Статьи

азбука щастя - Найцікавіше в блогах


Глебова_Елена Вівторок, 17 Ноября 2015 р 10:52 ( посилання )


Вітаю вас!У поняття щастя кожна людина вкладає щось своє, проте є основоположні речі, без яких жодна людина відчувати себе щасливим не може. Погодьтеся, коли є проблеми зі здоров'ям у вас або ваших близьких, коли всі думки зайняті пошуком грошей для забезпечення своєї сім'ї, коли навколо вас і з вами відбуваються якісь конфліктні ситуації - тут вже не до радості, життя здається темною і похмурою.Однак ми з вами повинні чітко засвоїти - все, що відбувається з нами має свою причину, тобто ми своєю поведінкою або бездіяльністю створили ту ситуацію, в якій перебуваємо. І для того, щоб вийти з нескінченного кола проблем, потрібно навчитися жити правильно, навчитися бути щасливим, навчитися по цеглинці вибудовувати потрібну нам реальність, чого б це не стосувалося - здоров'я, грошей, відносин з іншими людьми і т.д.Але людина - істота інертне і для того, щоб почати перебудовувати власне життя, потрібен чарівний пендель :) Я дуже сподіваюся, що це буде не удар обухом по голові у вигляді якоїсь серйозної проблеми, коли ви будете змушені щось міняти - проблему завжди краще попередити. Є варіант краще і я вас зараз з ним познайомлю.Онлайн-тренінг "Азбука щастя - 4", участь в якому абсолютно безкоштовне, буде проходити з 17 по 25 листопада 2015. Саме тут зберуться кращі фахівці із найрізноманітніших напрямів, щоб навчити нас з вами звичайному людському щастю - гармонії у всіх аспектах вашого життя . Це і вміння вибудовувати гармонійні відносини з оточуючими людьми і в родині, регулювання фінансових потоків, відновлення енергії роду, вміння користуватися законами всесвіту, секрети здоров'я і молодості, розвиток творчих здібностей і багато-багато іншого.Для участі у заході потрібно тільки зареєструватися, все інше вам буде приходити на пошту.Є тільки одна проблема, на мій погляд - це час. Я особисто, прочитавши програму виступів і ознайомившись з тим, які теми будуть розглянуті і які фахівці будуть проводити навчання, зрозуміла, що моя сім'я мене в ці дні просто не побачить :)Шалено цікаве, вкрай важливе і потрібне захід. Я дуже рекомендую всім прослухати хоча б кілька тем, якщо на весь тренінг у вас не вистачить часу. Навіть цього буде достатньо, щоб відчутно змінити в кращу сторону власне життя! Не чекайте проблем, стаєте щасливими прямо зараз!Дізнатися подробиці і зареєструватися можна тут - Онлайн-тренінг "Азбука щастя - 4" .

Я бажаю всім Щастя, Миру та Гармонії!


Milohca Вівторок, 20 Марта 2012 р 6:16 ( посилання )

Звідки береться щастя? І що заважає людині бути щасливим? Ми постійно відкладаємо свою зустріч зі щастям і ставимо собі умови: «Ось народжу дитину ...», «От закінчу інститут ...», «Ось настане літо ...», «Ось куплю квартиру ... машину ... нові меблі ...» . Хоча в дитинстві ми були щасливі без жодних причин.

Психологи стверджують, що відчуття щастя - це внутрішній стан людської душі, підживлювати яке можуть самі різні враження і навіть на перший погляд зовсім дрібні, незначні події. Якщо запитати будь-якого з нас: «Ви щасливі від того, що є повітря, яким ви дихаєте?», Негайно знайдеться серйозний відповідь: «Навіщо думати про те, чого не бракує? Є куди більш важливі на сьогоднішній день проблеми, на них і треба звертати увагу ». Ось так і формуються «нещасливі» люди, не ті, у кого дійсно немає приводу для радості, а ті, які радість просто не помічають.
Є ситуації - війни, природні катастрофи - коли людина втрачає близьких, кров, коли він і його сім'я поставлені на межу виживання. Ці ситуації, здавалося б, несумісні зі щастям. Але найчастіше саме складне, критичне становище раптом дозволяє людині усвідомити ціну щастя, яке він мав у мирному житті, зрозуміти глибину любові до своїх рідних і друзів, рідного дому, місту. Біда, розлука, випробування стають лакмусовим папірцем, особливим «проявником», завдяки якому будь-який з нас починає розуміти, що таке бути щасливим.
АБЕТКА ЩАСТЯ
Але зараз, слава богу, не війна, так невже більшість з нас так і не зможуть по-справжньому радіти життю? Нічого подібного, бути щасливим можна навчитися. Для цього:

Натисніть, щоб побачити продовження Правітельство_в_отставку Вівторок, 07 Февраля 2012 р 20:30 ( посилання )

Філософи і релігійні діячі кричать про втрату загальнолюдських цінностей, про кризу духовної культури. Ми говоримо, що все погано, говоримо про тих, хто робить це погано. Але чому то замовчуємо тих, кому є, що цьому протиставити. Говоримо про бездуховності і розгулі розпусти, про втрачене покоління ... Але не говоримо про тих людей, хто вчить духовності, допомагає знайти сенс, знайти самого себе, зрозуміти і пробачити своїх близьких, хто вміє любити і піклуватися і вчить цьому інших людей. А такі люди були завжди. Є вони і в наш час.

Грані_Света П'ятниця, 02 Грудня 2011 р 11:23 ( посилання ) svetlana.peunova.ru/news/81.../573-iran1 Світлана Пеунова - офіційний сайт.

02.12.2011 4:21
Я думаю, що те, що відбувається з Іраном, а саме відкликання послів є явним показником того, що війна в Ірані на носі буквально. Але привід відкликання послів з Ірану, тобто заворушення навколо англійського посольства в Тегерані, звичайно, створений штучно. Я не думаю, що студенти самі так активно спланували той захід, який безумовно веде до загострення відносин, до напруженості. І мабуть за ними стоїть мудра, але зла воля, яка звикла такі прецеденти з часів 1-ї світової війни створювати.
Іран, я думаю, все-таки має можливість вжити атом, тобто війна плавно може перерости в третю світову і атомну. І я думаю, що це підтвердження пророцтва Ванги про те, що третя світова війна почнеться на Сході. Сирія, Єгипет, Лівія - все це зараз загрожує продовжитися Іраном. І я хочу нагадати росіянам, що між Сирією і Росією всього лише маленький Азербайджан.
І дійсно може ця хвиля захлеснути і нашу країну, тим більше, що наша армія практично не готова до війни. І цьому були присвячені 20 років реформ, роззброєння армії і договірного, і саботажну. І найголовніше, що навіть та база в Калінінграді, яку намагаються представити нам важливою в оборонній стратегії нашої країни є просто бетонної пустушкою, яку нереально начинити справжньою електронікою, апаратурою за такий короткий час. 20 років руйнації армії не можна виправити за рік навіть, а тим більше за один місяць. І нам потрібно вже шукати бомбосховища, мало того: вже покладати відповідальність на уряд, президента за те, що над нашою країною нависла реальна військова загроза. І співвідношення сил військових в нашій армії і в армії НАТО явно не на користь Росії. Нехай дадуть відповідь перед народом чому вони вели таку політику. Але я думаю, що в очі народу вони можуть дивитися тільки з телеекранів.
Посилання по темі:
Франція і Німеччина відкликали своїх послів з Ірану
Зовнішньополітичні відомства Франції і Німеччини відкликали своїх послів з Ірану після нападу на британське посольство в Тегерані, передає Reuters.
Нагадаємо, 29 листопада 2011р. близько 150 вандалів, обурених санкціями, введеними Лондоном щодо Тегерана, увірвалися в два розташованих в різних районах іранської столиці будівлі, що належать британській дипмісії. Вони вибили в будівлях стекла і спалили британський прапор.
Влада Великобританії висловили своє обурення і згодом зажадали негайно закрити іранське посольство в Лондоні, а також призупинили роботу власної дипломатичної місії в Ірані.

neogard Середа, 27 Января 2011 р 1:03 ( посилання ) svetlana.peunova.ru/video/t...2-extrem22 Світлана Пеунова - офіційний сайт.

Хочу побачити хоча б в Інтернеті, щоб знайшовся в Росії мужній і чесний суддя і звинуватив Медведєва і Путіна в екстремізмі, направленому проти російського народу. Невже серед суддів все покидьки? !!! Я вже півтора роки намагаюся звернути увагу влади на злочинну банду, дислокованої в ГУ МВС РФ по СЗФО. Ні прокуратура СПб, ні генеральна прокуратура, ні президент, ні прем'єр цю банду в упор не бачать !!! Не хочуть бачити !!! Як не хочуть бачити, що вся країна перетворилася в станицю Кущевську !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!


І що заважає людині бути щасливим?
Якщо запитати будь-якого з нас: «Ви щасливі від того, що є повітря, яким ви дихаєте?
», Негайно знайдеться серйозний відповідь: «Навіщо думати про те, чого не бракує?
Невже серед суддів все покидьки?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то