Статьи

Як зберегти стосунки в шлюбі, створити міцну і дружну сім'ю?

Останнім часом все частіше стали надходити листи з питанням про те, як зберегти відносини в шлюбі через кілька років спільного життя?

Чомусь прийнято вважати, що чим довше люди живуть разом, тим все менш цікаві вони стають один одному, що їм нема про що поговорити, що зберегти відносини допомагають або діти, або звичка, або відсутність можливості роз'їхатися по різних квартирах. Багато хто думає, що вони настільки добре знають один одного, що їм вже нема про що поговорити і нічого нового один одному вони розповісти не можуть.

Такий зашорена погляд часто заважає зберегти теплі і довірчі відносини в шлюбі. І часом подружжя живе, накопичуючи в собі взаємні претензії і образи, біль прикрощів і непорозумінь.

Що ж найчастіше заважає створити міцну і дружну сім'ю, і зберегти ці трепетні почуття? В першу чергу - це незнання партнера. Так-так, і не кажіть мені і собі про те, що ви знаєте його на всі 100%, і що нічого нового він вам не скаже, і що ви знаєте, що від нього очікувати, а що ні. А ще не кажіть про те, що вам не цікаво те, чим він займається і все те, що він вам розповідає - це не для вас.

Саме такі переконання шкодять вашим взаєминам. Часто саме відсутність інтересу до справ чоловіка є тим каменем спотикання, об який спотикаються багато сімейних пар. І саме це відсутність інтересу до чоловіка шкодить в першу чергу самій жінці. Якщо ви не вислухуєте свого Героя, якщо ви хоч дещо не вникаєте в його справи, не обговорюєте його проблеми і не питаєте улюбленого, як він планує вирішити ту чи іншу задачу, що нового у нього відбувається в житті і так далі, то рано чи пізно знайдеться та, яка його буде вислуховувати. Або ж чоловік просто замкнеться в собі, і це не найкращим чином позначиться на його інтересі до вас, як до жінки, а вже про створення міцної і дружної сім'ї і говорити нічого. Читайте статтю «Як зберегти любов? Вчіться відпочивати і бути тільки вдвох » .

Здавалося б, що складного в тому, щоб приділити увагу і, нехай не кожен вечір, але хоча б через день вислуховувати про те, що сталося у вас за день Здавалося б, що складного в тому, щоб приділити увагу і, нехай не кожен вечір, але хоча б через день вислуховувати про те, що сталося у вас за день? Так ні ж, обов'язково знайдуться відмовки про те, що «втомилися, діти, турботи, робота, прання, приготування, не цікаво, я не розбираюся в його справах і т.д.»

Але при цьому немає розуміння того, що якщо з чоловіком (або з дружиною) щось трапиться, то всі перераховані вище відмовки стануть не таким вже важливими і актуальними, на перше місце вийде Людина. Людина, з яким ви прожили багато років, але про який, по суті, так нічого і не встигли дізнатися. А час завжди можна знайти, головне, було б бажання і вміння ефективно розпоряджатися тим часом, що відвела нам життя.

Звичайно ж, хочеться ще сказати про те, що, як правило, жінки більше орієнтовані на сім'ю, і раз так природою заведено, то хоч вибудовувати і зберігати відносини повинні, звичайно ж, обидва партнера, але часто саме з жінки і починається цей взаємний зростання і зміцнення сім'ї в цілому. Хоча від багатьох жінок деколи доводиться чути: «А чому я повинна цікавитися перша його справами? Нехай спочатку він вислухає мене, а вже потім я подивлюся, слухати його чи ні ».

По-перше, ви нікому і нічого не повинні. Не хочете, не робіть, але в цьому випадку і щастя в сімейному житті не буде.

А по-друге, якщо хочете щасливу сім'ю, якщо хочете зберегти відносини в шлюбі, то забудьте цей поділ на перший-другий. Просто почніть робити це в першу чергу для себе, адже якщо ви не зможете знайти спільну мову з тим чоловіком, який у вас є зараз (я пишу про психічно нормальних, середньостатистичних чоловіків), то де гарантія того, що з іншим чоловіком у вас вийде створити щасливу, міцну і дружну сім'ю?

Свого часу, на самому початку відносин, мені теж здавалося, що мій чоловік повинен невпинно проявляти інтерес до мене і до моїх справах, вибудовувати наші відносини. Я постійно ображалася на нього і скаржилася на те, що він зовсім мною не цікавиться. Так само стала помічати, що з кожним роком нам стає все менш цікаво один з одним. І в цій ситуації я знову, замість того, щоб щось змінити в собі, краще пізнати чоловіка і його справи, навчитися розповідати про себе, замість всього цього я знову звинувачувала чоловіка в тому, що у нас став проходити взаємний інтерес.

Не знаю, до чого б це в підсумку призвело, якби не та можливість, яку мені милостиво піднесла Всесвіт, після якої я стала зовсім по-іншому дивитися на себе, на світ, і, звичайно ж, на наші відносини з чоловіком.

Я вже неодноразово писала про те, що вирішила змінюватися сама, вивчати чоловічу психологію, а так само вирішила вчитися вибудовувати відносини з тим чоловіком, який у мене вже був. Тоді я зрозуміла, що якщо не спробую зберегти відносини в шлюбі з тим чоловіком, який був, то де гарантія того, що з іншим чоловіком у мене вийде створити щось вартісне? Я просто вирішила спробувати, не чекаючи ніякого конкретного результату, не вимагаючи більше від чоловіка ніяких конкретних дій. Перестала ображатися, попередньо пропрацювавши минулі образи (можете прочитати статтю «Сила Прощення. Як стати щасливою, і як зберегти любов у сім'ї » ), Після чого стала вчитися слухати і цікавитися своїм чоловіком.

Перше, чого я стала вчитися - це по-справжньому слухати чоловіка і цікавитися ним самим, його справами, його інтересами, мріями, планами, вислуховувати про те, до чого він прагне, чого досяг, а в чому зазнав поразки, якими проектами зараз займається і т.д.

Ви можете запитати, чому потрібно цьому вчитися? Не знаю, як ви, а я раніше не вміла слухати і наші відносини сильно від цього страждали. Я не кажу про активне слухання, яке зараз так модно. Коли людина «приєднується» до співрозмовника, але при цьому насправді не чує його по-справжньому, душею.

Замість цього «активного слухання» я проаналізувала себе і свої звички, то, як я «вмію слухати» коханого. Як показав список, який я зробила з великими труднощами (а кому подобається чути про себе правду, нехай навіть від самого себе), слухати я зовсім не вміла і зовсім не знала свого чоловіка. У цьому списку я записала приблизно наступне:

- коли слухаю чоловіка, думки часто витають десь «там». Або згадую, що сталося за день, або думаю про завтрашні проблеми, або що ще гірше, не думаю про щось конкретне, думки просто перестрибують з одного на інше.

- часто навіть не дослухувати чоловіка, перебиваю і роблю за нього висновки. Замість того, щоб мовчки і уважно вислухати його, роблю і висловлюю вголос свої припущення. При цьому навіть не уточнюю, а чи не помилилася я.

- вважаю, що мої інтереси «вище і важливіше» інтересів чоловіка (цим грішать дуже багато жінок).

- впевнена, що знаю свого улюбленого на всі 100%, і нічого нового у нього в житті не відбувається, і нічим він мене не здивує.

Як ви думаєте, про яке збереження відносин може в цьому випадку йти мова, якщо я навіть толком не знала того чоловіка, з яким жила. Адже, щоб пізнати людину, потрібно його ЧУТИ і відчувати. А щоб чути і відчувати, потрібно хоча б не перебивати і не витати, коли він розповідає про себе, десь там, в своїх думках.

Власне, саме ці цілі я собі і поставила на найближчі півроку. Поступово, крок за кроком, я стала заново дізнаватися коханого. Перше, з чого я почала, це перестала перебивати його і закінчувати за нього пропозиції, коли чоловік щось розповідав. Просто мовчки слухала, намагалася не «відлітати» в свої думки, для чого про себе повторювала те, що чоловік мені розповідав.

Ви навіть не уявляєте, як же це цікаво Ви навіть не уявляєте, як же це цікаво! Як цікаво ось просто так, мовчки, не перебиваючи і не несучись в думках і ще далі, слухати людини про нього самого. Ви навіть уявити собі не можете, як буквально за пару тижнів змінилися наші відносини. Чоловік став відчувати мій щирий інтерес до нього і до його справах. Він поступово звикав до того, що я його не перебиваю, не вчу «уму-розуму», що не критикую те, що він мені розповідає, і через час я стала помічати, що він все раніше став приходити з роботи, став все частіше дзвонити днем , а вранці довше затримуватися вдома. Наші відносини з кожним днем ​​ставали тепліше і доверительнее.

Дивно також і те, що мені самій мій же чоловік, про якого, як мені здавалося, я знала все, з кожним днем ​​ставав все цікавіше і привабливіше. Ось так, чим більше я його слухала, тим більше я про нього дізнавалася багато нового. А чим більше нової інформації дізнавалася, тим більше питань у мене виникало. Запитуючи про щось улюбленого, слухаючи його мовчки і не перебиваючи, я знову дізнавалася його з іншого боку і знову мені ставало все цікавіше. Це приголомшливим чином позначилося на наших взаєминах. Спробуйте, тоді самі зрозумієте, про що я говорю.

Друге, чого я стала вчитися, це ніколи, навіть в момент сильної сварки, не згадувати і не «бити» чоловіка тією інформацією, яку він довірив мені в спокійний період відносин. Це дуже важливо. Людина, з яким ви живете, повинен бути впевнений, що щоб не сталося, ви ніколи не втратите контроль над собою настільки, що зробите йому боляче тим, що він вам відкрив і довірив.

Третє. Якось я задумалася, чому вважаю свої інтереси важливіші і «вище» інтересів чоловіка. Чому це раптом вирішила, що якщо мені подобається малювати під Скрипкові сонати Баха, то мій смак краще, ніж смак чоловіка, якому подобається слухати ABBY? Чому так пішло, що багато жінок вважають себе більш духовно розвиненими, ніж їхні чоловіки? Звідки цей поділ «вище і нижче»? Від того, що для чоловіка важливий успіх у бізнесі, він раптом став менш розвинений? Що за маячня і звідки це взялося?

Не буду в цій статті розписувати про батьківські програми і як формуються наші звички і переконання, за якими ми живемо, про це досить написано на нашому сайті «Сонячні руки» в книзі «Як змусити чоловіка злізти з Не буду в цій статті розписувати про батьківські програми і як формуються наші звички і переконання, за якими ми живемо, про це досить написано на нашому сайті «Сонячні руки» в книзі   «Як змусити чоловіка злізти з     дивана 2 дивана 2. Секрети щасливих жінок » . Скажу лише наступне, що після того, як пропрацювавши ці явно не прикрашають мене думки і переконання, мені стало, по-перше, легше дихати, по-друге, простіше жити, а по-третє, переді мною відкрився величезний, незвіданий світ - світ інших людей, з їх інтересами, вподобаннями та захопленнями. І більше не було поділу на «більш розвинених» і «менш розвинених», з тих пір кожен зустрічається на моєму шляху людина стала мені однаково цікавий.

Головне, мені стали цікаві захоплення чоловіка, а в якийсь момент я гостро відчула, як багато втратила, вважаючи, що він займається будь-якої «неважливою нісенітницею».

Четверте, що я стала освоювати для того, щоб зберегти відносини в шлюбі і створити дружну сім'ю, це вчитися розповідати про себе. Думаю тим дамам, хто і так без угаву базікає, варто зупинитися лише на першому пункті і вчитися слухати чоловіка. З тими ж, хто не вміє і боїться розповідати про себе, хочу поділитися своїм досвідом.

Після того, як я навчилася більш-менш прийнятно слухати улюбленого, з часом я стала розуміти, що мені самій не вистачає його інтересу до мого життя і моїм справах. І я за новою стала ображатися і висловлювати йому всі свої претензії і образи. І знаєте, що він мені відповів?

- Кохана, так я завжди цікавився твоїми справами, мені і зараз цікаво те, чим ти живеш, тільки ти ж сама нічого мені про себе не розповідаєш. Як тільки я щось запитаю про тебе, ти відразу переводиш розмову або на іншу тему, або задаси мені питання про мене.

Моєму обуренню не було меж. Як же так, цього не може бути, я, так ніколи, та я ... Ага, і ось тут я зупинилася. І стала знову аналізувати себе і свої звички. І адже насправді, згадуючи своє спілкування з чоловіком, з подругами, з колегами, з родичами, я помітила, що ніколи і нічого не розповідаю про себе. Відповідаю на питання досить ухильно і швиденько перекладаю тему. При цьому я не кажу про те, що потрібно розголошувати всі таємниці і секрети і говорити стороннім людям те, що не слід. Але і зовсім нічого про себе не розповідати - це абсолютно неправильно.

Так що четверте, чому я стала вчитися - це долати внутрішні страхи, сумніви і невпевненість, відганяти думки про те, що «мої справи нікому не цікаві» і поступово почала розповідати про себе і про своє життя (ту інформацію, яку можна розповідати).

Чим більше я відкривалася коханому, розповідаючи йому про свої інтереси, тим знову все цікавіше мені з ним ставало. А головне, я бачила, що і йому було цікаво зі мною. Чим глибше він розбирався в тому, що мене захоплює, тим більше спільних тем для розмови у нас з'являлося.

Так, почавши з маленькими кроками, з усвідомлення того, що зберегти відносини в шлюбі і відновити інтерес чоловіка до себе я хочу в першу чергу для себе самої, в результаті я отримала все те, про що навіть не мріяла. І повірте, міцна і дружна родина стоїть того, щоб почати змінюватися самій і почати чесно аналізувати себе і свої звички.

Так що, дорогі читачки, якщо ви хочете привернути інтерес чоловіки, зберегти любов, почніть в першу чергу самі виявляти цікавість до свого чоловіка Так що, дорогі читачки, якщо ви хочете привернути інтерес чоловіки, зберегти любов, почніть в першу чергу самі виявляти цікавість до свого чоловіка. Адже чоловік, для якого його жінка буде не тільки дружиною і коханкою, а й другом, найкращим співрозмовником, жінка, яка буде розуміти його краще за всіх оточуючих разом узятих, така жінка завжди буде цікава для нього і приваблива. І з такою жінкою він сам так же буде прагнути зберегти відносини в шлюбі. А головне, для такої жінки він не те що гори зверне, але і зробить «несовершімое», подолає непереборне і стане найкращим, самим чудовим, самим справжнім вашим Героєм, з яким ви і далі будете успішно вибудовувати ваші відносини.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands.ru обов'язкове!

З повагою, Анастасія Гай.

Останнім часом все частіше стали надходити листи з питанням про те, як зберегти відносини в шлюбі через кілька років спільного життя?
Що ж найчастіше заважає створити міцну і дружну сім'ю, і зберегти ці трепетні почуття?
Здавалося б, що складного в тому, щоб приділити увагу і, нехай не кожен вечір, але хоча б через день вислуховувати про те, що сталося у вас за день?
Тоді я зрозуміла, що якщо не спробую зберегти відносини в шлюбі з тим чоловіком, який був, то де гарантія того, що з іншим чоловіком у мене вийде створити щось вартісне?
Ви можете запитати, чому потрібно цьому вчитися?
Чому це раптом вирішила, що якщо мені подобається малювати під Скрипкові сонати Баха, то мій смак краще, ніж смак чоловіка, якому подобається слухати ABBY?
Чому так пішло, що багато жінок вважають себе більш духовно розвиненими, ніж їхні чоловіки?
Звідки цей поділ «вище і нижче»?
Від того, що для чоловіка важливий успіх у бізнесі, він раптом став менш розвинений?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача