Статьи

Android-Photo Recovery: відновлення віддалених фотографій з Android телефонів і планшетів

 1. Метод A: Використання Android відновлення фотографій, щоб відновити вилучені фотографії з Android
 2. Включити USB налагодження
 3. Виберіть типи файлів
 4. Виберіть режим сканування зберігання
 5. Відновлення видалених фотографій з Android
 6. Метод B: Використання Android відновлення SD карти відновити вилучені фотографії з Android

Як розвиток індустрії мобільних телефонів, все більше і більше мобільних телефонів, побудований в с потужними камерами і ефекти візуалізації можна порівняти з професійними камерами. Все більше і більше людей, як правило, щоб сфотографуватися зі своїми телефонами або таблетки замість додаткових цифрових камер. Ми не беремо камеру разом з нами весь час, але завжди є телефон з нами. У порівнянні з професійними камерами, телефони набагато простіше носити з собою і доступний майже в будь-якому місці в будь-який час. Серед всіх смартфонів, Android телефонів і iPhone є найбільш популярним. Попередньо, Я представив як відновити видалені фотографії з iPhone , В цьому пості я познайомлю 2 способів відновити вилучені фотографії з Android:
Метод 1: Використання Android відновлення фотографій, щоб відновити вилучені фотографії з Android
Метод 2: Використання Android відновлення SD карти відновити вилучені фотографії з Android

замітка:

Коли ви виявите, що фотографії на Вашому Android телефон або планшет, будуть втрачені, постарайтеся як можна включити режим польоту або припинити використання пристрою відразу, оскільки нові дані, отримані після втрати фото може перезаписати втрачені фотографії і займають місця для зберігання, які можуть зробити віддалені фотографії важко відновити.

Метод A: Використання Android відновлення фотографій, щоб відновити вилучені фотографії з Android

Dr.Fone для Android є першим Android-відновлення даних в продажі. Не тільки він може бути використаний для відновлення видалених фотографій з Android телефонів і планшетів Samsung, зроблених, HTC, Sony, LG, Google, Амазонка, Asus, ZTE, Huawei, Motorola, Xiaomi, Кобі, Panasonic, Acer, HP, Lenovo, Asus , Dell, Nokia, і т.п., але також відновити інші файли, такі як контакти, Повідомлення, відео, аудіо, документи, історія дзвінків, Історія WhatsApp прямо і так далі.

З Android-фото відновлення програмного забезпечення, це легко для вас, щоб відновити вилучені фотографії з Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy Note 4, Google Nexus 5, HTC One M9, Moto X, LG G4, LG G3, Google Nexus 7, Google Nexus 4, Samsung Galaxy Tab 4, Sony Xperia Z4, Sony Xperia Z3, Amazon Kindle пожежної HD, Amazon Kindle пожежної HDX і більше Android телефони та планшети.

Щоб отримати вилучені фотографії назад з Android з Android-фото відновлення програмного забезпечення, будь ласка, скачайте програмне забезпечення безкоштовно перший з наступною кнопки:

замітка:

 1. Будь ласка, переконайтеся, що термін служби батареї вашого телефону або планшета вище 20% до Android відновлення фотографій, так що пристрій має досить сил, щоб закінчити весь процес відновлення.
 2. Програмне забезпечення Android-фото відновлення підтримує майже всі Android телефонів і планшетів. Якщо ви не можете знайти необхідну модель в списку підтримувані пристрої , Просто завантажити, встановити і протестувати програмне забезпечення, так як це безкоштовно спробувати.
 3. Якщо ваш Android Немає обладнання вкорінені, Андроїд фото інструмент відновлення буде намагатися викорінити пристрій таким чином, щоб сканувати видалені дані на ньому якомога більше під час процесу відновлення. Однак, немає необхідності турбуватися про гарантії, так як пристрій повернеться в некорневого статусу після відновлення як нічого не відбувається.
 4. Що стосується Android пристроїв, що програмне забезпечення не підтримує добре, Вам може бути запропоновано перейти на режим підключення USB PC для зберігання USB, так що програмне забезпечення буде відновити вилучені фотографії, відео, музику та документи з вашого Android пристроїв.
 5. If your Android can not be turned on or the screen is broken so that you can not enable "USB debugging" or give the app Superuser authorization on the Android device, you still have a way out: this photo recovery for Android allows you to scan the deleted photos on the memory card (microSD card) of the device. Just take out the microSD card, insert it into a card reader, plug the card reader into the USB port of your computer, і натисніть на посилання "сканувати" на його нижній частині "Підключення до пристрою з ПК" екран на програмне забезпечення для відновлення віддалених фотографій з карти пам'яті пристрою.

Після завантаження та установки його на комп'ютер, підключити Android пристрій до комп'ютера, на якому встановлено програмне забезпечення, а потім дотримуйтесь вказівок нижче, щоб відновити вилучені фотографії для Android:

1

Включити USB налагодження

Якщо налагодження USB був включений у вашому Android пристрої, просто стрибати до наступного кроку. Якщо налагодження USB-пристрій не була активована раніше, будь ласка, дотримуйтесь простих крок за кроком інструкції на програмне забезпечення, щоб включити функцію.

замітка:
Включення налагодження USB трохи відрізняється від телефонів під управлінням різних версій Android. В даний час існує 3 різні процеси, щоб включити налагодження USB для телефонів і планшетів, що працюють під управлінням Android окремо 2.3 або раніше, Android- 3.0 для 4.1, Android- 4.2 для 5.2 і Android- 6.0 або пізніше. Please go to "Settings"> "About phone" or "About tablet" on the device to check the Android version of your device and enable USB debugging according to the process of corresponding version.

2

Виберіть типи файлів

Коли ваш телефон або планшет ідентифікується Android-фото відновлення програмного забезпечення, вибрати типи файлів, які ви хочете, щоб оговтатися від пристрою і натисніть "Наступний". Якщо ви просто хочете, щоб відновити вилучені фотографії з Android телефон або планшет тільки, зніміть прапорець "Вибрати все", і перевірити "Галерея". На додаток до фотографій, це Android-фото відновлення також може відновити видалені контакти, Повідомлення, історія дзвінків, Повідомлення WhatsApp & вкладення, аудіо, відео та документи з пристроїв Android. Якщо ви хочете відновити файли інших типів, просто виберіть типи файлів, як ви хочете. Щоб відновити всі типи файлів, підтримувані, просто залишити вибір (всі вибрані) за замовчуванням.

3

Виберіть режим сканування зберігання

Є 2 режими сканування зберігання для вас, щоб вибрати з: "Сканування віддалених файлів" і "Сканування для всіх файлів". З екс-, фото відновлення Android буде перевіряти тільки віддалені файли, який може зайняти менше часу ,; з останнім, Всі файли (в тому числі ті, які були видалені, а ті, як і раніше існують) на Android пристрою будуть скануватися, але цей режим вимагає більше часу ,. Виберіть режим сканування зберігання відповідно до ваших потреб, натисніть кнопку "Далі" і програмне забезпечення буде почати, щоб отримати інформацію про Android пристрої та проаналізувати його.

4

Відновлення видалених фотографій з Android

Коли аналіз завершений пристрій, відновлення фото програмного Android-автоматично почне сканувати фотографії та інші дані на вашому Android. Сканування може зайняти деякий час ,, і час, необхідний визначається за кількістю файлів на пристрої. Це, очевидно ,, більше файлів займає більше часу ,. Всі файли будуть перераховані за категоріями, коли сканування завершено. Перевірте "Галерея" на лівій панелі, а потім ви можете переглянути і вибрати фотографії, які ви хотіли б відновити до комп'ютера по праву. Натисніть "Відновити", щоб зберегти вибрані фотографії в комп'ютер.

замітка:

Ви, можливо, буде потрібно натиснути "Дозволити" на пристрій, якщо прохання дати дозвіл програмне забезпечення суперкористувача спливає перед скануванням даних. Якщо дані не перебуває в процесі сканування після довгого часу, будь ласка, перевірте, чи є такий запит на пристрої чи ні. Будь ласка, натисніть "Дозволити", поки запит не виникає знову.

Для передачі відновлені фотографії та інші файли назад на Android телефон або планшет, будь ласка, скачати Android-передачі файлів .

Метод B: Використання Android відновлення SD карти відновити вилучені фотографії з Android

Відновлення даних це все-в-одному втратили відновлення даних і відновлення розділів інструмент. Це не тільки дозволяє ви знайдете втрачені, вилучений, зміни розмірів і пошкоджені розділи з жорстких дисків, але також відновити файли більше 500 типи, такі як фотографії, аудіо, відео, документи (слово, Перевершувати, PDF файли) і листи з жорстких дисків, телефони, таблетки, медіаплеєри, карти пам'яті, USB флеш-накопичувачі, і т.д. Оскільки більшість Android пристроїв і планшетів є SD карти або будуть визначені в якості пристроїв зберігання при підключенні до комп'ютера, це Android-відновлення SD-карта може бути використана для відновлення видалених фотографій з Android телефонів і планшетів.

Відновлення SD-карта програмне забезпечення для Android має як Windows, Mac і версії, так що ви зможете відновити вилучені фотографії з пристроїв Android на Windows, і як Mac комп'ютер, просто завантажити програмне забезпечення безкоштовно, використовуючи такі кнопки відповідно до вашої ОС.

Відновлення SD-карта програмне забезпечення для Android має як Windows, Mac і версії, так що ви зможете відновити вилучені фотографії з пристроїв Android на Windows, і як Mac комп'ютер, просто завантажити програмне забезпечення безкоштовно, використовуючи такі кнопки відповідно до вашої ОС

Безкоштовна пробна версія Android фото відновлення програмного забезпечення дозволяє відновлювати до 100 MB фотографій з Android пристрої повністю безкоштовно.

 1. Посилання ваш телефон або планшет до комп'ютера з відновленням Android-SD карти, встановленої, запуску програмного забезпечення і натисніть кнопку "Далі".
 2. Виберіть "Фото / Графіка" або "Всі типи файлів» на основі ваших потреб, і натисніть кнопку "Далі".
 3. Вкажіть розташування SD-карти або пам'яті пристрою Android Вашого, або просто вибрати "External знімний пристрій",, а потім вдарив "Next".
 4. "Включити глибоке сканування" або "Включити Raw Recovery File", як ви хочете, а потім натисніть кнопку "Пуск", щоб почати сканування видалених фотографій. Час, необхідний для сканування фотографій на вашому Android пристрої залежить від кількості файлів на ньому.
 5. Коли сканування завершено, використовувати "Тип файлу" і функцію пошуку файлів, щоб швидко знайти картинки і фотографії, які ви хочете, щоб оговтатися від Android пристрою, переглянути і вибрати їх, а потім за допомогою кнопку "Відновити", щоб зберегти знайдені знімки на комп'ютер.

замітка:
Будь ласка, не зберігайте знайдені фотографії у вашому пристрої, фото відновлення Android є неповним, щоб гарантувати, що непокриті знімки не будуть переписані відновлених одиниць і досі відшкодуванню.

З Android-люкс ПК , Ви можете не тільки передача відновлені картинки Android телефонів або планшетів легко, але також копіювати контакти, Повідомлення, Програми, музика та відео для Android назад.

Якщо у вас є які-небудь інші рішення відновлення видалених фотографій з Android телефонів і планшетів, або є які-небудь питання або пропозиції про шляхи відновлення фотографій Android, перерахованих на посаду, ласка, звільніть відчувати себе коментар нижче.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача