Статьи

Анти-банер | Програма для створення завантажувальної флешки | Поради розблокування від порно-банерів і інших банерів блокуючих систему |


Що таке банер-вимагач, порно-банер?
Банер-вимагач (або порно-банер здирник) - це вірус, троян. Такий троян можна легко підчепити в Інтернеті. Виглядати це може так:

Або так:

Для цього зовсім не обов'язково відвідувати сайти з сумнівною репутацією. Часом в результаті самого невинного пошуку на вашому робочому столі раптово з'являється такий вірус, троян, і обіцяє піти тільки, якщо користувачі вишлють платне sms на короткий номер.

Шахраї запевняють, що замість моментально вишлють код розблокування банера. Або код розблокування буде надрукований на сплаченому чеку. Не варто вірити їхнім обіцянкам. Ці віруси створені не для того, щоб їх можна було розблокувати, вони створені для вимагання!

А ще це може бути таке вікно:

Тут вже трохи інший розлучення - нібито Internet Security на вашому комп'ютері виявив шкідливі програми і пропонує вам зареєструвати вашу версію антивіруса.
Видалення банера-здирника
Розберемося як розблокувати комп'ютер від порно-банерів і інших банерів, які блокують систему за допомогою програми для створення завантажувальної флешки.
Крок 1. Беремо образ AntiSMS.iso .
Крок 2. Беремо утиліту для створення завантажувального usb-флешки AntiSMS USB Installer 1.2 .
Крок 3. Записуємо на будь-якому робочому комп'ютері, скачаний образ.
Інструкція по створенню завантажувальної флешки: запускаєте утиліту AntiSMSusb, кнопкою "ВИКОНАТИ" погоджуєтеся з браузером або з провідником, що ви довіряєте цього файлу. Вставляєте робочу флешку в usb порт. Бажано використовувати чисту і не дуже велику (від 64 Мб до 4 Гб), вибираєте образ (AntiSMS.iso) і натискаєте "ВІДКРИТИ".
Програма повідомить, коли флешка буде готова.
Крок 4. Завантажуємося з завантажувальної флешки.
Інструкція по налаштуванню BIOS для завантаження з флешки.
Включити комп'ютер або ноутбук (він не повинен бути в сплячому або режимі очікування), відразу натискайте кнопку на клавіатурі "Del" або "F2". Якщо дані кнопки не спрацювали, то зазвичай при початку завантаження внизу екрану написані клавіші доступу. Вам потрібна та, навпроти якої є слово BIOS. Якщо ви нічого подібного не бачите, то спробуйте погортати інструкцію від вашої материнської плати.
Різні виробники материнських плат і ноутбуків використовують різний тип BIOS CMOS Setup Utility. Розглянемо найбільш поширені варіанти.
Застарілий варіант утиліти налаштувань BIOS
Необхідно вибрати за допомогою клавіш стрілки розділ Advanced BIOS Features і натиснути клавішу Enter. З'явиться наступне вікно:
Тут необхідно вибрати пункт First Boot Device і натиснути Enter - з'явиться вікно вибору пристрою, виберіть для завантаження з флешки USB-HDD. Після чого натисніть клавішу "F10" і підтвердіть збереження параметрів клавішею "Enter" (іноді потрібно натиснути клавішу "Y", а потім "Enter").
Таким чином, комп'ютер убдет використовувати першим для завантаження, то пристрій яке зазначено як First Boot Device.

Більш новий варіант утиліти BIOS
Тут необхідно перейти в розділ BOOT за допомогою стрілок. Потім встановити USB-HDD на саму верхню строчку (тут це можна зробити клавішами "+" і "-". Після чого натисніть клавішу "F10" і підтвердіть збереження параметрів клавішею "Enter". Врахуйте, що у вас може бути зовсім інша версія BIOS, але не треба лякатися, походіть по всіх майданчиках меню і спробуйте знайти що-небудь схоже зі словами "BOOT або" First boot device ".

Крок 4. Після успішного завантаження повинен завантажитися Робочий стіл, на якому треба знайти значок Anti-SMS. Два рази натискаємо на нього і чекаємо повідомлення "Тепер все добре! І через меню ПУСК вимикаємо комп'ютер. Витягуємо флешку з якої вантажилися і включаємо комп'ютер.
Бажано повернути початкові налаштування BIOS.


Інші способи видалення банера-здирника
1. Скористатися безкоштовними сервісами провідних розробників антивірусів лабораторії Касперського і Dr.Web
2. Для просунутих.
Якщо банер з'явився до завантаження робочого столу, то запустити редактор реєстру можна таким способом:
 • натисніть Ctrl + Shift + Esc і тримайте, поки не відкриється диспетчер задач.
 • не відпускаючи клавіш Ctrl + Shift + Esc, мишкою клікніть на диспетчері завдань "Зняти завдання".
 • в диспетчері завдань натисніть Нове завдання і введіть regedit
 • перейдіть в розділ: HKEY_LOCAL_MASHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Winlogon
 • перейдіть на праву панель редактора реєстру і перевірте два параметра Shell і Userinit. Значенням параметра Shell має бути "Explorer.exe". Параметр Userinit - "C: \ WINDOWS \ system32 \ userinit.exe," (обов'язково в кінці кома!).
 • якщо параметри Shell і Userinit в порядку, знайдіть розділ HKEY_LOCAL_MASHINE / SOFTWARE / Microsoft / Windows NT / CurrentVersion / Image File Execution Options і розгорніть його. Якщо в ньому присутня підрозділ explorer.exe, видаліть його (натисніть правою кнопкою миші = видалити).
 • перезавантажте комп'ютер
 • обов'язково перевірте комп'ютер на віруси встановленим антивірусом або утилітою від Dr.Web'а - CureIt.
У разі невдачі виконайте цей спосіб в безпечному режимі.
3. Завантажити систему в безпечному режимі.
 • перезавантажити комп'ютер
 • під час перезавантаження комп'ютера натисніть і утримуйте "F8". Клавішу "F8" необхідно натиснути до того, як з'явиться логотип Windows. Якщо з'явилася емблема Windows, дочекайтеся появи запрошення Windows для входу в систему, потім завершіть роботу і перезавантажте комп'ютер.
 • за допомогою клавіш зі стрілками виберіть на екрані Додаткові варіанти завантаження необхідний варіант безпечного режиму та натисніть клавішу "Enter".
 • водите в систему під обліковим записом користувача з правами адміністратора.
 • виконайте описані вище способи, і якщо вдалося позбутися від банера, після перезавантаження не забудьте перевірити комп'ютер на віруси.
Коли комп'ютер перебуває в безпечному режимі, по кутах екрана відображається напис Безпечний режим. Щоб вийти з безпечного режиму, перезавантажте комп'ютер і дозвольте операційній системі запуститися в звичайному режимі.

Дата публікації: 12 червня 2014 рікЩо таке банер-вимагач, порно-банер?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача