Статьи

Який тариф найвигідніший

 1. аналізуємо витрати
 2. вибір тарифу
 3. Фільтр додаткові послуги
 4. Вибір на перспективу
 5. Поділ послуг стільникового зв'язку
 6. У сухому залишку

Не всі користувачі мобільного зв'язку досконально знають умови тарифу, підключеного по їх номеру. Відповідно, нерідко задаються питанням, чому рахунок за телефон перевищує заплановані витрати?

Якщо витрати на послуги не збігаються з очікуваннями, виникає необхідність пошуку вигідного тарифу стільникового зв'язку. У цьому питанні необхідно не тільки уважно вивчити пропозиції операторів, а й проаналізувати свої потреби в тих чи інших послугах.

Буває, що найвигідніший тариф, по завіреннях оператора, на ділі виявляється далеко не найдешевшим і не таким вже вигідним для дзвінків. І це та ситуація, коли суть криється в деталях.

Загальні умови стільникового тарифу можуть бути вигідними, і начебто найдешевшими в лінійці оператора, але додаткові послуги або умови нівелюють його переваги.

Як не переплачувати за непотрібні сервіси, підібрати вигідні умови тарифікації і не замислюватися про підводні камені в тарифі? Сьогодні ми аналізуємо пропозиції стільникових операторів зв'язку в Москві, щоб вам було простіше вибрати для себе найвигідніший тариф.

аналізуємо витрати

Перш ніж вибрати самі вигідний і дешевий тариф оператора, необхідно визначити, які послуги стільникового зв'язку вам потрібні. Які сервіси повинні бути включені в абонплату, а які ні, за які має сенс доплатити, а які за замовчуванням повинні бути неактивні. Адже іноді оператори так майстерно підносять, наприклад, безлімітний інтернет для смартфона, що, здається, без нього не вийде вигідно використовувати свій телефон, а на ділі виходять додаткові витрати.

Для зручності пропонуємо замовити деталізацію своїх витрат у оператора. Це послуга надається безкоштовно, і дозволить з'ясувати на які послуги для вас найбільш затребувані.

Це послуга надається безкоштовно, і дозволить з'ясувати на які послуги для вас найбільш затребувані

Щоб розібратися в деталізації розділіть всі свої витрати на групи, і проаналізуйте їх спочатку окремо:

 • дзвінки;
 • Інтернет;
 • повідомлення;
 • Додаткові послуги.

Уважно вивчіть вчинені за місяць дзвінки. Яка середня і загальна тривалість, на номери якого оператора дзвінки відбуваються частіше і триваліше за часом. Може бути ситуація, коли за безкоштовні внутрішньомережеві дзвінки, ви платите абонплату, а вигідніше буде підібрати тариф з великою кількістю хвилин на інших операторів стільникового зв'язку.

Проаналізуйте, скільки гігабайт інтернету і скільки повідомлень ви використовуєте в місяць, не підключені чи на номері додаткові послуги, які ви не використовуєте, але оплачуєте.

Може бути і ситуація, коли потрібна послуга не активна. Як приклад, можна навести міжнародні виклики, і опції, які дозволяють економити на них. Сьогодні у будь-якого стільникового оператора можна активувати спеціальні оптимізують опції для дзвінків в різні країни, і їх підключення допоможе істотно скоротити витрати за мобільний, якщо регулярно телефонуйте за кордон.

Проаналізувавши всі ці фактори, ви зможете зробити вибір на користь оптимального для себе тарифного плану, що дозволить підібрати найвигідніший тариф для спілкування.

вибір тарифу

Найнижчі тарифи на мобільний зв'язок телеком-оператори пропонують в пакетних пропозиціях. Для них це вигідно, оскільки гарантує, що абонент щомісяця приносить оператору фіксований дохід, а клієнти отримують вигідні розцінки, купуючи послуги "оптом".

Головний критерій, що дозволяє вибрати найвигідніший тариф - оператор мобільного зв'язку. Не має сенсу платити за безкоштовні дзвінки в мережі оператора, на номери якого ви не дзвоните, або робите виклики досить рідко.

Також, враховуйте кількість хвилин вхідних в пакет. Це дозволить підібрати найвигідніший вам тариф для дзвінків на номери інших операторів стільникового зв'язку. Наприклад, у Beeline в лінійці "ВСЁмоё!" п'ять пропозицій з різною кількістю хвилин для спілкування з абонентами інших мереж.


Аналогічним чином прораховують і кількість необхідних вам пакетів трафіку і повідомлень. Враховуйте можливість підключення тарифу з меншою абонплатою, якщо вам не потрібна велика кількість пакетних хвилин. Безлімітні виклики в мережі свого оператора доступні на більшості тарифів передплаченої будь-якого провайдера, а його відсутність швидше виняток. Так, в лінійці пакетних пропозицій МТС безліміт в мережі недоступний тільки на одному тарифі - " Таріфіще ".

При необхідності більшого пакету трафіку підключайте додатково пакети. Так, у МТС в тарифі " Smart "Можна отримувати додаткові 500 Мб по 95 рублів, або підключити пакети більшого обсягу.

Так, у МТС в тарифі  Smart  Можна отримувати додаткові 500 Мб по 95 рублів, або підключити пакети більшого обсягу

Якщо вам для спілкування вистачає включених хвилин на інших операторів мобільного зв'язку, то необов'язково підключати тариф з великим пакетом включеного трафіку. Докупити необхідний пакет може бути вигідніше, ніж переплачувати на абонплаті.

На пакетних тарифах МТС від двохсот до тисячі хвилин можна отримати з додатковими пакетами, а на Yota пакет на сто хвилин. А ось на Білайн є автоподовження за п'ятдесят рублів (пакет на п'ятдесят хвилин), а на тарифах Мегафон тридцять хвилин за аналогічну плату. У Теле2 можна скористатися тарифною конструктором.

Фільтр додаткові послуги

При підборі оптимального телефонного тарифу не залишайте без уваги допуслуги, які може нав'язувати оператор стільникового зв'язку. Вимикайте непотрібні вам сервіси, за які стягується плата. Багато провайдерів практикують підключення послуг при зміні тарифу, але безкоштовно вони надаються зазвичай протягом одного-двох тижнів. А після цього починається списання додаткової плати за їх використання.

Буває і навпаки. Послуга, яка робить ваш тарифний план найвигіднішим для дзвінків за кордон, за замовчуванням не підключається. І це незважаючи на те що її підключення безкоштовне, а плата за користування відсутній.

Використовуйте для цього можливості самостійного управління своїм номером у додатку від вашого стільникового оператора, або через кабінет абонента на сайті. У розділі послуг можна ознайомитися з усіма активними за своїм номером, і деактивувати непотрібні, а також подивитися список доступних для підключення.

Вибір на перспективу

Підключаючи той чи інший тариф, враховуйте і умови, які дозволяють користуватися пакетними послугами в тарифах при поїздках в інші регіони. У деяких пропозиціях така можливість входить в пакет за замовчуванням, а в інших вимагає підключення окремої опції.

Якщо часто виїжджаєте за межі свого регіону, то найбільш вигідним тарифом для вас є той, в якому послуги мобільного зв'язку можна використовувати по всій країні, а не тільки в Москві. А якщо більшу частину часу проводите в Москві і Московській області, то при виборі тарифу найвигіднішим і дешевшим буде пакет, з можливістю окремого підключення послуг в національному роумінгу.

А якщо більшу частину часу проводите в Москві і Московській області, то при виборі тарифу найвигіднішим і дешевшим буде пакет, з можливістю окремого підключення послуг в національному роумінгу

Після скасування внутрішньомережевого роумінгу, можливість використовувати свій тариф в поїздках з безкоштовними вхідними доступна у будь-якого оператора. Однак, при введенні нових правил на роумінг, оператора зробили використання тарифів аналогічним домашньому регіону.

На практиці це може призвести до істотних витрат при здійсненні голосових викликів, оскільки дзвонити додому ви будете по міжміському тарифу. Винятком є ​​тарифні пакети з включеними хвилинами по всій Росії.

При підборі найдешевшого тарифу, що відповідає вашим запитам, враховуйте періодичність використання додаткових послуг мобільного зв'язку і те, як часто ви їх використовуєте, наскільки вигідно їх включення в обов'язковий платіж за номером.

Поділ послуг стільникового зв'язку

Зробити користування послугами мобільного зв'язку більш вигідними, і мати додаткову економію, можна використовуючи послуги двох операторів. Це актуально для тих, хто використовує двухсімочний смартфони, або два телефони.

Варіантів розподілу може бути маса, і все залежить від того, які послуги вам необхідні. У цій ситуації, наприклад, можна вибрати для першої сім-карти найвигідніший тариф для дзвінків по Москві, а другу використовувати для інтернету. Іншою моделлю може бути використання в першому слоті сімки з тарифом для дзвінків в мережі основного оператора і серфінгу в мережі, а для другої картки знайти вигідний тариф для дзвінків на інших операторів стільникового зв'язку, або для міжнародного зв'язку.

Однак, не завжди така практика допомагає економити, і необхідно чітко прораховувати свої витрати. Так, якщо тариф дозволяє використовувати однакового вигідно всі необхідні сервіси з одного номера, то використання другої сімки призведе до додаткових витрат.

Враховуйте, як підключення додаткових сервісів на основному номері, допоможе заощадити. Навіть якщо використовуєте дві сімки для дзвінків на номери різних операторів, не завжди оплата двох тарифів з безлімітом може бути виправдана.

У сухому залишку

Хто шукає той завжди знайде. Так можна коротко охарактеризувати ситуацію з підбором самого вигідного тарифу для розмов, і найбільш дешевого для інтернету з телефону.

Якщо вважаєте, що ваш рахунок за використання мобільного зв'язку не відповідає кількості використовуваних послуг, то іноді необхідно просто змінити тарифний пакет. Конкуренція на ринку стільникового зв'язку Росії хоч і не запекла, але все-таки змушує всіх операторів переглядати свої пропозиції. І з аналізу телеком-ринку за останні кілька років, можна констатувати, що тарифи істотно знизилися.

Яскравим прикладом є введення безлімітного інтернету. МТС, який першим повернув абонентам таку можливість, обмежився окремим тарифним пакетом і додатковою опцією для інших тарифів.


Решта оператори поки продовжують оптимізацію своїх пропозицій, запускаючи нові тарифи, додаткові опції, а також розширюючи з можливості використання.

Проаналізувавши свої витрати, відключивши непотрібні платні, і підключивши, навпаки, потрібні безкоштовні, можна не тільки ефективніше використовувати стільниковий зв'язок, але і оптимізувати свої витрати на неї. Ретельний аналіз витрат не займе багато часу, а економія буде постійною.

Відповідно, нерідко задаються питанням, чому рахунок за телефон перевищує заплановані витрати?
Як не переплачувати за непотрібні сервіси, підібрати вигідні умови тарифікації і не замислюватися про підводні камені в тарифі?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача