . Це дуже зручна система реклами в блогах. Причому беруть до участі не тільки самостійні блоги на платних хостингах, але деякі безкоштовні блогохостинги. Детальніше читайте в статті RotaBan .

Друга біржа банерної реклами в Інтернет, з якої варто попрацювати - AdvMaker . Це великий рекламний сервіс, який працює з великою кількістю різних форматів (статичні банери, слайдери, відео, брендування і т.д.). Приймають, правда, сайти з відвідуваністю від 500 осіб на добу. Читайте докладніше в статті AdvMaker .

Наступна система банерної реклами Pingmedia. Ця система, так само як і попередня приймає тільки якісні сайти з добовою відвідуваністю від 300 осіб. Але вам і рекламу запропонують якісну. Відповідно ви не побачите у себе на сайті непотрібних банерів. Детальніше читайте тут - система Pingmedia .

Статті по темі:

Скільки можна заробити на банерній рекламі?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).