Статьи

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (МАУ) вводить нові лоукост-тарифи і значно знижує вартість внутрішніх і міжнародних авіаквитків (оновлено)

Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» вводить новий лоукост-тариф з додатковими обмеженнями і одночасно значно знижує ціни на авіаквитки на внутрішні і міжнародні рейси, повідомляє видання   Avianews

Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» вводить новий лоукост-тариф з додатковими обмеженнями і одночасно значно знижує ціни на авіаквитки на внутрішні і міжнародні рейси, повідомляє видання Avianews . Цей крок є прямим наслідком нової програми знижок для авіакомпаній , Введеної міжнародним аеропортом «Бориспіль» і схваленої Міністерством інфраструктури України.

Відповідно до опису нового тарифу на сайті МАУ, лоукост-квитки можна буде повернути або обміняти навіть зі штрафом, а їх оформлення повинно бути проведено не пізніше ніж за 180 днів до вильоту. Безкоштовно пасажир зможе взяти з собою тільки ручну поклажу вагою до 7 кг. Для порівняння - найдешевший тариф до недавнього часу «тільки ручна поклажа» дозволяв змінювати дату вильоту зі штрафом.

Нові лоукост-квитки доступні на рейси з листопада 2017 року навіть за напрямками з обмеженою конкуренцією. Наприклад, переліт з Києва в Амстердам в січні 2018 роки обійдеться за новим тарифом в 2074 грн (тут і далі ціни в обидві сторони), з Києва до Відня - в 2075 грн., З Києва до Парижа - в 3142 грн, з Києва в Мюнхен - в 2340 грн.

На внутрішніх напрямках МАУ після введення лоукост-тарифу знизила ціну перельоту до рівня проїзду в фірмовому вагоні купе. Квитки Київ-Львів на січень 2018 року доступні у продажу за ціною 774 грн в обидва боки. Злітати з Києва в Дніпропетровськ і назад також в січні 2018 року можна за 1004 грн. У таку ж суму обійдуться авіаквитки на рейси між Києвом і Одесою.

Офіційно про нові лоукост-тарифах «Міжнародні авіалінії України» розповість президент авіакомпанії Юрій Мірошников на сьогоднішній прес-конференції:

По завершенні заходу ми доповнимо цей матеріал новою інформацією.

Оновлене.

Отже, згідно з даними «МАУ», мінімальна ціна квитків на внутрішні рейси в одну сторону (при покупці за 10 місяців) складе від 249 грн, на міжнародні тривалістю до двох годин - від 587 грн, міжнародні до трьох годин - від 822 грн, міжнародні більше трьох годин - від 1087 грн. При цьому за такими цінами буде продаватися тільки 7-10% місць на рейсах «МАУ».

Якщо Ви купуєте квиток за півроку до рейсу ціна на внутрішні рейси в одну сторону складе від 769 грн, на міжнародні тривалістю до двох годин - від 1299 грн, міжнародні до трьох годин - від 1564 грн, міжнародні понад три години - від 1830 грн.

Вищенаведені ціни не включають перевезення багажу, харчування, вибір місця в салоні і інших послуг, за них потрібно буде доплатити окремо. За підрахунками «МАУ», різниця між лоукост-яку ціну на міжнародному рейсі та базовою ціною складе близько $ 100 при замовленні за 8 місяців.

Лоукост-квитки доступні до покупки вже зараз, причому це не разова акція, а постійна пропозиція «МАУ». Однак в авіакомпанії особливо підкреслили, що незважаючи на введення лоукост-тарифів, МАУ залишається мережевий авіакомпанією і буде і далі розвиватися як гібридний авіаперевізник, який використовує елементи лоукост і традиційних моделей послуг.

джерела: «МАУ» , Avianews

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).