Статьи

Антон Попов. «Блоги. Нова сфера впливу »

Книжку Антона Попова    Блоги Книжку Антона Попова " Блоги. Нова сфера впливу "Я виграв в конкурсі ще під новий рік. Тільки недавно закінчив її читати і хочу висловити з цього приводу.

Зміст книги можна подивитися на блозі автора: зміст blogbook , Там же можна почитати деякі розділи з книги і оцінити якість інформації.

Мені книжка сподобалася, хоча не можу сказати, що для щось в ній стало одкровенням - все таки я і сам не перший день вивчаю блоги і все, що з ними пов'язано. Мені сподобалися приклади різних успіхів і провалів різних кампаній вірусного маркетингу. За моїми суб'єктивними відчуттями в книзі охоплені всі аспекти створення блогів і проведення з їх допомогою рекламних кампаній.

На сайті автора зібрані десятки відгуків про книгу.

Раджу всім, хто планує захоплено займатися блогами, прочитати прямо зараз цю книгу - це допоможе уникнути безлічі помилок і вибрати правильну стратегію розвитку.

А взагалі вважаю, що такі книги треба перевидавати ну мінімум раз на рік, тому що в цій "новій сфері впливу" все змінюється дуже стрімко.

Купити на Озоне


Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.