Статьи

Як заборонити вимикання комп'ютера через кнопку харчування?

  1. Налаштування кнопки харчування в Windows
  2. Як налаштувати дію кнопки живлення?
  3. попередження

Сьогодні ми розглянемо просту, але в деяких випадках корисну настройку операційної системи Windows 7 - це дії кнопки живлення. Іншими словами, ми поставимо дію кнопки живлення, яке буде відбуватися при натисканні на цю кнопку, під час роботи комп'ютера.

Даний матеріал особливо буде корисний тим, у кого є маленькі діти, які періодично вимикають Ваш комп'ютер, шляхом простого натискання на кнопку харчування на системному блоці. А як Ви знаєте, пояснити маленькій дитині, що так робити краще не варто, досить складно, точніше можна звичайно, але з досвіду можу сказати, що вони все одно будуть це робити. Також це можливість стане в нагоді тим, хто іноді випадково вимикає комп'ютер, наприклад ногою :).

Багато починаючі користувачі комп'ютера, зокрема операційної системи Windows 7 і 8, не знають, що такі настройки кнопки харчування взагалі існують. Тому сьогодні я розповім про ці настройки, за допомогою яких можна заборонити виключення комп'ютера за допомогою кнопки живлення на системному блоці.

Налаштування кнопки харчування в Windows

Існують кілька дій, які можна задати при натисканні кнопки харчування в операційній системі Windows, а саме:

  • В цьому немає потреби - все і так зрозуміло, при натисканні нічого не буде відбуватися;
  • Сон - переклад комп'ютера в сплячий режим;
  • Гибернация - переклад комп'ютера в режим гібернації, це свого роду більш економічний режим в плані енергоспоживання, в порівнянні зі сплячому режимом;
  • Завершення роботи - як я розумію, це дія за замовчуванням, тобто вимикання комп'ютера.

Примітка! Я описав налаштування кнопки харчування для Windows 7 Professional, і скріншоти нижче також зроблені в цій операційній системі.

Як налаштувати дію кнопки живлення?

Для цього відкриваємо "Панель управління -> Електроживлення -> Дія кнопки живлення».

Далі вибираєте те, що Вам потрібно, в нашому випадку ми просто вибираємо параметр «Дія не потрібно».

Далі вибираєте те, що Вам потрібно, в нашому випадку ми просто вибираємо параметр «Дія не потрібно»

Потім залишиться натиснути на кнопку «Зберегти зміни».

Потім залишиться натиснути на кнопку «Зберегти зміни»

І після цього комп'ютер перестане вимикатися після натискання даної кнопки.

попередження

Пам'ятайте, що комп'ютер тепер можна буде коректно вимкнути тільки через меню «Пуск -> Завершення роботи».

Якщо Ви хочете дізнатися ще кілька корисних налаштувань операційної системи Windows 7, то раджу ознайомитися з матеріалом - Непримітні функції Windows 7 .

Після перерахованих вище дій, Ваша дитина не зможе вимикати комп'ютер, натиснувши кнопку живлення на системному блоці, але це не допоможе в тих випадках, коли дитина вимикає, наприклад, ДБЖ або мережевий фільтр :).

Удачі Вам, поки!

Як налаштувати дію кнопки живлення?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача