Статьи

Аудіо Формат AMR (Adaptive Multi Rate) ніж відкрити

AMR (Adaptive Multi Rate) - аудіоформат, підтримуваний різними мобільними пристроями, а також різними додатками VoIP. Як правило, цей формат використовується для кодування людської мови, оскільки кодування відбувається зі змінною швидкістю. Цей вузькосмуговий формат використовується при запису аудіо на мобільних телефонах. Кодек AMR був затверджений консорціумом 3rd Generation Partnership Project в 1998 році.

Формат AMR підтримується програвачем AMR плеєр, а також деякими відеоплеєра, такими як RealPlayer, QuickTime, VLC media player, Media Player Classic, і т. Д.

Однак, у користувачів не завжди є можливість скористатися AMR плеєром. Тому, краще рішення - це конвертація файлів AMR в який-небудь популярний багатоплатформовий формат, наприклад MP3. Для того, щоб конвертувати AMR в MP3, потрібен AMR конвертер.

Як AMR конвертера добре використовувати Total Audio Converter , Який підтримує велику кількість форматів, в тому числі розширення AMR і MP3. Точніше, програма конвертує AMR в MP3, при цьому вона має функцію пакетної конвертації, завдяки якій можна конвертувати відразу декілька файлів.

Перетворивши AMR-файл в MP3-файл, ви вирішуєте велику кількість проблем, оскільки MP3-файли підтримуються практично всіма аудіоплеєрами, і вони сумісні з усіма популярними операційними системами і прошивками.

Навчитися користуватися програмою Total Audio Converter дуже легко:

Запустіть програму, перейдіть файлове древо, розташоване зліва Запустіть програму, перейдіть файлове древо, розташоване зліва. Позначте папку, в якій зберігаються AMR-файли, потім, у списку праворуч, позначте потрібні файли галочками. Якщо ви хочете скористатися функцією пакетної конвертації, натисніть кнопку "Позначити всі".

Виберіть MP3 в верхньому тулбаре або меню Конвертація, потім, при необхідності, задайте налаштування конвертації Виберіть MP3 в верхньому тулбаре або меню "Конвертація", потім, при необхідності, задайте налаштування конвертації. Тут ви можете вибрати папку зберігання оброблених аудіофайлів, конвертувати певний фрагмент треку, що не конвертуючи його цілком, відрегулювати якість MP3-файлів шляхом використання оптимальних «звукових шрифтів», призначення частоти семплювання, каналів (стерео, моно, і т. Д.), Потоків , і т.д.

Якщо у вас мало досвіду конвертації файлів, залиште налаштування без змін Якщо у вас мало досвіду конвертації файлів, залиште налаштування без змін.

Натисніть кнопку Почати, щоб запустити процес конвертації Натисніть кнопку "Почати", щоб запустити процес конвертації.

Якщо ви активно користуєтеся iTunes, ви також можете вирішити проблему сумісності за допомогою Total Audio Converter. Хоча всі пісні, придбані на iTunes Store, доступні в форматі AAC, в програвачі є кодировщик MP3. Тому, ви можете конвертувати AAC-файли в MP3, використовуючи Total Audio Converter, і відтворювати їх в iTunes.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача