Статьи

Банери якого розміру варто замовляти

16.12.09

Перед тим як замовити розробку банера , Бажано вирішити, якого розміру банер вам потрібен. Для цього достатньо визначитися, де ви збираєтеся розміщувати свій банер, чи приймає цей сайт банери вподобаного вам розміру і чи вистачає у вас грошей на його довгострокове розміщення. Зазвичай на сайтах, які розміщують банерну рекламу , Таку інформацію знайти нескладно.

Взагалі такого поняття як загальноприйнятий розмір банера не існує. Ви можете домовитися з власником сайту про розміщення банера будь-якого розміру - аби ціна вас обох влаштовувала. Але якщо переплачувати і особливо випендрюватися не хочеться, бажано замовляти банери популярних розмірів. Тоді проблем з їх розміщенням не буде і число сайтів, які їх приймуть за стандартною ціною, буде наближатися до 100%.

На думку розробників популярної програми Ulead GIF Animator 5, яка найчастіше використовується для створення анімованих gif-банерів , Користувачами затребувані банери наступних розмірів:

Якщо це внутрішній акційний банер для власного сайту, тоді формат цього банера ви можете легко визначити по ширині колонки, в якій він буде розміщуватися. Для цього зробіть Принтскрін свого сайту, вставте його в Фотошоп, виріжте на скрині фрагмент колонки розміром з майбутній банер і подивіться розмір цього фрагмента. Аналогічно можна дізнатися розмір будь-якого баннера, в т.ч. flash, на будь-якому сайті. Звичайно, якщо банер - це статична нефлешевая картинка або gif-анімація, його розмір можна дізнатися простіше і швидше: клікніть по картинці правою кнопкою миші і виберіть Властивості.


У розмірі банера, як і будь-якого іншого зображення, перший параметр ширина, а другим - висота. Розміри завжди задаються в точках (пікселях). Тобто цифри 468х60 на ділі означають, що ширина у банера 468 пікселів, а висота 60 пікселів.

Як правило, розміри банерів кратні 10, але банер для вашого сайту може бути будь-якого потрібного вам розміру. Нестандартний розмір банера має істотний плюс - викликає менше підозр у антібаннерних фільтрів , Які пропустять його з більшою ймовірністю. Але якщо ви плануєте розміщувати свій банер на декількох сайтах, бажаєте взяти участь в баннерообменной мережі або поки не вирішили, куди прилаштувати свою миготливу рекламку, краще замовити банер популярного формату і не дуже оригінальничати.

1. Банер 468 × 60. Є найпопулярнішим форматом в російськомовному інтернеті. При досить маленькому розмірі дозволяє писати довгі фрази на банері і при цьому може бути розміщений на будь-якому сайті без шкоди для дизайну.

2. Банер 240 × 350. Площа такого банера набагато більше, ніж площа 468 × 60, що дозволяє реалізувати будь-яку ідею замовника і донести потрібну інформацію до потенційного глядача / клієнта. Вартість його розміщення, як правило, вище, ніж у банера 468 × 60, а видимість гірше, оскільки розміщуються такі банери в правій колонці сайту або в лівій колонці під меню.

3. Банер 728 × 90 (760х90, 760хШіріна_Екрана і т.п.). Часто називається розтяжкою. Зазвичай зустрічається в самому верху сайту, що забезпечує цьому банеру оптимальну видимість і природно, найбільшу ціну розміщення.

4. Банер 88 × 31. Один з найстаріших банерних форматів, часто званий кнопкою. Такі банери використовуються при обміні посиланнями між партнерськими сайтами, участі в рейтингах, конкурсах тощо Розміщуються найчастіше в самому низу сайту або в блоці з лічильниками. Фото красивої дівчини або розкішний лімузин на такому мікробанере не розгледіти, але простенький логотип партнера і пару добрих слів про нього вмістити можна.

5. Банер 125 × 125 (120х120). Улюблений банер блогерів, але чомусь поки не дуже затребуваний рекламодавцями. З бурхливим розвитком блогів на движку WordPress популярність цих банерів зростає як на дріжджах. Зазвичай такі банери розміщуються в боковій колонці по 2-3 в ряд, в першому екрані без прокрутки.

Якщо ви всерйоз збираєтеся просувати свій сайт за допомогою банерної реклами, замовляйте відразу кілька банерів зі схожим сценарієм, але різних розмірів, у одного розробника. Це дозволить істотно заощадити, тому що при правильному плануванні створення наступних банерів менш трудомістким. А ви зможете розраховувати на знижку в 30% -70% - як домовитеся.

Читайте також:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача