Статьи

Ярлики замість папок на флешці | Ремонт комп'ютерів Троєщина на дому: комп'ютерна допомога, діагностика комп'ютера на Троєщині - "Computerrepair".

  1. На флешці замість папок ярлики?
  2. Вірус видалив все папки на флешці
  3. Вірус видалили, а папки на флешці все-одно не відкриваються ...
  4. Як видалити вірус Virus.Win32.Virut?

На флешці замість папок ярлики?

Якщо в одне зовсім не чудового робоче ранок ви виявили ярлики замість папок на флешці, знайте: ваш комп'ютер заражений вірусом. З великим ступенем ймовірності можна стверджувати що ваша система заражена поліморфним вірусом Virus.Win32.Virut. Даний тип вірусу, проникаючи на комп'ютер користувача, заражає виконувані exe-файли, ховає папки на знімних носіях створюючи однойменні ярлики замість папок на флешці, наприклад. Розробники Virut намагаються підтримувати вірус в актуальному стані випускаючи оновлення приблизно раз в тиждень, оперативно реагуючи на оновлення антивірусних сигнатур. Даний тип вірусу надзвичайно заразний і небезпечний для системи: за даними лабораторії Касперського Virut знаходиться на другому місці серед заражаються комп'ютери вірусів Virus.Win32. * Virus.Win32.Virut - є типовим Backdoor-му підключається по IRC-протоколу до керуючого сервера і очікує подальших команд.

Вірус видалив все папки на флешці

Думка про те, що вірус видалив все папки на флешці є стійким помилкою. Virut присваевает всіх папок атрибути «прихований» і «системний», тим самим просто ховаючи папки від очей користувача. Далі, він створює однойменні ярлики замість папок на флешці провідні на виконувані exe-файли (зрозуміло, що клікати по таким ярликів краще не варто). Слід зазначити, що перш ніж рятувати файлу на знімних носіях, необхідно, в першу чергу, провести лікування комп'ютера.

Вірус видалили, а папки на флешці все-одно не відкриваються ...

Правильно, тому що це не папки, а ярлики створені вірусом. Тепер необхідно видалити всі ярлики копіюють імена ваших папок і файлів і відновити справжні, справжні дані на флешці. для цього завантажуємо утиліту Total Commander . Ця програма є безкоштовним і незалежним файловим менеджером.

Запускаємо Total Commander і заходимо в налаштування (Конфігурація-Налаштування-Вміст панелей) щоб переконатися в наявності галочки в пункті «Показувати приховані системні файли» Якщо її немає, то ставимо і натискаємо Застосувати, ОК.

У випадаючому списку вибираємо нашу флешку (зазвичай позначається Removable device). Спостерігаємо на флешці таку картину: всі ваші папки і файли в порядку, але поруч з ними є копії (ярлики lnk зі стрілочкою) так само на флешці присутні папки яких раніше не було Recycled, Recycler (назви можуть відрізнятися). Нещадно видаляємо все незнайомі папки а також ярлики (lnk) дублюючі назви справжніх папок.

Далі, виділяємо всі наші папки які потрібно відновити (при виділенні вони підсвітяться червоним) і в меню «Файли» Total Comander, вибираємо «Змінити атрибути». У вікні, знімаємо галочки навпроти пунктів «Архівний», «Тільки для читання», «Прихований» і «Системний», натискаємо ОК. Якщо не виходить змінити атрибути для всіх файлів відразу, робимо це виділяючи кожну папку окремо.

Як видалити вірус Virus.Win32.Virut?

Для видалення вірусу Virus.Win32.Virut найкраще скористатися необхідні інструменти VirutKiler розробленої лабораторією Касперського. Завантажити VirutKiller можна з офіційного сайту Kaspersky Lab пройшовши за цим засланні.

Скачаний архів необхідно розпакувати і запустити програму на виконання. VirutKiller просканує систему, виявить заражені файли і самостійно все вилікує. Також антивірусна утиліта видалить ярлики замість папок на флешці. Тому, після лікування, у користувача може скластися помилкове враження, що всі дані були стерті. Повернути все заховані вірусом папки можна використовуючи Total Commander. В меню TC клікнути на «Конфігурація» - «Налаштування / Settings» - «Вміст панелей / Display options» поставити галочку на «Показувати приховані системні файли / Show system hidden files» - OK. Total Commander покаже всі приховані папки на знімному носії. Виділіть їх мишкою і натисніть у верхній панелі програми «Файл» - «Змінити атрибути». Зніміть галочки навпроти «Тільки для читання», «прихований», «сістений» - OK. Можна, також, скористатися командним рядком Windows:

cd / d буква_флешкі:
attrib -r -s -h * / D / S
Enter

Або скористатися Total Commander включивши попередньо в його настройках (Настройки> Відображення) опцію "Показувати приховані, системні файли". Для цього треба виділити всі приховані файли на флешці і в меню тотала "Файл" -> "Змінити атрибути" зняти галочки з чекбоксів r, h, s.

Вас може зацікавити добірка популярних статей присвячених діагностиці та ремонту комп'ютерів [smoothslider id = '1']На флешці замість папок ярлики?
32.Virut?
На флешці замість папок ярлики?
32.Virut?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то