Статьи

Антон Попов. «Блоги. Нова сфера впливу »

Книжку Антона Попова    Блоги Книжку Антона Попова " Блоги. Нова сфера впливу "Я виграв в конкурсі ще під новий рік. Тільки недавно закінчив її читати і хочу висловити з цього приводу.

Зміст книги можна подивитися на блозі автора: зміст blogbook , Там же можна почитати деякі розділи з книги і оцінити якість інформації.

Мені книжка сподобалася, хоча не можу сказати, що для щось в ній стало одкровенням - все таки я і сам не перший день вивчаю блоги і все, що з ними пов'язано. Мені сподобалися приклади різних успіхів і провалів різних кампаній вірусного маркетингу. За моїми суб'єктивними відчуттями в книзі охоплені всі аспекти створення блогів і проведення з їх допомогою рекламних кампаній.

На сайті автора зібрані десятки відгуків про книгу.

Раджу всім, хто планує захоплено займатися блогами, прочитати прямо зараз цю книгу - це допоможе уникнути безлічі помилок і вибрати правильну стратегію розвитку.

А взагалі вважаю, що такі книги треба перевидавати ну мінімум раз на рік, тому що в цій "новій сфері впливу" все змінюється дуже стрімко.

Купити на Озоне


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача