Статьи

Андрій Круз, Вітер над островами - завантажити fb2, epub, pdf на ЛітРес

Дуже суперечливе враження

З одного боку, книги Круза мною завжди очікувані (в сенсі - завжди їх чекаю). Дуже цікавий стиль викладу. Заворожують сюжети - начебто - прості і в якійсь мірі примітивні, цілком прогнозовані, але в силу цієї самої простоти досить життєві і зрозумілі.

З іншого боку - при читанні нерідко виникає якесь роздратування від неадекватності головного героя і того, що відбувається навколо.

"Вітер над островами" не став винятком. Довго відкладав цю книгу з різних причин. Але сьогодні, нарешті, завершив читання. З плюсів: Круз послідовно став відходити (але, на жаль, не відійшов повністю!) Від непотрібного опису ТТХ зброї, досить-таки цікавий пригодницький сюжет. Хочеться швидше дізнатися - що ж буде далі. Мінусів не менше.

спойлер спойлер

По-перше, незважаючи на цікавий сюжет, прошу вибачення за парадоксальний каламбур, але сюжету-то як такого і немає. У чому зав'язка? У тому, що ГГ потрапив в майбутнє? Ну тоді дозвольте дізнатися - де розв'язка? Або зав'язка - в нападі негрів на обоз батька Віри? Ну тоді це якось примітивно ... У книзі ГГ просто живе, а автор вплітає (безумовно, талановито і цікаво) в ланцюжок різних пригод. По-друге, не погоджуся з думкою, що книга про справжніх мужиків (з позиції - ось вони такі і ніякими іншими бути не можуть). ГГ демонструє лише навички володіння військовою справою - і все. Типу перед Рембо і так повинні всі двері відкриватися і удача йому пре з усіх боків. Немає тут, однозначно, і опису справжньої чоловічої дружби (щльне спілкування після пива - це привід для такої дружби?). Так, незрозуміло як зійшлися товариші, не більше.

Найбільший недолік (на мою скромну думку) - не дуже глибоке опис характерів героїв, а у деяких його взагалі немає. Ну і традиційно для Круза - військові або колишні військові молодці, а решта - бездумна натовп.

Хоча, може ця казковість і привертає в книгах А. Круза ...

У чому зав'язка?
У тому, що ГГ потрапив в майбутнє?
Ну тоді дозвольте дізнатися - де розв'язка?
Або зав'язка - в нападі негрів на обоз батька Віри?
?льне спілкування після пива - це привід для такої дружби?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то