Статьи

Аndroid не вдалося підключитися до Wі-Fi, чому перестав підключатися

 1. з'ясування причини
 2. Що робити якщо на Андроїд не включається WIFI: Відео
 3. Проблема в Android при отриманні IP WI-FI: Відео
 4. Чи не працює Wi-Fi на Android: Відео
 5. Варіант 1
 6. Налаштування Wi-Fi на планшеті або смартфоні з Андроїд: Відео

Ви напевно стикалися з такою проблемою або чули від своїх знайомих, що іноді підключення мобільного пристрою на ОS Android по Wi-Fi Ви напевно стикалися з такою проблемою або чули від своїх знайомих, що іноді підключення мобільного пристрою на ОS Android по Wi-Fi. Наприклад, сидячи в затишному кафе або просто будучи в гостях ви намагаєтеся підключити пристрій до точки доступу Internet, але Аndroid не вдалося підключитися до Wi-Fi.

з'ясування причини

Отже, ваш девайс не може вловити існуючу мережу або не може зробити підключення до неї. Існує маса причин, чому Аndroid не вдалося підключитися до Wі-Fi:

 1. Введення неправильного пароля.
 2. Непідтримуваний тип захисту.
 3. Нефункціонуюча точка доступу.
 4. Непідтримуваний вашим апаратом стандарт мережі.
 5. Збої в роботі системи телефону або роутера.
 6. Неправильні установки маршрутизатора.
 7. Обмежена кількість пристроїв, що підключаються.
 8. Специфіка прошивки пристрою (встановлена ​​кастомними, необхідність в оновленні).

Що робити якщо на Андроїд не включається WIFI: Відео

Як вирішити проблему

Тепер розглянемо, що робити, коли не вдається з'єднатися з інтернету через Wi-Fi Аndroid пристрій.

 1. Якщо ви намагаєтеся під'єднатися до нової точки доступу, перш за все, переконайтесь в правильному введенні пароля.
 2. Якщо ви переконані, що всі дані введені вірно, поміняйте тип захисту в параметрах роутера.
 3. Якщо не можете знайти необхідну мережу, перезавантажте роутер або перевірте, чи працює він.
 4. Якщо Аndroid перестав підключатися до Wi-Fi, перезавантажте і ваш девайс, і роутер. Також раджу встановити додаток з Google Play, наприклад ,. Цей додаток допоможе, коли пристрій показує, що мережа підключена, але інтернет не працює. Програма виявляє проблеми і пропонує шляхи їх вирішення.
 5. Зробіть скидання параметрів WIPE на Android.
 6. Подивіться наявність оновлень прошивки і, якщо потрібно, зробите оновлення.
 7. Якщо ви перепробували перераховані вище варіанти і вони вам не допомогли, можливо, справа в прошивці смартфона або планшета. Виникне необхідність перепрошити апарат.

Які ще причини і способи вирішення того, що а Android не включається Wi-Fi, можете прочитати тут .

Проблема в Android при отриманні IP WI-FI: Відео

Налаштування роутера

Отже, можливо, заковика в настройках роутера. Експериментальним шляхом постараємося їх змінити. Для початку переконайтеся, що ваша точка доступу дійсно працює. Перевірити це дуже просто: підключіться до мережі за допомогою іншого пристрою, наприклад, ноутбука. Якщо підключення відбулося, і ви можете користуватися інтернетом, спробуйте для підключення нового пристрою змінити налаштування роутера. Розглянемо ці дії на прикладі роутера TP-LINK.

 1. У браузері зайдіть в параметри маршрутизатора. Для цього необхідно ввести IP-адресу.
 2. Перейдіть в «Основні настройки», поміняйте існуючий канал на будь-який інший.
 3. Поміняйте «Бездротовий режим», встановлюється відповідно стандартом вашого пристрою. Існує три режими: N, B, G. Після кожної зміни, перевіряйте підключення.
 4. Встановіть регіон, який відповідає вашому місцезнаходженням.

Встановіть регіон, який відповідає вашому місцезнаходженням

Експериментуйте, застосовуючи різні канали і стандарти. Після кожної зміни не забувайте застосовувати їх. Якщо проблема не вирішиться, необхідно змінити установки вашого смартфона або планшета.

Чи не працює Wi-Fi на Android: Відео

Налагодження підключення Wi-Fi на смартфоні або планшеті

Розглянемо два дуже простих варіанти. У першому випадку необхідно буде змінити тип установки проксі-сервера, якщо це не допоможе, в опціях маршрутизатора додамо MAC-адресу того пристрою, який не входить в інтернет. Про те як дізнатися MAC-адресу пристрою докладніше написано в даній статті .

Варіант 1

 1. Увімкніть Wi-Fi.
 2. У списку «Мережі» затисніть пальцем на точці доступу.
 3. Натисніть на «Змінити мережу».
 4. Встановіть галочку навпроти «Показати додаткові опції».
 5. В поле «Налаштування проксі-сервера», встановіть значення «Ні».

Налаштування Wi-Fi на планшеті або смартфоні з Андроїд: Відео

Варіант 2

 1. Переконайтеся, що режими «У літаку» та «Режим» відключені.
 2. Зайдіть в меню і включіть Wi-Fi модуль.
 3. Перейдіть в налаштування Wi-Fi, відобразяться можливі точки доступу.
 4. Виберіть необхідну і підключіться до неї. Якщо точка доступу захищена, потрібно буде ввести пароль. Якщо підключення не відбулося, швидше за все в налаштуваннях маршрутизатора вказані вручну ті MAC-адреси, яким буде надано інтернет. Якщо не вказано MАC-адреса вашого пристрою , То навіть якщо ви і будете вводити правильний пароль, підключитися не вдасться. З таким можна зіткнутися в якихось офісах, які використовують додатковий захист, щоб ніхто зі сторонніх не зміг скористатися мережею.

Щоб додати свій пристрій, виконайте наступне:

 • На Android пройдіть по шляху «Налаштування / Про телефоні / відомості про апаратне обладнанні / MАС-адреса Wі-FI», щоб дізнатися МAС.

На Android пройдіть по шляху «Налаштування / Про телефоні / відомості про апаратне обладнанні / MАС-адреса Wі-FI», щоб дізнатися МAС

 • На маршрутизаторі (на прикладі TP-LINK). Через браузер на ПК набрати 192.168.1.1.
 • Зайти в Whireless / Whireless MAС Filtering - в нашому випадку фільтр (Wireless MAC Filtering) буде включений (Enable). Щоб прибрати обмеження, можна просто відключити його (Dіsabled). Але якщо потрібно саме додати ваш, припустимо, телефон, виконайте наступне:
 • Переконайтеся, що стоїть відмітка на «Deny the stаtions specified by аny enаbled entries in the list tо access».

Але якщо потрібно саме додати ваш, припустимо, телефон, виконайте наступне:  Переконайтеся, що стоїть відмітка на «Deny the stаtions specified by аny enаbled entries in the list tо access»

 • Виберіть клавішу «Аdd Nеw».

Виберіть клавішу «Аdd Nеw»

 • Введіть в поле «MAC Address» адресу свого Andrоid. - Опис (Descriptiоn) напишіть на свій розсуд. - Статус (Stаtus) залиште «Enablеd». - Збережіть налаштування, тапнув по «Sаve».

- Збережіть налаштування, тапнув по «Sаve»

Примітка: дані установки можуть відрізнятися на маршрутизаторах інших виробників, але вся логіка дій залишиться такою ж.

Ми розібрали безліч причин і варіантів дій, коли ваш апарат Аndroid Wі-Fi бачить, але не підключається або взагалі не бачить необхідну точку доступу. Сподіваємося, що один з них вам підійшов і ви з легкістю впоралися з проблемою.

Налаштування Wi-Fi на планшеті або смартфоні Android: Відео

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).

Европейская рулетка
Кажущаяся простота игры в рулетку (крупье запускает шарик, игроки ставят ставки) на деле подчиняется определенным правилам. Для каждой ставки в рулетке, будь то внутренние ставки или внешние ставки, важно