Статьи

Авіакомпанія "Росія" запропонувала пасажирам меню від "Шоколадниці"

20 березня авіакомпанія "Росія" (входить до Групи "Аерофлот") запровадила нову послугу - можливість замовлення додаткового платного харчування, приготованого за рецептами мережі кав'ярень "Шоколадниця". Пасажирам рейсів, які виконуються з аеропорту Внуково за програмою польотів на популярні туристичні напрямки (FV5501-5949), на сайті авіакомпанії доступна функція замовлення страв зі спеціального меню від "Шоколадниці".

Пасажирам рейсів, які виконуються з аеропорту Внуково за програмою польотів на популярні туристичні напрямки (FV5501-5949), на сайті авіакомпанії доступна функція замовлення страв зі спеціального меню від Шоколадниці

У цей меню увійдуть найпопулярніші блюда "земного" асортименту "Шоколадниці": роли "Цезар" і "Філадельфія", клаб-сендвіч, вівсяна, рисова і пшоняна каші, приготовані на молоці, а також сирники, млинці та багато іншого. Крім того, пасажири зможуть побалувати себе тортами "Медовик", "Прага", "Опера", ванільними та шоколадними еклерами і неповторним чізкейк "Орео". Всі страви будуть упаковані в спеціальні індивідуальні ланч-бокси з ексклюзивним дизайном.

- На даний момент ми отримали безліч відгуків від наших пасажирів. Прийом замовлень по новому меню стартував менше місяця назад, і пасажири тільки починають до нього придивлятися, але, судячи зі зростання продажів, їм це дійсно цікаво. Виходячи з даних по продажах за перший тиждень, найбільш затребуваними на борту виявилися сирники і омлет. Це ще раз говорить на користь того, що пасажири тільки починають звикати до нашої новинці, проте людям подобається "Шоколадниця". Говорити про те, які страви полюбилися пасажирам найбільше, можна буде трохи пізніше, - відзначають представники авіакомпанії.

Пояснюючи вибір на користь "Шоколадниці", представники авіакомпанії наводять дані дослідження TGI / Marketing Index, згідно з яким "Шоколадниця" є найпопулярнішою мережею в цільовій групі пасажирів авіакомпанії "Росія" в Москві.

- 57% даної аудиторії відвідували "Шоколадниця" хоча б раз за останні півроку. Ми спостерігаємо за ходом продажів і стежимо за відгуками і побажаннями пасажирів. Послуга користується підвищеним попитом, тому в перспективі ми плануємо продовжити співпрацю і розширювати меню, а в який бік - залежить виключно від уподобань і побажань пасажирів. Зараз компанія розглядає можливість і досліджує попит для додавання вегетаріанських страв і розширення категорії гарячих страв на бортах "Росії", - відзначають представники "Росії".

Замовлення на додаткове харчування буде здійснюватися через розділ "Управління бронюванням" на офіційному сайті авіакомпанії або у представників "Росії" в аеропортах в період від 30 днів до 7 годин до часу вильоту рейсу. Вартість додаткового харчування становить: сніданки - від 250 руб., Сендвічі - від 350 руб., Десерти - від 195 руб.

Улюблені страви від "Шоколадниці" пасажири зможуть замовити на додаток до безкоштовного раціону, запропонованого на рейсах авіакомпанії. На даний момент у вартість квитка авіакомпанії "Росія" включені легка закуска і прохолодні напої на рейсах тривалістю до чотирьох годин і гаряче харчування на рейсах понад чотирьох годин.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то