Статьи

Антивіруси для Windows 10: Тест на продуктивність

 1. тестовий комп'ютер
 2. тестовані антивіруси
 3. тестовані антивіруси
 4. Методика тестування
 5. Результати тестування
 6. Загальна оцінка з урахуванням тесту PC Mark
 7. Оцінка впливу антивіруса на систему (менше - краще)
 8. Тест на продуктивність. нагороди антивірусів

Лабораторія AV-Comparatives травнем 2017 року протестувала 21 антивірус на швидкодію і вплив на продуктивність комп'ютера з операційною системою Windows 10 64-bit

Лабораторія AV-Comparatives травнем 2017 року протестувала 21 антивірус на швидкодію і вплив на продуктивність комп'ютера з операційною системою Windows 10 64-bit

Результати, представлені AV-Comparatives в звіті даного порівняльного тестування антивірусів на швидкодію, показують лише вплив на продуктивність системи (головним чином компонентів real-time / on-access захисту) різних антивірусних програм в заданих умовах.

Користувачам пропонується спробувати антивірусну програму на їх власному комп'ютері і подивитися, як антивірус працює на конкретній конфігурації системи.

Для тесту продуктивності травнем 2017 року використовувалися бюджетні комп'ютери з жорсткими дисками HDD (замість SSD).

тестовий комп'ютер

Тестування на швидкодію антивірусів проводилося на ноутбуці Lenovo G50 з процесором Intel Core i3-4005U, 4 ГБ (RAM) оперативної пам'яті, HDD диском. Експлуатаційні випробування проводилися на чистій і повністю оновленій системі Windows 10 64-bit (англійська версія), а потім зі встановленою антивірусною програмою (з настройками за замовчуванням). Тести проводилися за активної підключенні до Інтернету, щоб забезпечити реальний вплив хмарних сервісів і функцій.

тестовані антивіруси

В даному порівняльному тестуванні на продуктивність і швидкодія брали участь наступні антивіруси (використовувалися налаштування за замовчуванням):

тестовані антивіруси

Фахівці лабораторії AV-Comparatives використовували самі останні версії антивірусів, доступні на момент тестування (травень 2017 рік). Тест включає продукти як категорії "Антивірус", так і категорії і "Internet Security" - всі вони відзначені як "програми безпеки". Лабораторія протестувала продукти, які вендори надають для основної серії випробувань. Майте на увазі, що результати звіту відносяться тільки до окремих версій продуктів, які перераховані вище (тобто до конкретної версії для конкретної архітектури системи, наприклад, для 64-бітної ОС). Також потрібно враховувати, що різні компанії-розробники пропонують різні функції (і їх кількість) в своїх антивирусах.

Наступні види операцій / тестів були виконані на комп'ютері з має останні оновлення ОС Windows 10 64-Bit:

 • копіювання файлів
 • Архівування / Розархівація
 • Установка / Видалення програм
 • запуск додатків
 • Завантаження файлів
 • Відвідування веб-сайтів
 • PC Mark 8 Professional Testing Suite

Методика тестування

Було вжито заходів для мінімізації сторонніх чинників, які могли вплинути на результати тестування і / або на сумісність систем. Використовувані в продуктах технології оптимізації також були розглянуті - це означає, що результати представляють вплив продукту на систему після деякого періоду використання продукту користувачем. Випробування проводилися кілька разів (з включеною і відключеною технологією оптимізації) щоб отримати середні значення і виключити помилки вимірювання. Після кожного запуску, тестовий комп'ютер був дефрагметірован і перезавантажений 6 разів. Дослідники симулювали різні види файлових операцій: копіювання чистих файлів з одного місця в інше, стиснення файлів в архіви, розпакування архівів, завантаження файлів з Інтернету і запуск додатків (відкриття документів). Для проведення окремих випробувань використовувався інструментарій Windows Assessment and Deployment Toolkit (Windows ADK) з Windows Performance Toolkit (WPT). Даний інструментарій широко використовується в індустрії для вимірювання продуктивності комп'ютерних систем. Даний інструмент дозволяє вендорам легко повторити результати і виявити, що саме призводить до уповільнення. Щоб не допустити можливу оптимізацію продуктів для тіста, були реалізовані власні драйвера для ADK. Дані кошти дозволяють оцінити вплив продуктів на продуктивність в окремих подтестах, незалежно від інших випробувань.

Лабораторія використовувала сторонній визнаний індустрією тестовий пакет (PC Mark 8 Professional), щоб підтвердити вплив на систему під час реального використання. Користувачі запрошуються для оцінки різних продуктів на власних системах (результати можуть відрізнятися в залежності від програмних конфліктів, призначених для користувача налаштувань і різних системних конфігурацій).

Антивіруси повинні завантажуватися в системі на ранній стадії для забезпечення максимального захисту - подібна завантаження впливає на час запуску комп'ютера. Точне вимірювання часу завантаження є складним завданням. Найголовніша проблема полягає в визначення стану повної готовності системи, тому що в багатьох середовищах стартова активність триває деякий час вже після того, як система стала повністю чуйною для користувача. Важливо також враховувати, коли захист антивіруса є повністю активної, тому що це може бути важливим критерієм завершення процесу завантаження. Деякі вендори реалізують дуже пізню завантаження для своїх продуктів - в цьому випадку система може бути повільною деякий час вже після того, як вона повністю завантажилася. Насправді продукт просто завантажує свої служби і процеси з запізненням, залишаючи систему вразливою на деякий час. Лабораторія вважає, що дана ситуація може вводити в оману, тому часи завантаження не публікуються в звітах.

Результати тестування

Оцінка AV-Comparatives

 • File copying - Копіювання файлів
 • Archiving / unarchiving - Архівування / Розархівація
 • Installing / uninstalling applications - Установка / Видалення програм
 • Launching applications - Запуск додатків
 • Downloading files - Завантаження файлів
 • Browsing Websites - Відвідування веб-сайтів

File copying - Копіювання файлів  Archiving / unarchiving - Архівування / Розархівація  Installing / uninstalling applications - Установка / Видалення програм  Launching applications - Запуск додатків  Downloading files - Завантаження файлів  Browsing Websites - Відвідування веб-сайтів

 • Slow - повільний
 • Mediocre - середній
 • Fast - швидкий
 • Very fast - дуже швидкий

Загальна оцінка з урахуванням тесту PC Mark

Загальна оцінка з урахуванням тесту PC Mark

Оцінка впливу антивіруса на систему (менше - краще)

Оцінка впливу антивіруса на систему (менше - краще)

Тест на продуктивність. нагороди антивірусів

Сертифікати, видані на основі оцінки швидкодії антивірусних програм з настройками за замовчуванням в системі Windows 10 64-Bit:

(6) Фахівці AV-Comparatives пропонують розглядати продукти з однієї і тієї ж нагородою однаково впливають на продуктивність системи.

Для оцінки ефективності захисту антивірусів подивіться результати динамічного тестування і перевірки рівня виявлення шкідливих програм .

З повним звітом ви можете ознайомитися з цим посиланням .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).