Статьи

Авокадо може допомогти при раку гортані

wordpress.com

Авокадо може допомогти при раку гортані https://cdn.segodnya.ua/img/article/700/91_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/700/91_tn.jpg 2007-09-09T13: 56: 19 + 03: 00 Світ Живильні речовини, знайдені в авокадо, запобігають формуванню раку горла, перешкоджаючи злоякісним клітинам розвиватися в фактичні утворення пухлини і вбиваючи деякі з них.

Такі дані були отримані в ході дослідження фахівців Державного університету штату Огайо. Біологи виявили, що вилучення з деяких різновидів фрукта зупиняють зростання або частково знищують мікроорганізми, що призводять до хвороби, не зачіпаючи здорові клітини.

Сорт авокадо hass, що відрізняється шорсткою шкіркою зеленого або фіолетового кольору, найбільш доступний і поширений в світі. Вивчення ефектів цього плода на ракові пухлини гортані було вироблено вперше.

Дослідники припускають, що захисна дія авокадо полягає в високих рівнях фітонутріенов і фітохімікалій, які містяться в його складі. Ці речовини передають сигнали стежках в клітинах і збільшують кількість реактивного кисню в їх межах, приводячи до руйнування структури пухлини.

Крім корисних антиокислювачів типу вітаміну C, фолату і вітаміну Е, в авокадо також багато волокна і ненасичених жирів, що робить їх здоровим доповненням до будь-якої дієти.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача