Статьи

АВТОРСЬКИЙ БЛОГ НАДІЇ БОРДАЧЁВОЙКак вчителю створити власну PDF-книгу за 30 хвилин

Добрий день, дорогі колеги !!!

Добрий день, дорогі колеги

Сьогодні я поділюся з вами прекрасним практичним радою по створенню власного авторського матеріалу. Можу з упевненістю сказати, що у будь-якого вчителя накопичилося за час роботи всякого роду матеріалів, які легко можна структурувати і зробити це з родзинкою. Припустимо зібрати матеріал з певної теми і створити електронну книгу. Причому Вам не потрібно нікого про це просити і платити за це гроші, тому що займе це всього пару хвилин або 30 хв (якщо хочете творчого продукту). Є для цього і платні вебінари. АЛЕ навіщо витрачати гроші, якщо зайнятися цим питанням самостійно і ту ж саму інформацію можна знайти безкоштовно в мережі.

PDF-книга Вам потрібна, якщо ВИ хочете привернути уваги до себе колег або учнів, поділитися своїм досвідом або блиснути на майстер-класі в школі, що буде свідчити про Ваш професіоналізм та компетентність.

Щоб створити книгу PDF, не потрібні якісь особливі технічні навички або вміння. Потрібні лише дві програми: Microsoft Word, який є майже на кожному комп'ютері, і програма DoPDF, яка перетворює документ Word в PDF-файл. Якщо у Вас стоїть Office 2010 і, відповідно Word 2010 (або 2007), то Вам не потрібен і DoPDF - у всіх сучасних редакторах є можливість конвертації без всяких додаткових програм. Але, якщо у Вас Word 2003, то конвертер потрібен.

Якщо Ви хочете, щоб ваша книга була якісною, професійно виконаним, то вона вона повинна складатися з таких основних розділів:

  • Титульна сторінка (назва);
  • Анотація, інформація про правила використання;
  • Зміст (зміст);
  • Основний текст;
  • Додаткова інформація, посилання, реклама.

Це - загальноприйнятий стандарт, і його потрібно дотримуватися.

Про те як правильно форматувати документ (це стосується активного «працюючого» змісту, вставки об'єктів і титульної сторінки), можна прочитати тут , Але думаю, що більшість вчителів не має з цим проблем.

Після того, як ваша книга готова Після того, як ваша книга готова   , Переходимо до її збереженню в потрібному нам форматі pdf , Переходимо до її збереженню в потрібному нам форматі pdf. Для цього вибираємо опцію «Зберегти як» і серед наявних форматів шукаємо формат pdf . Як тільки Ви вибрали тип файлу pdf, поруч з назвою документа з'являється цей же значок і натискаємо кнопку «зберегти» - Ваша книга готова !!!

Але припустимо, у Вас є окремі документи в форматі pdf і Вам би хотілося їх об'єднати в один. Як це зробити? Все досить просто. Заходьте в інтернет через свій браузер і в рядку пошуку вбиваємо «як об'єднати файли pdf в один». Вам випаде ціле кількість сторінок для реалізації даної операції. Для зручності я наведу пряму посилання. Далі справа техніки. Ви перетаскуєте зі свого комп'ютера, вибрані вами, файли Але припустимо, у Вас є окремі документи в форматі pdf і Вам би хотілося їх об'єднати в один . Далі можна, при бажанні, поміняти порядок файлів і потім натискаємо кнопку . От і все. Документ готовий!

Тепер ми знаємо як створити книгу в форматі pdf, як об'єднати декілька файлів в один. Ну, і останнє! Як красиво презентувати свою розробку?! Для цього можна створити 3D-обкладинку для книги. На самому початку посту Ви можете бачити зображення того, що вийшло у мене. Цю 3D-обкладинку я зробила сама, не докладаючи багато зусиль. Те ж саме може статися й у вас. Для цього буде потрібно завантажити програму під назвою Quick 3D Cover. Після успішної установки на своєму комп'ютері, ви побачите ось такий інтерфейс Тепер ми знаємо як створити книгу в форматі pdf, як об'єднати декілька файлів в один . Він досить простий і зрозумілий. Навіть ті хто не дружить з англійською зможуть з ним розібратися. На верхній панелі ми вибираємо заготовку того, для чого будемо робити обкладинку (коробка, книга, диск, блокнот і т.д). Після цього в нижній лінійці вибираємо фон (можна залишити і прозорим), обкладинку для лицьового боку, для корінця, для верху, для диска). Це робиться все просто. Просто натискаємо на кнопку, наприклад, FRONT завантажуємо картинку з комп'ютера. Я попередньо на самій картинці, за допомогою програми Paint, зробила написи. Мій продукт-це «Лексичні буклети», про який я писала ось в цьому пості . Завантажити його Ви можете безкоштовно, просто підписавшись на мій блог. Він вам прийде в розсилці, яка підтверджує підписку.

На цьому, дорогі колеги та читачі, я закінчую писати чергову статтю. Сподіваюся була вам корисною!

З повагою, Надія Бордачёва!

Як це зробити?
Як красиво презентувати свою розробку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача