Статьи

Авіакомпанія "Росія" запропонувала пасажирам меню від "Шоколадниці"

20 березня авіакомпанія "Росія" (входить до Групи "Аерофлот") запровадила нову послугу - можливість замовлення додаткового платного харчування, приготованого за рецептами мережі кав'ярень "Шоколадниця". Пасажирам рейсів, які виконуються з аеропорту Внуково за програмою польотів на популярні туристичні напрямки (FV5501-5949), на сайті авіакомпанії доступна функція замовлення страв зі спеціального меню від "Шоколадниці".

Пасажирам рейсів, які виконуються з аеропорту Внуково за програмою польотів на популярні туристичні напрямки (FV5501-5949), на сайті авіакомпанії доступна функція замовлення страв зі спеціального меню від Шоколадниці

У цей меню увійдуть найпопулярніші блюда "земного" асортименту "Шоколадниці": роли "Цезар" і "Філадельфія", клаб-сендвіч, вівсяна, рисова і пшоняна каші, приготовані на молоці, а також сирники, млинці та багато іншого. Крім того, пасажири зможуть побалувати себе тортами "Медовик", "Прага", "Опера", ванільними та шоколадними еклерами і неповторним чізкейк "Орео". Всі страви будуть упаковані в спеціальні індивідуальні ланч-бокси з ексклюзивним дизайном.

- На даний момент ми отримали безліч відгуків від наших пасажирів. Прийом замовлень по новому меню стартував менше місяця назад, і пасажири тільки починають до нього придивлятися, але, судячи зі зростання продажів, їм це дійсно цікаво. Виходячи з даних по продажах за перший тиждень, найбільш затребуваними на борту виявилися сирники і омлет. Це ще раз говорить на користь того, що пасажири тільки починають звикати до нашої новинці, проте людям подобається "Шоколадниця". Говорити про те, які страви полюбилися пасажирам найбільше, можна буде трохи пізніше, - відзначають представники авіакомпанії.

Пояснюючи вибір на користь "Шоколадниці", представники авіакомпанії наводять дані дослідження TGI / Marketing Index, згідно з яким "Шоколадниця" є найпопулярнішою мережею в цільовій групі пасажирів авіакомпанії "Росія" в Москві.

- 57% даної аудиторії відвідували "Шоколадниця" хоча б раз за останні півроку. Ми спостерігаємо за ходом продажів і стежимо за відгуками і побажаннями пасажирів. Послуга користується підвищеним попитом, тому в перспективі ми плануємо продовжити співпрацю і розширювати меню, а в який бік - залежить виключно від уподобань і побажань пасажирів. Зараз компанія розглядає можливість і досліджує попит для додавання вегетаріанських страв і розширення категорії гарячих страв на бортах "Росії", - відзначають представники "Росії".

Замовлення на додаткове харчування буде здійснюватися через розділ "Управління бронюванням" на офіційному сайті авіакомпанії або у представників "Росії" в аеропортах в період від 30 днів до 7 годин до часу вильоту рейсу. Вартість додаткового харчування становить: сніданки - від 250 руб., Сендвічі - від 350 руб., Десерти - від 195 руб.

Улюблені страви від "Шоколадниці" пасажири зможуть замовити на додаток до безкоштовного раціону, запропонованого на рейсах авіакомпанії. На даний момент у вартість квитка авіакомпанії "Росія" включені легка закуска і прохолодні напої на рейсах тривалістю до чотирьох годин і гаряче харчування на рейсах понад чотирьох годин.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то