Статьи

Банери якого розміру варто замовляти

16.12.09

Перед тим як замовити розробку банера , Бажано вирішити, якого розміру банер вам потрібен. Для цього достатньо визначитися, де ви збираєтеся розміщувати свій банер, чи приймає цей сайт банери вподобаного вам розміру і чи вистачає у вас грошей на його довгострокове розміщення. Зазвичай на сайтах, які розміщують банерну рекламу , Таку інформацію знайти нескладно.

Взагалі такого поняття як загальноприйнятий розмір банера не існує. Ви можете домовитися з власником сайту про розміщення банера будь-якого розміру - аби ціна вас обох влаштовувала. Але якщо переплачувати і особливо випендрюватися не хочеться, бажано замовляти банери популярних розмірів. Тоді проблем з їх розміщенням не буде і число сайтів, які їх приймуть за стандартною ціною, буде наближатися до 100%.

На думку розробників популярної програми Ulead GIF Animator 5, яка найчастіше використовується для створення анімованих gif-банерів , Користувачами затребувані банери наступних розмірів:

Якщо це внутрішній акційний банер для власного сайту, тоді формат цього банера ви можете легко визначити по ширині колонки, в якій він буде розміщуватися. Для цього зробіть Принтскрін свого сайту, вставте його в Фотошоп, виріжте на скрині фрагмент колонки розміром з майбутній банер і подивіться розмір цього фрагмента. Аналогічно можна дізнатися розмір будь-якого баннера, в т.ч. flash, на будь-якому сайті. Звичайно, якщо банер - це статична нефлешевая картинка або gif-анімація, його розмір можна дізнатися простіше і швидше: клікніть по картинці правою кнопкою миші і виберіть Властивості.


У розмірі банера, як і будь-якого іншого зображення, перший параметр ширина, а другим - висота. Розміри завжди задаються в точках (пікселях). Тобто цифри 468х60 на ділі означають, що ширина у банера 468 пікселів, а висота 60 пікселів.

Як правило, розміри банерів кратні 10, але банер для вашого сайту може бути будь-якого потрібного вам розміру. Нестандартний розмір банера має істотний плюс - викликає менше підозр у антібаннерних фільтрів , Які пропустять його з більшою ймовірністю. Але якщо ви плануєте розміщувати свій банер на декількох сайтах, бажаєте взяти участь в баннерообменной мережі або поки не вирішили, куди прилаштувати свою миготливу рекламку, краще замовити банер популярного формату і не дуже оригінальничати.

1. Банер 468 × 60. Є найпопулярнішим форматом в російськомовному інтернеті. При досить маленькому розмірі дозволяє писати довгі фрази на банері і при цьому може бути розміщений на будь-якому сайті без шкоди для дизайну.

2. Банер 240 × 350. Площа такого банера набагато більше, ніж площа 468 × 60, що дозволяє реалізувати будь-яку ідею замовника і донести потрібну інформацію до потенційного глядача / клієнта. Вартість його розміщення, як правило, вище, ніж у банера 468 × 60, а видимість гірше, оскільки розміщуються такі банери в правій колонці сайту або в лівій колонці під меню.

3. Банер 728 × 90 (760х90, 760хШіріна_Екрана і т.п.). Часто називається розтяжкою. Зазвичай зустрічається в самому верху сайту, що забезпечує цьому банеру оптимальну видимість і природно, найбільшу ціну розміщення.

4. Банер 88 × 31. Один з найстаріших банерних форматів, часто званий кнопкою. Такі банери використовуються при обміні посиланнями між партнерськими сайтами, участі в рейтингах, конкурсах тощо Розміщуються найчастіше в самому низу сайту або в блоці з лічильниками. Фото красивої дівчини або розкішний лімузин на такому мікробанере не розгледіти, але простенький логотип партнера і пару добрих слів про нього вмістити можна.

5. Банер 125 × 125 (120х120). Улюблений банер блогерів, але чомусь поки не дуже затребуваний рекламодавцями. З бурхливим розвитком блогів на движку WordPress популярність цих банерів зростає як на дріжджах. Зазвичай такі банери розміщуються в боковій колонці по 2-3 в ряд, в першому екрані без прокрутки.

Якщо ви всерйоз збираєтеся просувати свій сайт за допомогою банерної реклами, замовляйте відразу кілька банерів зі схожим сценарієм, але різних розмірів, у одного розробника. Це дозволить істотно заощадити, тому що при правильному плануванні створення наступних банерів менш трудомістким. А ви зможете розраховувати на знижку в 30% -70% - як домовитеся.

Читайте також:

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).