Статьи

Авансовий звіт в 2019 році. Форма АТ-1. Бланк і зразок заповнення. Як оформити авансовий звіт правильно

 1. Бланк авансового звіту за формою АТ-1
 2. Зразок заповнення авансового звіту за формою АТ-1
 3. Оформлення авансового звіту за формою АТ-1

Авансовий звіт - документ, що підтверджує цільове витрачання коштів, виданих співробітникам організації авансом на будь-які потреби (підприємницькі, господарські витрати, відрядження тощо).

Бланк авансового звіту за формою АТ-1

Завантажити бланк авансового звіту - форма АТ-1 (Word)
Завантажити бланк авансового звіту - форма АТ-1 (PDF)

Завантажити бланк авансового звіту - форма АТ-1 (Word)  Завантажити бланк авансового звіту - форма АТ-1 (PDF)

бланк

Подивитися бланк авансового звіту: стр. 1 , стр. 2 .

Зразок заповнення авансового звіту за формою АТ-1

Завантажити зразок авансового звіту - форма АТ-1. (Word)
Завантажити зразок авансового звіту - форма АТ-1. (PDF)

(PDF)

зразок

Подивитися зразок заповнення авансового звіту: стр. 1 , стр. 2 .

Аванс видається тільки з дозволу керівника організації, який видає наказ про підзвітних осіб , В якому перераховуються співробітники, які отримують аванс, цілі і терміни, на які їм виділяються гроші.

Форма авансового звіту уніфікована під назвою АТ-1

Видача авансу під звіт можлива тільки співробітнику організації. Передача авансових коштів однієї особи іншій заборонена.

Бланк форми АТ-1 двосторонній, заповнюється в одному примірнику, по черзі підзвітною особою і працівником бухгалтерії.

Оформлення авансового звіту за формою АТ-1

Спочатку звіт заповнює відповідальна особа:

 • на лицьовій стороні - найменування організації, дата складання звіту, свої посаду, ПІБ, табельний номер (якщо присвоєний), призначення авансу.
 • на зворотному боці, в таблиці - графи з 1 по 5/6 (дата, номер і назва виправдувальних документів - касових, товарних чеків , Накладних і т.п.) і графу «Разом», а також підпис підзвітної особи з розшифровкою.

Після заповнення співробітник разом з виправдувальними документами здає звіт в бухгалтерію.
Бухгалтер заповнює Розписку на лицьовій стороні бланка і віддає її підзвітній особі. Потім основну частину авансового звіту перевіряє на правильність оформлення та заповнює:

 • на зворотному боці - графи 7,8,9
 • на лицьовій - табличну частину (графи «Попередній залишок / аванс» не заповнюються, тому що, згідно з новим Порядком ведення касових операцій працівнику, який не відзвітував за раніше авансованої суми, видача наступного авансу не проводиться);
  інформацію по перевитраті / залишку коштів - суму, номер і дату прибуткового касового ордера - якщо був залишок, або видаткового касового ордера - якщо був перевитрата; рядок «Звіт перевірено», в якій прописом та цифрами підтверджується сума авансу.
 • Всі розрахунки своїм підписом завіряє головний бухгалтер.

Остаточно авансовий звіт стверджує керівник підприємства - своєю візою в правому верхньому куті лицьового боку бланка АТ-1

Форма авансового звіту здається підзвітною особою протягом трьох днів з дати закінчення поїздки, завдання та інше, зазначеної в наказі.

Повний список актуальних бланків документів на 2019 рік

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача