Статьи

Як встановити мелодію на дзвінок в Android

Пристрої на Android купує все більше і більше людей, і не у всіх є досвід користування цією системою, і нам часто задають базові питання по системі

Пристрої на Android купує все більше і більше людей, і не у всіх є досвід користування цією системою, і нам часто задають базові питання по системі. І сьогодні ми продовжуємо відповідати на питання і поповнювати наш розділ інструкцій.

У сьогоднішній статті я розповім вам як всього за пару кроків встановити власну мелодію на дзвінок для Android пристрої. Зробити це так само просто, як і встановити власну мелодію на SMS-повідомлення. Примітно, що виконати це можна кількома способами: використовуючи вбудований програвач, через диспетчер файлів і через стандартні налаштування пристрою.

Хотілося б попередити вас, що багато пристроїв на Android відрізняються версією ОС, адже практично у кожного виробника є своя фірмова оболонка або можливо ви використовуєте сторонній лаунчер, але, незважаючи на ці фактори спосіб зміни мелодія на SMS-повідомлення ідентичний для всіх апаратів.

Перший спосіб: - "Установка мелодії на дзвінок через вбудований програвач".

Заходимо в музичний плеєр - зазвичай він називається «Музика» або «Плеєр», у випадку з кастомними прошивками варто звернути увагу, тут можливо буде сторонній плеєр, який є основним (в моєму випадку кастомними прошивка CeanogenMod, тому плеєр Apollo).

Знаходьте список всіх ваших композицій зберігаються на пристрої та вибираєте ту пісню, яку хочете встановити на дзвінок.

Вибравши пісню, потрібно затиснути на ній палець і в контекстному меню вибрати пункт «Використовувати як рингтон» ( «Поставити на дзвінок»). Після таких ось нескладних маніпуляцій обрана мелодія буде програватися при вхідних дзвінках.

Другий спосіб: - "Установка мелодії на дзвінок через файловий менеджер".

Переходимо в меню нашого пристрою і відкриваємо файловий менеджер. У переважній більшості випадків він називається: «Файли», «Диспетчер файлів» або «Мої файли». Крім того при бажанні можна скористатися стороннім файловим менеджером. наприклад ASTRO File Manager або ж EStrongs File Explorer .

наприклад   ASTRO File Manager   або ж   EStrongs File Explorer

Далі заходимо в папку з музикою.

Далі заходимо в папку з музикою

Вибираємо цікавить нас трек і натискаємо на нього, утримуючи палець на треку кілька секунд ми побачимо додаткове меню, в якому необхідно вибрати пункт «Використовувати як сигнал». При відсутності даного пункту, необхідно натиснути на три крапки, яке відкриває розширений список можливостей.

При відсутності даного пункту, необхідно натиснути на три крапки, яке відкриває розширений список можливостей

Ніяких інших маніпуляцій зі своїм пристроєм робити не потрібно, на цьому все.

Третій сособ: - "Установка мелодії на дзвінок через налаштування пристрою".

Отже, перш за все, що нам належить зробити - це зайти в "Налаштування". Зробити це можна як з висувається шторки, так і через головне меню пристрою.

Далі переходимо до пункту «Звук» і шукаємо вкладку «Вібрація і рингтон» або «Мелодія телефон", або інші варіації.

Щоб змінити тон дзвінка натискаємо на пункт «Рінгтон» і вибираємо одним з представлених способів мелодію собі на дзвінок: через стандартні функції і використовуючи, файловий менеджер, вказавши бажану композицію.

Примітка: Навіть зараз є пристрої, в яких можливий вибір мелодії для дзвінка або смс тільки зі стандартних мелодій. Але це не така велика проблема, все вирішується установкою на ваш смартфон одного старого і перевіреного додатки - Rings Extended . Послідовно дій при цьому не змінюється, за винятком того, що в списку способів вибору мелодії з'являється додатковий пункт - Rings Extended. Натискаємо його, і далі вже вибираємо мелодію будь-яким наявним в додатку способом - через файловий менеджер, з мультимедійного плеєра і т.п.

Схожі статті:

Додати коментар

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).