Статьи

Яндекс.Вебмайстер обзавівся API

Яндекс Яндекс.Вебмайстер - програмним інтерфейсом, що дозволяє розробникам створювати додатки для роботи з одними даними, що зберігаються на сервісі.

Тепер власники хостингів і CMS, розробники програмного забезпечення і онлайн-сервісів для роботи з даними про сайтах зможуть вбудувати Яндекс.Вебмайстер в панель управління хостингом. Після чого їх клієнтам на сторінці хостингу стане доступна інформація про проіндексованих сторінках, відвідуваності і інших важливих даних. Власники щойно створених сайтів отримають можливість негайно відправляти їх на індексацію Яндексом і підтверджувати свої права на управління.

Завдяки API Яндекс.Вебмайстер можна буде створювати додатки для роботи з даними про сайтах. Як варіант, такі:

  • створення надбудови Яндекс.Вебмайстер до панелі управління сайтом хостингової компанії;
  • створення додатків для управління сайтами;
  • розробка модулів і надбудов для систем управління контентом.

У зв'язку з запуском API Я.Вебмастера компанією був створений. Одночасно на сайті з'явився для публікації позитивних кейсів. У ньому буде розміщуватися технічна документація і докладні відомості про можливості API.

Таким чином, Яндекс підтвердив свої слова. Нагадаємо, що про швидкий випуск API Яндекс.Вебмайстер на закритому круглому столі «Яндекс і SEO» повідомив керівник сервісу Михайло Сенін.

Своїм поглядом на актуальність і значимість нововведення Яндекса поділився Павло Костяніца, фахівець відділу інтернет-маркетингу компанії VIPRO:

Яндекс, безумовно, удосконалює нові сервіси та можливості, спрощуючи зв'язок сайтів з пошуковим роботом. Новий додаток добре доповнює створену раніше співробітниками Яндекса панель «Веб-майстер».

Ця програма буде цікаво як власникам сайтів (людям, які мають власний інтернет-ресурс), так і великим SEO-компаніям і компаніям-розробникам.

Тепер у нас з'явилася можливість вбудувати Яндекс.Вебмайстер в панель управління хостингом, щоб наші клієнти отримували всю детальну інформацію про свій сайт прямо зі сторінки сайту свого хостера, що дуже зручно.

Компанія VIPRO вважає новий додаток Яндекса корисним і необхідним для поліпшення якості роботи з сайтами наших клієнтів. Ми вивчаємо нові можливості, очікуємо розвиток сервісу і плануємо використовувати його в подальшій роботі.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача