Статьи

Актор Ігор Петренко кинув Катерину Климову через сильний запою

Ігор Петренко і Катерина Климова.

Фото: з сайту Петренко

Катерина Климова і Ігор Петренко познайомилися ще під час навчання в Щепкинському училище. Роман між Катериною і Ігорем почався в 2003 році на знімальному майданчику фільму "Краще місто Землі". Тоді актриса була одружена з Іллею Хорошилова, з яким виховувала дворічну дочку Лізу, а Ігор Петренко був одружений на Ірині Леонової. Уже в 2004 році Катерина Климова та Ігор Петренко одружилися, і актор навіть удочерив старшу дочку актриси. Так що службовий роман знаменитостей переріс в міцну сім'ю. Але через дев'ять років усе розвалилося -пише Старх.

Актрису застали за поцілунками з молодим музикантом Романом Архиповим. Фотографії, оприлюднені в пресі, стали справжнім шоком для чоловіка зірки, і він не приховував, як сильно переживає з цього приводу. В інтерв'ю журналістам він пояснив, що був дуже злий, коли побачив в Інтернеті відео поцілунку своєї дружини з іншим чоловіком.

"Я готувався до її приїзду з Лас-Вегаса, до цього ми довго не спілкувалися. Я привів нашу квартиру в порядок, накупив нових меблів, коротше, готував їй сюрприз. І тут випадково в Інтернеті побачив цей ролик. Чесно кажучи, хотілося трощити все навколо. Ну, власне, що я і зробив ".

При цьому актор відзначає, що сам багато в чому сприяв охолодженню відносин у своїй родині: "Після зйомок у фільмі" Шерлок Холмс ", які тривали майже три з гаком роки в Петербурзі, я думав, я зійшов з розуму. Я став сильно пити. Згодом , коли зйомки закінчилися, я вже не міг зупинитися. Всі останні півроку пройшли як уві сні, - заявляв Ігор. Мало того що за ці три роки я вдома з'являвся від випадку до випадку - на два-три дні і їхав назад, майже не спілкувався з дітьми, так ще й по відношенню до Катюха поводився просто огидно. Не можу ска зать, що я її не любив або не дбав, я просто був весь в собі. Мені потрібен був час, щоб прийти в себе після цієї ролі. Я не з'являвся вдома місяцями - Климова терпіла, я пропав і вимикав телефони на кілька днів - Климова терпіла, я пив - Климова терпіла, терпіла, терпіла, терпіла, терпіла ... Ну, скільки ж можна терпіти ?! ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ну, скільки ж можна терпіти ?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то