Статьи

Анімований банер в Фотошопі.

Ноя-30-2010 Автор: VeryOldMan

Реклама в Інтернеті давно вже стала його невід'ємною частиною. Практично на будь-якому сайті можна побачити рекламні оголошення в тому чи іншому вигляді. Особливу увагу привертають так звані анімовані банери. На відміну від статичної реклами, реклама у вигляді динамічного зображення, а таким і є анімований банер або як його ще називають gif банер, набагато краще справляється із завданням привертати увагу відвідувача сайту. Так Ви і самі про це знаєте. Як створюються анімовані банери. Найпростіший спосіб створення - це створити окремі кадри анімації в програмі Фотошоп, а потім вже безпосередньо зробити gif банер в програмі для створення анімації. Наприклад, в такій як Ulead GIF Animator. Перш ніж безпосередньо розпочати створення банера, визначимося чому анімований банер називають gif банером. GIF - це один з форматів зображення. Одне з основних властивостей формату GIF це те, що файл в даному форматі може містити кілька кадрів, які змінюють один одного через наперед заданий проміжок часу. Коротше кажучи - дозволяє створювати анімацію. Так давайте її і створимо.

Отже, запускаємо програму Фотошоп. Через меню Файл - Новий створюємо новий файл з розмірами 468 на 60 пікселів. Чому такого розміру? А це стандартний розмір банера для сайту. Вірніше один зі стандартних розмірів банерів для сайту. Природно, Ви можете вибрати будь-який інший розмір або зробити анімований банер свого розміру, якщо Вам так хочеться. А подивитися які ж бувають стандартні розміри банерів, Ви можете ОСЬ НА ЦЬОМУ сайті.

А ми продовжуємо створення анімованого банера. Зупинилися ми на тому, що створили новий файл з розмірами нашого майбутнього анімаційного банера. Створимо для нього бекграунд, за допомогою заливки будь-яким кольором. Я вибрав колір f2f2f2. Зробимо це в меню Редагування - Виконати заливку:

Вважаємо це шар першим кадром банера і створюємо новий шар, який як Ви розумієте, буде другим кадром. На цьому шарі робимо напис:

Я повністю віддаю собі звіт в тому, що це не шедевр. Так, що не судіть строго, це всього лише приклад для того, щоб просто показати як зробити анімований банер для сайту. Їдемо далі. Створюємо новий шар, на якому робимо напис:

Створюємо наступний шар: Створюємо наступний шар:

Створюємо наступний шар:

Ще один:

Ще один: Ще один:

І останній шар, який буде містити повне зображення анімованого банера. На цьому шарі ми додамо малюнок кактуса.

Отже, ми маємо сім шарів в фотошопі або сім кадрів майбутнього анімованого банера.

Правда, кадрами вони стануть в іншій програмі, а поки потрібно зберегти їх в порядку зростання, щоб потім не переплутати. Як це зробити. Для початку створимо для кадрів банера окрему папку. Відключаємо видимість всіх шарів, крім першого, клацаючи по «очам» навпроти кожного шару. За допомогою меню Файл - Зберегти для WEB і пристроїв зберігаємо перший кадр анімаційного банера, само собою зрозуміло, в форматі gif під номером 1. Далі включаємо другий шар банера, клацнувши по «оці» навпроти і зберігаємо другий кадр, так само як і перший, але під номером 2. Точно так само як перші два кадри, зберігаємо всі інші під номерами 3, 4 і.т.д. На цьому робота з програмою Фотошоп закінчена.

А тепер перейдемо на сторінку Створення анімованого банера в Ulead GIF Animator , Де в програмі для створення gif анімації, безпосередньо будемо створювати анімований баннер.Чому такого розміру?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача