Статьи

Який CMS движок для сайту краще вибрати: огляд, порівняння, вибір

Вибір движка для сайту багато в чому визначить його майбутнє - зручність використання, популярність серед користувачів, принесений дохід.

Перед компанією, яка вирішила створити сайт, виникає велика кількість завдань. Після того, як сформульовані цілі і завдання сайту, описана цільова аудиторія, визначені вимоги до функціоналу і дизайну, виникає питання про те, який движок вибрати.

Движок або CMS (Content Management System - система управління контентом) - це програмний комплекс, який призначений для управління сайтом. Движок багато в чому визначає майбутній функціонал сайту і зручність роботи з ним - як для користувачів, так і для власника сайту, чи легко буде просувати сайт в пошукових системах. Те, на якому движку робити сайт, залежить від призначення самого сайту. Потрібно розуміти, який движок краще для створення сайту інтернет-магазину, так само як і будь CMS вибрати для сайту візитки.

У той же час, якщо почитати порівняння CMS систем, то можна заплутатися. Статті та огляди CMS містять список двигунів для сайту, і відповідають на питання про те, які бувають движки, але часто не допомагають в однозначному розумінні, на якому движку краще зробити сайт.

Вибір CMS варто почати з вивчення опису таких систем. Приготуйтеся витратити на таке чтиво чимало часу - адже список CMS систем містить десятки найбільш популярних і ще більше менш обговорюваних систем. При цьому багато хто з них більш-менш універсальні. Наприклад, якщо ви шукаєте відповідь на питання, який движок встановити для сайту невеликого обсягу з портфоліо, блогом і коротким резюме, можна звернути свою увагу на движок WordPress. Цей же движок підійде і для інформаційного ресурсу і автоматично оновлюваного сайту. У той же час, як відповідь на питання про те, на якому движку писати сайт компанії або інтернет-магазин, можна запропонувати систему UMI.CMS. Таким чином, однозначної відповіді на питання про те, який движок для сайту краще, сьогодні не існує. Можна, скоріше, спробувати відповісти на питання про те, як вибрати движок для сайту.

Іншими словами, можна сформулювати правила вибору систем управління сайтом і потім проводити порівняння движків сайтів за цими правилами. Наприклад, якщо ви поки не готові платити за движок, вам варто однозначно звертати увагу на безкоштовні платформи. При цьому ви повинні розуміти, що за сайт будете відповідати тільки ви і ніхто інший, а якщо ваш движок буде працювати не так, як хотілося, вирішувати цю проблему вам доведеться самому. Крім іншого, вам потрібно буде вивчити безліч технічних питань , Наприклад, як прикрутити CMS до сайту, зрозуміти, чи буде працювати ваш движок в зв'язці з іншими модулями сайту, наприклад, підтримкою платежів через «Яндекс.Деньги» і багато іншого.

Якщо ви шукайте системи управління сайтом, порівняння яких підказало б вам відповіді на ваші питання, в тому числі як встановити CMS на сайт або як натягнути сайт на движок, будьте готові до того, що відповіді після тривалих пошуків ви не отримаєте. Не завжди найпопулярніші CMS системи аналітики визначають однозначно. Що говорити про звичайні блогерів, які створюють свої огляди без тестування і докладного порівняння. В цьому випадку краще скористатися універсальними коробковими версіями систем управління сайтом. Прикладом такої системи можна назвати UMI.CMS - найбільш популярну в Рунеті коробочну платформу, універсальну і з точки зору функціоналу, і за гнучким ціноутворення.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.