Статьи

AV-Comparatives: Як антивіруси впливають на продуктивність ПК

 1. тестовий комп'ютер
 2. тестовані антивіруси
 3. Методика тестування
 4. Результати тестування
 5. Загальна оцінка з урахуванням тесту PC Mark
 6. Оцінка впливу антивіруса на систему (менше - краще)
 7. нагороди тестування

Незалежна лабораторія AV-Comparatives в квітні 2016 роки провела порівняльне тестування 19 антивірусів на швидкодію і використання системних ресурсів на платформі Windows 7 Pro SP1 64-Bit

Незалежна лабораторія AV-Comparatives в квітні 2016 роки провела порівняльне тестування 19 антивірусів на швидкодію і використання системних ресурсів на платформі Windows 7 Pro SP1 64-Bit

Результати, представлені AV-Comparatives в звіті даного порівняльного тестування антивірусів на швидкодію, показують лише вплив на продуктивність системи (головним чином компонентів real-time / on-access захисту) різних антивірусних програм в даних конкретних тестах.

Користувачам пропонується спробувати антивірусну програму на їх власному комп'ютері і подивитися, як антивірус працює на конкретній конфігурації системи.

тестовий комп'ютер

Тестування на швидкодію антивірусів проводилися на ноутбуці Lenovo ThinkPad E560 з процесором Intel Core i5-6200 CPU, 8 ГБ (RAM) оперативної пам'яті і SSD дисками. Експлуатаційні випробування проводилися на чистій і повністю оновленій системі Windows 7 Pro SP1 64-Bit (англійською мовою), а потім зі встановленою антивірусною програмою (з настройками за замовчуванням). Тести проводилися за активної підключенні до Інтернету, щоб забезпечити реальний вплив хмарних сервісів і функцій.

тестовані антивіруси

В даному порівняльному тестуванні на швидкодію брали участь наступні антивіруси (використовувалися налаштування за замовчуванням):

Фахівці лабораторії AV-Comparatives використовували самі останні версії продуктів, доступні на момент тестування (квітень 2016 рік). Звернемо увагу, що на відміну від тестів продуктивності, проведених в попередні роки, даний тест включає продукти як категорії "Антивірус", так і категорії і "Internet Security". Лабораторія протестувала продукти, які вендори надають для основної серії випробувань. Майте на увазі, що результати звіту відносяться тільки до окремих версій продуктів, які перераховані вище (тобто до конкретної версії для конкретної архітектури системи, наприклад, для 64-бітної ОС). Також потрібно враховувати, що різні компанії-розробники пропонують різні набори функцій в своїх продуктах.

Наступні види операцій / тестів були виконані на комп'ютері з має останні оновлення ОС Windows 7 Pro SP1 64-Bit:

 • копіювання файлів
 • Архівування / Розархівація
 • Кодування / декодування
 • Установка / Видалення програм
 • запуск додатків
 • Завантаження файлів
 • PC Mark 8 Professional Testing Suite

Методика тестування

Було вжито заходів для мінімізації сторонніх чинників, які могли вплинути на результати тестування і / або на сумісність систем. Використовувані в продуктах технології оптимізації також були розглянуті - це означає, що результати представляють вплив продукту на систему після деякого періоду використання продукту користувачем. Випробування проводилися кілька разів (з включеною і відключеною технологією оптимізації) щоб отримати середні значення і виключити помилки вимірювання. Після кожного запуску, тестовий комп'ютер був дефрагметірован і перезавантажений 6 разів. Дослідники симулювали різні види файлових операцій: копіювання чистих файлів з одного місця в інше, стиснення файлів в архіви, розпакування архівів, завантаження файлів з Інтернету і запуск додатків (відкриття документів). Для проведення окремих випробувань використовувався інструментарій Windows Assessment and Deployment Toolkit (Windows ADK) 8.100.26866 з Windows Performance Toolkit (WPT). Даний інструментарій широко використовується в індустрії для вимірювання продуктивності комп'ютерних систем. Даний інструмент дозволяє вендорам легко повторити результати і виявити, що саме призводить до уповільнення. Щоб не допустити можливу оптимізацію продуктів для тіста, були реалізовані власні драйвера для ADK. Дані кошти дозволяють оцінити вплив продуктів на продуктивність в окремих подтестах, незалежно від інших випробувань.

Лабораторія використовувала сторонній визнаний індустрією тестовий пакет (PC Mark 8 Professional), щоб підтвердити вплив на систему під час реального використання. Користувачі запрошуються для оцінки різних продуктів на власних системах (результати можуть відрізнятися в залежності від програмних конфліктів, призначених для користувача налаштувань і різних системних конфігурацій).

Антивіруси повинні завантажуватися в системі на ранній стадії для забезпечення максимального захисту - подібна завантаження впливає на час запуску комп'ютера. Точне вимірювання часу завантаження є складним завданням. Найголовніша проблема полягає в визначення стану повної готовності системи, тому що в багатьох середовищах стартова активність триває деякий час вже після того, як система стала повністю чуйною для користувача. Важливо також враховувати, коли захист антивіруса є повністю активної, тому що це може бути важливим критерієм завершення процесу завантаження. Деякі вендори реалізують дуже пізню завантаження для своїх продуктів - в цьому випадку система може бути повільною деякий час вже після того, як вона повністю завантажилася. Насправді продукт просто завантажує свої служби і процеси з запізненням, залишаючи систему вразливою на деякий час. Лабораторія вважає, що дана ситуація може вводити в оману, тому часи завантаження не публікуються в звітах.

Результати тестування

Оцінка швидкодії AV-Comparatives

натисніть, щоб збільшити зображення
натисніть, щоб збільшити зображення

Загальна оцінка з урахуванням тесту PC Mark

Загальна оцінка з урахуванням тесту PC Mark

Оцінка впливу антивіруса на систему (менше - краще)

Оцінка впливу антивіруса на систему (менше - краще)

нагороди тестування

Сертифікати, видані на основі оцінки швидкодії антивірусних програм Internet Security з настройками за замовчуванням в системі Windows 7 Pro SP1 64-Bit:

(6) Фахівці AV-Comparatives пропонують розглядати продукти з однієї і тієї ж нагородою однаково впливають на продуктивність системи.

Для оцінки ефективності захисту антивірусів подивіться результати динамічного тестування і перевірки Поза вимірюваними межами .

З повним звітом ви можете ознайомитися з цим посиланням .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача