Статьи

Який тариф на МТС найвигідніший

  1. Кращі для дзвінків
  2. Для розумного телефону
  3. для інтернету
  4. висновки

У актуальною лінійці оператора МТС більш десяти тарифних пропозицій, кожне з яких має свої переваги. Так, є тарифні пакети для звичайного телефону і смартфона, планшета, і модему. Зрозуміло, що найбільше варіантів тарифів пропонується для розумних телефонів, оскільки найбільше користувачів у будь-якого стільникового оператора використовує саме їх.

Різноманітність тарифів МТС дозволяє кожному вибрати для себе найбільш вигідний, зручний, і кращий тариф як за параметрами, так і за ціною. Сьогодні пропонуємо огляд тарифів МТС, щоб ви могли підібрати найвигідніший і оптимальний для себе тариф для смартфона, телефону, або для інтернет-гаджета.

Кращі для дзвінків

Питання який тариф краще підключити, може з'явитися у будь-якого абонента МТС, або тих, хто тільки вирішив вибрати для себе послуги цього провайдера. Уявлення про те, який тариф МТС найвигідніший і зручний, а який тарифний план краще вибрати для інтернету, у кожного свої, і досить почитати відгуки в Москві або інших містах. Однак є прості правила, що дозволяють підібрати тарифний план на МТС.


Якщо номер використовується тільки для здійснення викликів, то оптимальним варіантом буде вибір тарифного плану МТС без обов'язкових платежів. Такі тарифи дозволять отримати вигідні умови на голосовий зв'язок, а при необхідності оптимізувати витрати, використовуючи додаткові опції.

Щоб розрахувати відповідний тариф МТС, і визначити, який із них буде зараз найвигідніший, необхідно проаналізувати як використовується стільниковий зв'язок - на які напрямки відбувається більше викликів, чи є необхідність в безліміт в мережі, і чи багато дзвінків за межі свого регіону.

Якщо багато дзвінків відбувається в домашній мережі оператора, то вибір варто зробити на користь "Супер МТС". У ньому при використанні опції "Все супер" можна безлімітно дзвонити не тільки на московські номери МТС, а й на міські. Також по опції буде надаватися на добу по сто мегабайт інтернету. "Все супер" коштує дев'ять рублів в день.

Якщо багато дзвінків на всі номери свого регіону, але вони не тривалі, то "посекундно" дозволить суттєво знизити витрати завдяки відсутності щохвилинної тарифікації. Вартість цілої хвилини становить 1,8 рубля. Трохи дешевше, по 1,6 рубля, стоять виклики в пакеті "Red Energy", але він не має посекундної оплати.

Для тих хто часто дзвонить в країни СНД, підійде пропозиція " Твоя країна 2018 ". Крім включеної в базову версію вигідної ціни на міжнародні дзвінки, в тарифному пакеті також доступна опція" Дзвони на МТС ". За три рубля в день надається сто хвилин на домашні номери оператора.

Для розумного телефону

Вибрати і підключити кращий тариф для смартфона на МТС, в повній відповідності зі своїм профілем використання, можна вибираючи той, де багато інтернету, або той, де вигідні умови на розмови. Відзначимо, що на відміну від тарифів без абонплати, пакетні пропонують використовувати безлімітні розмови в мережі оператора по всій країні, після використання пакетних хвилин.

Які бувають тарифи на МТС для дзвінків і інтернету? Вибрати можна як з основної лінійки "Smart", так і інших вигідних пропозицій.

Вибрати можна як з основної лінійки Smart, так і інших вигідних пропозицій

В основній пакетної лінійці чотири пропозиції - від початкового за чотириста рублів на місяць до преміального за 1950 рублів. Майте на увазі, що " Smart mini "Дозволяє з використанням хвилин дзвонити як на будь-які домашні, так і МТС інших регіонів. А ось після їх використання, дзвінки в мережі інших регіонів стають платними.

Найоптимальнішим тарифом є ​​базовий " Smart ", В якому хвилини використовуються на всі російські телефони.

А ось якщо необхідно використовувати пакетні послуги на декількох сімейних номерах, то на МТС варто вибрати " наш Smart ". Це єдине в лінійці оператора пропозицію з такою функціональністю. Тариф відноситься до" важким ", а його вартість тисяча рублів. За ці гроші можна знайти за півтори тисячі хвилин і СМС, а також двадцять п'ять гігабайтів.

За використання послуг за тарифом на кількох номерах, оператор бере додаткову плату в п'ятдесят рублів на місяць. Її розмір не залежить від кількості підключених номерів, а максимально допускається використовувати шість телефонів, включаючи основний. Відзначимо, що в якості додаткових, можна використовувати сімки, використовувані в інтернет-гаджетах.

Найдорожчий в лінійці - " Smart Top ", Що дозволяє використовувати не тільки безліміт в мережі МТС після використання трьох тисяч пакетних хвилин, а й інтернет за вигідною ціною. В щомісячну вартість 1950 рублів включено двадцять гігабайтів.

В щомісячну вартість 1950 рублів включено двадцять гігабайтів

Преміальне обслуговування, а також максимальні можливості - в тарифному пакеті "Ultra". За 2,9 тисячі рублів пропонується п'ять тисяч і хвилин і двадцять гігабайтів.

Також серед окремих тарифів відзначимо "Мій безлімітіще". Це тарифний конструктор, що дозволяє змінювати розміри пакетів хвилин та інтернету. Також тариф має добову оплату.

Для тих хто вважає за краще використовувати свій смартфон для інтернету, оператор пропонує " хайп ". Основний пакет трафіку невеликий - сім гігабайтів, але додатково діють безліміту на безліч окремих напрямків - музика, відео, геймінг, соцмережі, месенджери. Додамо, що використання всіх безлімітних ресурсів в тарифі є тільки через стандартний APN - internet mts ru.

для інтернету

Не оминув увагою оператор і активних користувачів мобільного інтернету. На офіційному сайті МТС, тарифи для мобільного інтернету 3G / 4G представлені в окремому розділі. Якщо сімка використовується в інтернет-гаджеті, то доступний вибір з двох окремих тарифів.

" для планшета "- збалансоване рішення, яке включає в плату 550 рублів десять гігабайтів. Також можна скористатися безкоштовним безлімітним напрямком на вибір - відео, мобільне ТБ, відеодзвінки через месенджери, або соцмережі.

Також можна скористатися безкоштовним безлімітним напрямком на вибір - відео, мобільне ТБ, відеодзвінки через месенджери, або соцмережі

" для ноутбука "- це інтернет-пропозицію МТС, орієнтоване на використання в роутерах і модемах 3ж / 4ж. За вісімсот рублів надається безлімітний доступ на швидкості до чотирьох мегабіт.

висновки

Тарифні пропозиції МТС різноманітні, і дозволяють кожному клієнту підібрати найвигідніший для себе варіант. Так, в лінійці для смартфонів, можна вибрати як популярний зараз тарифний конструктор, так і стандартні пакетні пропозиції. Окремі умови для користувачів інтернет-пристроїв, включаючи повний безліміт. Відзначимо також, що МТС пропонує і тарифи без абонплати, які також орієнтовані на різні групи користувачів.

Які бувають тарифи на МТС для дзвінків і інтернету?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача