Статьи

Азаров заявив про готовність піти у відставку

Микола Азаров готовий піти у відставку

Про це він заявив в ефірі програми Шустер live на телеканалі «Інтер», коментуючи заяву депутата Давида Жванії, про те, що прем'єр-міністр і віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко повинні нести особисто відповідальність за зрив євроінтеграції України і піти у відставку.

«Що там Жванія може говорити, скажіть, будь ласка? Він що вариться в гущі цих проблем. Він може тільки молоти язиком. Якщо я сказав, хоч одне слово неправди, нехай мене завтра відправляють у відставку », - сказав Азаров.

Як повідомляв УНІАН, 21 листопада Кабмін прийняв рішення призупинити процес підготовки до укладення Угоди про асоціацію між Україною, Євросоюзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами.

22 листопада голова парламентського комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, народний депутат від фракції Партії регіонів Давид Жванія заявляє, що Азаров і Бойко повинні нести особисту відповідальність за зрив євроінтеграції України і піти у відставку .

Про це Жванія заявив в інтерв'ю BBC.

"Я вважаю, що це - урядовий переворот. Особа цього перевороту - це прем'єр-міністр Азаров і віце-прем'єр-міністр Бойко. Це - дві людини, які весь час просували, в першу чергу, російські принципи. Мова не йде про домовленості, про якусь торгівлю. Це - абсолютно проросійський вектор, який працював в уряді України. Про віце-прем'єрі Бойко не перший рік відомо, що він є проросійським політиком. Він був проросійським міністром енергетики, він був і залишається проросійським віце-прем'єром ", - сказав парламентарій.

За його словами, ці дві людини зробили урядовий переворот. "У момент, коли Президент перебуває в Австрії і пишається, що парламент проголосував за один з євроінтеграційних законів, давати офіційне повідомлення, що вектор змінюється! Ця заява - безглузде ... Я думаю, що він повинен зробити висновки, і відставка уряду повинна бути не ініціативою опозиції, а рішенням Президента України ", - сказав Жванія.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

«Що там Жванія може говорити, скажіть, будь ласка?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача