Статьи

Який хостинг вибрати для інтернет-магазину

  1. Чому важливо правильно вибрати хостинг
  2. види хостингу
  3. Віртуальний хостинг
  4. Віртуальний виділений (приватний) сервер - VDS, VPS
  5. Виділений сервер (Dedicated Server)
  6. На що ще звернути увагу?
  7. шифрування трафіку
  8. Фізичне розташування сервера
  9. Резервне копіювання

Вибір хостингу - основоположний для підприємця, який бажає вивести бізнес в онлайн і створити посадкову сторінку або інтернет-магазин. Вплив виду і якості хостингу на успіх затії - найбезпосередніший, оскільки від правильного вибору напряму залежить, яку окупність онлайн-маркетинг принесе бізнесу.

Чому важливо правильно вибрати хостинг

Вихід в онлайн - важливий крок у просуванні бізнесу, і приступати до нього упівсили з великою часткою імовірності призведе до марної трати грошей.

Головне завдання, яке виконує хостинг - забезпечити швидкий і безперебійний доступ на сайт. Навіть короткочасний збій в роботі може сильно вплинути на прибуток, яку буде приносити інтернет-магазин.

види хостингу

Залежно від цілей сайту хостинг-провайдери пропонують тарифні плани, що розрізняються за технічними можливостями і доступним ресурсам. Можливі варіанти виділяють в три категорії. Розглянемо, чим вони один від одного відрізняються.

Віртуальний хостинг

Найдоступніший і поширений варіант.

Послуги віртуального хостингу - це коли ви ділите ресурси фізичного сервера з невизначеною кількістю інших користувачів. Популярні хостинг-провайдери в панелі управління вже передбачили "швидкий старт" - установку найпоширеніших CMS (Joomla, WordPress, Opencart і т.д.) "в один клік". Для віртуального хостингу встановлений ліміт по дисковому простору і щоденної відвідуваності (1-2 тисячі відвідувачів на добу).

На віртуальному хостингу немає надійного поділу процесорного часу між користувачами. Це означає, що в разі виникнення високого навантаження на сайті одного користувача «гальма» можуть відчути всі інші сусіди по хостингу.

Вартість у віртуального хостингу коливається в рамках декількох доларів на місяць, і призначений він для невеликих інтернет-магазинів, або посадочних сторінок (Лендінзі).

Вартість у віртуального хостингу коливається в рамках декількох доларів на місяць, і призначений він для невеликих інтернет-магазинів, або посадочних сторінок (Лендінзі)

Віртуальний виділений (приватний) сервер - VDS, VPS

Віртуальний виділений сервер - більш просунутий варіант спільного використання ресурсів сервера. У цьому випадку ресурси одного фізичного сервера розбиті на декілька віртуальних серверів, на кожному з яких встановлена ​​окрема операційна система. Завдяки цьому у вас набагато більше інструментів з управління сервером і його програмним забезпеченням, а можливі проблеми з навантаженням у сусідів по серверу завдяки віртуалізації не торкнуться ваші ресурси.

Вартість послуг VDS зростає відповідно до виділених ресурсами, і становить кілька десятків доларів на місяць.

Вартість послуг VDS зростає відповідно до виділених ресурсами, і становить кілька десятків доларів на місяць

Виділений сервер (Dedicated Server)

Найдорожчий вид хостингу. Воно й не дивно - у вашому розпорядженні цілий фізичний сервер.
Вибирайте цей варіант, якщо у вас є фахівець, готовий до адміністрування і обслуговування віддаленого сервера - технічна підтримка з боку хостингу полягає тільки в підтримці фізичної працездатності сервера.
Найкраще використання виділеного сервера виправдовує себе при високій потенційної відвідуваності, коли вартість оренди (зазвичай від кількох сотень доларів на місяць) потенційно перекриє доходами від конверсії.

На що ще звернути увагу?

Крім основних технічних характеристик, пропозиції компаній-хостерів мають ряд параметрів і послуг, зваживши які, можна остаточно визначитися з вибором.

шифрування трафіку

Конфіденційність передачі інформації важлива в усі часи, а останнім часом набуває більшої значущості в зв'язку з програмою Google щодо заохочення переходу сайтів на https-з'єднання. скоро браузери відзначатимуть сайти , Передають конфіденційні дані без захищеного з'єднання, як небезпечні, що неминуче позначиться негативно на їх відвідуваності В зв'язку з цим дізнайтеся заздалегідь, чи дозволяє хостинг встановити SSL-сертифікат на сервер.

Фізичне розташування сервера

Віддавайте перевагу хостингу, сервери якого розташовані в тій же місцевості, що і цільова аудиторія сайту - фізичне місце розташування впливає на швидкість відповіді сервера, а без хорошого швидкодії сайту утримати клієнта на сайті буде складніше. Сервери, розташовані в Україні, ближньому зарубіжжі або Європі - оптимальний вибір, якщо ви націлені на аудиторію з України.

Резервне копіювання

Важливість створення резервних копій буде рости разом з ростом інтернет-бізнесу. Зупиніть вибір на хостингу, який дозволятиме максимально часто проводити резервне копіювання даних і налаштувань.

На що ще звернути увагу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача