Статьи

Яка їжа покращує аромат нашого тіла

Їжа допоможе вам приємно пахнути.

Фото: pixabay.com

Багато людей, які ретельно стежать за своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом, знають, що запах їх тіла може залежати від тієї їжі, яку вони вживають щодня. Ще за часів стародавньої Персії наложниці перед тим, як йти до правителя на всю ніч для плотських утіх, їли виключно фрукти і горіхи, а в воду додавали крапельку рожевого масла. Свої тіла дівчини натирали різними маслами, тоді ж дезодорантів не було.

Є такі продукти, які здаються нешкідливими зовні, але зберігають в собі приховані властивості. ось , Наприклад, всі знають, що після вживання цибулі або часнику свіжого дихання не буде, а ось м'ясо і молочні продукти під час "переробки" в шлунку здатні надати поту запах продуктів розпаду. Редис містить в собі сірчисті з'єднання, які вбираються в кров, забезпечуючи тілу неприємний аромат на тривалий час.

Вчені вважають, що м'ясоїди завжди пахнуть погано, а завзяті любителі м'ясних продуктів так тим більше. Таким людям дуже складно за допомогою дезодоранту позбутися смороду, це практично неможливо. Але не тільки м'ясо може викликати ефект неприємно пахне людини, не гірше справляються: солодощі, яйця, майонез, борошняне і фаст-фуд. Дослідники визначили самий "смердючий" напій - це кава, особливо розчинна, тому що він містить кислоту, а в ній бактерії розмножуються з неймовірною швидкістю.

Кілька порад, щоб пахнути смачно:

  • Щоб Ваш запах був схожим на аромат немовляти, потрібно їсти їжу в сирому вигляді.
  • Є якомога більше продуктів з високим вмістом клітковини.
  • Природні дезодоранти - фрукти, горіхи, зелень і сирі овочі.
  • Зелені яблука, всі цитрусові і пряні трави не тільки додадуть вашому тілу незвичайно-свіжого аромату, а й додадуть якоїсь сексуальності.
  • З напоїв краще всього віддати перевагу відварів з трав меліси, шавлії і м'яти.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: healthystyle.info

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.