Статьи

Яку купити франшизу? Каталог франшиз представляє: Франшиза кафе-морозиво Баскін Роббінс

Каталог франшиз www.franshiza-info.ru попросив Жанну Вартанова, керуючу відділом франчайзингу компанії Баскін Роббінс, розповісти про тонкощі вибору франшизи і про особливості франшизи кафе-морозиво Баскін Роббінс.

Компанія Баскін Роббінс займається виробництвом морозива і розвиває мережу фірмових кафе-морозиво Баскін Роббінс по всьому світу. Компанія вже 65 років використовує франчайзинг, пропонуючи бажаючим купити франшизу Баскін Роббінс і відкрити своє кафе-морозиво.

Franshiza-info.ru: «Щоб вибрати кращу і купити франшизу, відвідувачі сайту www. franshiza - info. ru, часто відправляють запити відразу декільком франчайзерам. Жанна, на що Ви порадили б потенційного франчайзі звернути особливу увагу при порівнянні пропозицій франчайзингу? »

Жанна: «Перш за все, довіряти тому, що ви в змозі самі перевірити: кількість франчайзі, товарообіг компанії, дата створення.

Купуючи франшизу, ви вкладаєте гроші в бізнес, який повинен принести вам прибуток. Наприклад, можна купити недорогий міксер для будинку, але для роботи ви будете вибирати якість, орієнтуючись на бренд виробника. Якщо орієнтуватися виключно на ціну, то великий ризик помилитися, а не придбати бізнес, який буде приносити прибуток довгі роки.

Недобросовісні продавці франшиз були завжди. Популярність будь-якого напрямку бізнесу породжує і недобросовісних підприємців. Це не специфічна особливість тільки нашої країни, і на Заході досить подібних прикладів.

У Росії на законодавчому рівні боротися з псевдо-франчайзингом складно. Тому убезпечити потенційного франчайзі може орієнтація на франшизи, перевірені часом.

Що стосується принципів нашої роботи, то франшиза Баскін Роббінс надає франчайзі бізнес «під ключ». Ми надаємо значну допомогу в організації та розвитку бізнесу. Сюди входить проект створення кафе, аналіз місцевих умов, розрахунок передбачуваних термінів окупності. Ми поставляємо основне обладнання, оздоблювальні матеріали та меблі для торгових залів. Менеджери і декоратори тортів проходять навчання на базі нашого тренінг-центру в Москві, а навчання персоналу наші фахівці проводять безпосередньо у відчиненому кафе. І найголовніше - ми гарантуємо регулярні поставки високоякісного вершкового морозива преміум-класу та іншої нашої продукції в будь-який регіон Росії і країн СНД і Балтії ».

Franshiza-info.ru: «Яка головна перевага дає франшиза кафе-морозиво Баскін Роббінс бізнесу франчайзі? І що є запорукою успіху бізнесу по франшизі Баскін Роббінс? »

Жанна: «Наша головна перевага - це наші партнери, на ділі довели, що франшиза Баскін Роббінс - по-справжньому ефективний спосіб ведення бізнесу. Найстаріший франчайзі нашої компанії має стаж володіння франшизою Баскін Роббінс понад 20 років. Є партнери зі стажем в 18-19 років.

Запорукою успіху компанії є абсолютна впевненість в якості пропонованого продукту, в бренд компанії, відомим мільйонам людей, і, нарешті, в нас, фахівцях чітко виконують взяті зобов'язання з постачання, навчання персоналу і завжди готових прийти на допомогу, як практичним радою, так і безпосередньо виїхати до регіонального партнеру ».

Franshiza-info.ru: «Жанна, чи робить компанія Баскін Роббінс сприяння потенційного франчайзі в отриманні кредиту, щоб купити франшизу і відкрити свій бізнес?»

Жанна: «Так, ми сприяємо в отриманні кредиту. У нас є ряд домовленостей з банками, крім того, ми зможемо проконсультувати наших партнерів по наявності регіональних програм з підтримки малого бізнесу ».

Franshiza-info.ru: «Чи дає франшиза кафе-морозиво Баскін Роббінс можливість відкрити кілька закладів і який відсоток франчайзі відкриває більш, ніж одне кафе-морозиво?»

Жанна: «Можливість відкрити кілька кафе Баскін Роббінс не тільки існує, але вона і успішно реалізується. У 2013 році при підписанні договору на франшизу Баскін Роббінс клієнт отримує право на відкриття п'яти кафе. Ця акція приурочена до 25-річчя компанії на російському ринку.

Франчайзі, що відкрили два-три кафе, - це скоріше закономірність,

а не виняток.

У нас є партнери, які відкрили по п'ять-шість кафе, як в одному місті, так і в різних містах. Рентабельність франшизи Баскін Роббінс підштовхує бізнесменів до організації мережі в своєму місті чи регіоні. Успіх часто призводить до бажання оточуючих його повторити, і якщо кафе користується популярністю, то або ви відкривається друге, або його відкриє хтось інший.

Природно, що наша компанія, перш за все, зацікавлена ​​розвиватися з уже існуючими франчайзі і у них є першочергове право відкриття ».

Franshiza-info.ru: «Жанна, розкажіть відвідувачам сайту каталог франшиз www. franshiza - info. ru і потенційним франчайзі, які плани розвитку у компанії Баскін Роббінс на найближчі 5-10 років? »

Жанна: «Мережа кафе-морожених Баскін Роббінс планує розширювати свою присутність як в містах, де вже відкриті наші кафе, так і в нових для нас регіонах. Бізнес активно цікавиться можливостями відкриття закладів мережі в Литві. Серйозні переговори йдуть з потенційними партнерами з Туркменістану, Білорусі і Вірменії.

В даний час мережа Баскін Роббінс присутній в Росії, Казахстані, Україні, Молдові та Азербайджані і включає в цілому 278 кафе. Приблизно 15% з них відкрила сама компанія, а 85% - партнери-франчайзі.

Поряд з великим інтересом до відкриття кафе потенційними партнерами в нових регіонах

є численні запити щодо розширення числа кафе

з боку існуючих франчайзі,

що є для нас важливим показником і запорукою успішності бізнесу ».

Читайте також:

Жанна, на що Ви порадили б потенційного франчайзі звернути особливу увагу при порівнянні пропозицій франчайзингу?
І що є запорукою успіху бізнесу по франшизі Баскін Роббінс?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача