Статьи

Банерна реклама - де можна купити або продати місце під банер на сайті

 1. Способи оплати та розміщення банерної реклами, а так само думки з приводу Каванго і Солов'я
 2. Як купити або продати місце під банерну рекламу в Ротабане (Rotaban)
 3. Nolix (нолікс) - нетипова банерна реклама і можливість купити місце прямо з сайту через AdEasy

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Хто б що не говорив, але банерна реклама як і раніше живіший за всіх живих. Якщо ваш проект досить відвідуємо і добре видно в пошукових системах (я колись писав про зручний інструмент визначення видимості сайту від Megaindex ), То прямі рекламодавці, які хочуть купити у вас Банерна місце, обов'язково з'являться. Чим вище буде відвідуваність і чим привабливішим для рекламодавців тематика, тим більше буде охочих.

Це безумовно найвигідніший для вас варіант, але він не дає гарантії, що всі ваші місця будуть завжди викуплені. В цьому випадку можна самому шукати покупців через тематичні форуми або безпосередньо звертаючись до потенційних прямим рекламодавцям. А можна буде використовувати біржі або ж рекламні мережі. З бірж я хотів би відзначити Ротабан , А з рекламних мереж - Каванго, Vpodskazke і Соловей (інших просто не знаю). Так само цікавий сервіс текстової, але все ж банерної реклами - Nolix . Власне, про них і поговоримо в цій статті.

Способи оплати та розміщення банерної реклами, а так само думки з приводу Каванго і Солов'я

Цей вид реклами можна розділити на цільову та іміджеву. Остання прагне закріпити в умах користувачів певний бренд, зробити його впізнаваним і викликає довіру. Цільова реклама має під собою мету переходу за посиланням з банера, щоб щось продати, впарити послугу, ну або ще до чого то схилити наївного користувача, який мав необережно натиснути.

До того ж людина, що бажає купити місце, може платити вам за нього виходячи з таких міркувань:

 1. Факт розміщення банера в обумовленій позиції сайту на обумовлений термін. Це найпростіший для вебмастера спосіб і він, звичайно, використовується при розрахунку з прямими рекламодавцями (прикладом може служити моя сторінка Реклама ). Цей же спосіб узятий за основу і при розрахунку в біржі Rotaban . В цьому випадку головним буде виставлення такої ціни (зазвичай за календарний місяць розміщення), щоб вона не відлякала тих, хто захоче купити місце у вас, але і одночасно б і вас по світу не пустила.
 2. Кількість показів банера (звичайно домовляються ціна за тисячу показів і вже по ній обчислюється підсумкова сума, яку вам заплатять). Такий спосіб взаєморозрахунків використовують в рекламних мережах Каванго і Vpodskazke . Ціну за тисячу показів призначають для вашого сайту і конкретного рекламного місця на ньому. Роблять це модератори при подачі заявки на участь в цих рекламних мережах. Зазвичай це 10 - 15 рублів, але все залежить від тематики і того, як карта ляже і з якої ноги встав модератор.
 3. Кліки по ньому, мабуть, самий невигідний для вебмастера спосіб оплати при розміщенні графічних блоків, бо у користувачів інтернету існує таке професійне захворювання, як банерна сліпота. Ну, не бачать вони їх в упор, в більшості своїй. Для іміджевої реклами це нормально, а ось цільові банери, звичайно ж, часто програють в числі кліків текстовій рекламі. Тому плата за клік поширена саме в системах контекстної реклами (Гугл АдВордса або Яндекс Директ , А з боку вебмайстрів - це рекламна мережа Яндекса (скорочено РСЯ) і контекст Google під назвою Адсенс )

Так само можуть різнитися і способи розміщення на купленому баннерном місці. Для іміджевої реклами характерно бажання отримати максимальне охоплення і тому такі рекламодавці викуповують, як правило, всі покази (наскрізні блоки). Правда, веб-майстер може для здешевлення розміщення на одному рекламному місці крутити відразу кілька блоків (шляхом використання ротатора - читайте про варіант ротатора в статті про створення банерів онлайн ), Але охоплення все одно буде повним.

Для цільової ж реклами важливо показувати блок тільки потенційно зацікавленим відвідувачам сайту. Для цього купуються рекламні місця або на узкотемтіческіх майданчиках, або використовують будь-які методи селекції за тематикою, цільової аудиторії і т.п. Називається це націлених. Найпростішим варіантом може бути показ тільки в певному розділі або на окремих сторінках сайту. В цьому випадку викуп показів на вашому сайті може бути не повним.

При роботі з прямими рекламодавцями і продажу банерних місць в Ротабане ви маєте справу, як правило, з повним викупом (без таргетування). Варіанти ж з використанням націлення та обліку кількості кліків зажадають від вас або використання посередників (наприклад, Адфокс), або використання скрипта баннерокрутілкі (наприклад, DFP Small Business). Справа ця або накладне, або складне, і займаються цим тільки власники великих проектів (поки).

Ну, це був як би екскурс в те, як я цю справу собі уявляю (буду радий, якщо внесете в нього свої корективи, ну, або протилежну думку висловіть, однак, попрошу без переходу на особистості). Давайте спочатку поговоримо за рекламні мережі Каванго, Соловей і Vpodskazke , Бо сказати мені по ним багато не вийде, а вже потім розглянемо докладно RotaBan і нолікс.

Отже, для початку вам доведеться подати на модерацію ваш сайт в соловей і Vpodskazke . При цьому потрібно буде вказати урл, назва і опис сайту, посилання на статистику відвідуваності і ще ряд параметрів (наприклад, розмір і тип банера, який готові крутити у себе на сайті). Після цього потрібно буде почекати відповіді модераторів і дізнатися ту ціну, яку вони готові будуть викуповувати ваш трафік.

Наприклад, Каванго запропонувала співпрацю на таких умовах:

Ми готові запропонувати вам співпрацю на наступних умовах:
Мережа Лайт: 240 × 400, 728 × 90 - 9 руб., Rich Media - 25 руб. (СРМ)
Мережа Мультіклік: 2 руб. (СРС)

Мережа Соловей відповіла так:

Ваш сайт може бути підключений до форматів: Pop-Under, Rich-Media, Topline і 240 × 400. Схема поділу доходів для партнерів - 50/50.
Формати 240 * 400 і TopLine можуть бути двох видів: расхлоп і ScreenGlide. З докладним описом форматів, Ви можете ознайомитися на сайті http://www.soloway.ru/publishers/formats/

Як купити або продати місце під банерну рекламу в Ротабане (Rotaban)

Отже, на сайті Ротабан потрібно буде спочатку перейти по посиланню «Реєстрація» і заповнити цілком собі стандартну форму:

Після цього прийде лист з посиланням для підтвердження зазначеного при реєстрації Емайл, по якій потрібно буде перейти, щоб мати можливість авторизуватися і споглядати неземну красу вітальній сторінки Ротабан:

Якщо ви хочете купити рекламне місце, то вам пряма дорога по посиланню «Рекламодавцям», ну, а якщо ви плануєте трохи заробити на своєму сайті , То кликати потрібно за посиланням «Вебмайстрам».

Можете навіть заздалегідь вказати спосіб виведення грошей з Rotaban, перейшовши за посиланням «Налаштування платежів» (власне, їх небагато чим більше одного: Вебмані рублі WMR або WebMoney долари WMZ ):

Можете навіть заздалегідь вказати спосіб виведення грошей з Rotaban, перейшовши за посиланням «Налаштування платежів» (власне, їх небагато чим більше одного:  Вебмані рублі WMR або WebMoney долари WMZ  ):

Для додавання свого сайту (або сайтів) досить буде вибрати з верхнього меню «Вебмайстрам» - «Панель управління»:

Для додавання свого сайту (або сайтів) досить буде вибрати з верхнього меню «Вебмайстрам» - «Панель управління»:

А на сторінці натиснути на кнопку «Додати сайт», щоб споглядати форму, де потрібно вказати урл, назва і опис свого сайту, а так само, якщо є, то його RSS стрічку в Фідбернере і свій аккаунт в Twitter :

А на сторінці натиснути на кнопку «Додати сайт», щоб споглядати форму, де потрібно вказати урл, назва і опис свого сайту, а так само, якщо є, то його  RSS стрічку в Фідбернере  і  свій аккаунт в Twitter  :

Після цього модератори Rotaban будуть деякий час думу думати з приводу попадання вашого сайту в рамки їх прокрустова ложа. Власне, вимоги не дуже суворі (їм потрібно тільки дізнатися середньодобову відвідуваність сайту і урівняти її з цифрою 100, а так само оцінити його на предмет російськомовність і можливого розміщення свого сайту на free hosting , включаючи Яндекс народ ). Швидше за все вас приймуть.

І ось тоді ви повинні будете створити в Ротабане одне або кілька банерних місць, які потім захочуть купити рекламодавці за вказаною вами ціною. Тут постає кілька питань, які можуть вплинути на успіх цього заходу - це вибір вдалих місць і призначення однаково прийнятною для вас і для рекламодавця ціни. Як тут не помилитися? Ну, напевно, подивитися на конкурентів, тобто сайти вашої тематики з схожим дизайном і відвідуваністю.

Для цього достатньо буде поглянути на Ротабан очима того, хто планує купити там баннерное місце. З верхнього меню вибираєте пункт "Купити" і бачите з лівого боку набір фільтрів (можна вибрати категорію або ж ввести ключове слово в верху лівої колонки), а з правого - список сайтів, готових продати рекламне місце за подібною ціною.

З верхнього меню вибираєте пункт  Купити  і бачите з лівого боку набір фільтрів (можна вибрати категорію або ж ввести ключове слово в верху лівої колонки), а з правого - список сайтів, готових продати рекламне місце за подібною ціною

Ваше завдання полягає в фільтрації пропозицій по тематиці схожою з вашою і знаходженню серед сайтів тих, хто схожий на ваш по дизайну (для вибору найбільш вдалих місць розміщення банерів) і за відвідуваністю (для визначення ціни за місяць розміщення).

Особливу увагу звертайте на ті сайти, де реклама на даний момент розкуплена, бо їх ціни можна вважати актуальними і цілком відповідними ринку.

Після того, як у вас складеться приблизна схема розміщення і розмірів банерів , А так само дозріє розуміння того, яку ціну за них просити, можна буде перейти вже до практичної реалізації задуманого. Для цього вибираєте з верхнього меню «Вебмайстрам» - «Панель управління», клацаєте по плюсик праворуч від назви вашого сайту і переходите по посиланню «Додати місце».

У формі вам потрібно буде вказати заголовок вашого привабливої ​​пропозиції щодо купівлі рекламного місця (гранично ясно і коротко описує його суть), вибрати зі списку його зразкове місце розташування, вказати розмір банера і його ціну.

Далі потрібно вказати, скільки блоків від Rotaban у вас буде розташовано в цьому місці рядком один з одним (поле «Кількість блоків») і максимальну кількість банерів відображаються в цих місцях з урахуванням можливої ротації. Заплутана штука, але, мабуть, так зручніше було програмісту, який писав движок (до речі, він схоже один і той же, що і у РотаПост ). Якщо блок буде один і без ротації, то ставите в обох полях одинички, а якщо два і обидва з ротацією, то в першому полі 2, а в другому - 4.

Галочку «Автоматично апрувіть нові банери» в настройках Ротабан я не ставлю, бо хочу переконатися в тому, що банер мені підходить (розміщую не всі підряд). Ну, а перше поле «Мета» слід заповнювати, якщо ви, наприклад, створюєте для різних розділів сайту різні банерні місця, щоб рекламодавець міг мати можливість вибирати різні тематики. Може бути актуально для сайтів з великим тематичним охопленням, щоб залучати не тільки іміджевих рекламодавців, а й цільових.

Після натискання кнопки «Додати» вам запропонують отримати код для вставки коду від Ротабан на свій сайт. Його перша частина буде однакова для всіх блоків і вставляти її в шаблон сайту слід тільки один раз для першого банера, а для інших вже тільки другу частину коду, яка буде визначати місце розташування рекламного блоку в шаблоні.

Для WordPress я б радив першу частину вставляти в файл footer.php з папки (/ wp-content / themes / Назва використовуваної теми) перед закриває тегом body або навіть виносити його в зовнішній файл з ДжаваСкрипт, щоб Rotaban випадком не впливав на швидкість завантаження сторінок сайту (Читайте про пристрій шаблонів Вордресса і основи Html для чайників ).

За замовчуванням галочка «Показати заглушку» встановлена ​​і на місці банера буде показуватися заглушка, що закликає це рекламне місце купити. Як правило, це не сильно допомагає в продажу, тому я цю галочку прибираю, щоб на місці вставки коду до покупки нічого б не відображалося. Якщо ви вважаєте інакше, то можете її залишити, а сам зовнішній вигляд заглушки налаштувати в панелі вебмастера.

Якщо ви вважаєте інакше, то можете її залишити, а сам зовнішній вигляд заглушки налаштувати в панелі вебмастера

Власне, якщо ви плануєте купити Банерна місце, то за допомогою вже описаних трохи вище фільтрів вкладки «Купити» знаходите відповідні сайти і додаєте потрібні вам місця в кошик (ну, або встаєте на лист очікування, якщо це місце зараз зайнято).

Після цього переходите на вкладку «Кошик» і додаєте свої банери для всіх обраних рекламних позицій, завантаживши їх через форму і прописавши для кожного посилання і альтернативний текст (читайте про те, як вставити картинку в Html ).

Nolix (нолікс) - нетипова банерна реклама і можливість купити місце прямо з сайту через AdEasy

нолікс зовні схожий на контекстну рекламу (це або текстова рядок, або звичайний блок), але текст оголошень у нього не корелюється з текстом сторінок, на яких він відображається, тому його цілком можна вважати різновид банерної реклами, але тільки текстової, а не графічній.

ще Nolix примітний тим, що в більшості випадків у вас будуть розміщуватися прямі рекламодавці, які зайшли до вас на сайт і побачили рекламну рядок, усвідомили ціну за 1000 показів і негайно перейшли за вказаною в ній посиланням, щоб додати своє оголошення для откруткі на вашому чудовому ресурсі.

ще  Nolix  примітний тим, що в більшості випадків у вас будуть розміщуватися прямі рекламодавці, які зайшли до вас на сайт і побачили рекламну рядок, усвідомили ціну за 1000 показів і негайно перейшли за вказаною в ній посиланням, щоб додати своє оголошення для откруткі на вашому чудовому ресурсі

Реєструватися рекламодавцю для цього не доведеться, що ще більш спростить його життя і поліпшить настрій, а усміхнений рекл - це до грошей.

Оголошення в нолікс складається всього лише з тексту і посилання, куди повинен буде потрапити користувач клікнула по ньому. Внизу вікна покупки рекламного місця ви зможете подивитися статистику за різними оголошеннях на цій рекламній площадці і оцінити її CTR (співвідношення числа кліків до числа переглядів оголошення):

Я кілька разів намагався почати працювати з нолікс і, в загальному то, непогано це по початку складалося. Але CTR був не дуже високий, що засмучувало потенційних рекламодавців. Тут потрібно було серйозно чаклувати над типом розміщення блоку з рекламною рядком Nolix, щоб підвищити віддачу, але простіше було на це забити.

За замовчуванням вам пропонують кілька десятків видів рекламних рядків з різним кольоровим оформленням. Майже всі вони будуть мати два варіанти: або прибиті до верхнього краю сторінки за допомогою CSS властивості Position fixed і завжди мозолящую очі користувачеві, або з можливість точкового розміщення. Особливо вдало може вийти, якщо ви будете в змозі підлаштувати зовнішній вигляд строчки під дизайн свого сайту.

Отже, спочатку потрібно зайти на сайт Nolix і зареєструватися там як вебмастера (тим, хто хоче купити баннерное місце реєструватися не обов'язково, але вони можуть використовувати сервіс ContextBar ) - Реєстрація веб-майстри . Після цього можна буде вибрати з лівої колонки пункт «Мої сайти» і натиснути кнопку «Додати сайт».

Після того, як ваш сайт додадуть, ви отримаєте код складається за традицією з двох частин. Ту, що побільше, потрібно буде розмістити перед закриває тегом body, а першу частину коду в те місце, де повинна буде виводитися рекламна рядок. Для зміни інших параметрів потрібно буде перейти по посиланню «Редагувати сайт»:

Там ви можете змінити напис, яка буде виводитися в рядку при відсутності рекламних оголошень, а так само зможете зняти галочку, яка передбачає автоматичне розміщення оголошень без вашої модерації. Напевно, краще не ризикувати, бо серед рекламодавців можуть попастися і заможні неадекватний.

Там же можна буде спробувати міняти всілякі варіанти оформлення, щоб відстежувати зміни безпосередньо на сайті. Далі, думаю, самі розберетеся.

Є ще одна система, де можна продати і купити місце перейшовши за посиланням з рекламного блоку - AdEasy . Наприклад, їх банери розміщені на сайті розробників локального сервера Denwer ( http://www.denwer.ru/ ). :

:

Сайти, з якими вони співпрацюють, можна подивитися на їх сторінці (вельми вражає), а тарифи - тут . при реєстрації ви вказуєте сайт і розмір банера, який хотіли б розміщувати і вартість його розміщення або за день, або за 1000 показів.

при  реєстрації  ви вказуєте сайт і розмір банера, який хотіли б розміщувати і вартість його розміщення або за день, або за 1000 показів

Ну, а потім ще потрібно буде поворожити над описом сайту, щоб залучати покупців.

Ну, а потім ще потрібно буде поворожити над описом сайту, щоб залучати покупців

Описані тут способи заробітку на банерній рекламі мною не налагоджені і це швидше спроба дізнатися вашу думку з приводу всього цього і, можливо, почути відгуки. Буду дуже вдячний. Дякуємо.

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як тут не помилитися?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.