Статьи

Як і де зустрічати новий рік, якщо ти самотній?

Привіт читачі, ось і наближається черговий новий рік , І ми, як завжди сподіваємося, що він змінить наше життя на краще, принесе більше позитивних емоцій, і залишить позаду все накопичене проблеми. Багато людей чекають це свято, будують плани, купують подарунки, вирішують куди піти. Це, звичайно ж, здорово, але що робити, якщо ти самотній, і новий рік нічого крім роздратування і обурення не викликає? Як і де його краще зустріти? Про це ми сьогодні і поговоримо.

Для мене ця проблема частково теж актуальна, так як стан самотності мені близьке. Пошукавши по інтернету корисні поради та відповіді на дане питання, я нічого підходящого знайти не зміг. Таке відчуття, що більшість людей бажаючих мені допомогти, в повній мірі не розуміють мою проблему, і пишуть рекомендації незрозуміло для кого.

Можу сказати, що я більше домашня людина, не люблю великі компанії. А більшість пропозицій зводиться до того, щоб відправитися в який-небудь клуб або бар, де, звичайно, більшості буде і весело, але мене така перспектива не приваблює.

Йдемо далі, деякі радять розібратися в собі, знайти причини самотності. Це може бути і допомогло б, але часу копатися в собі, у мене, природно, немає. Ще є пропозиції зустрічати новий рік, якщо ти один, біля телевізора або за монітором комп'ютера в інтернеті - "заманливо", але особисто мені не підходить. Цим я можу займатися і в інші дні. Йдемо далі, деякі радять розібратися в собі, знайти причини самотності

Інший варіант, який мені так само доводилося чути - це напроситися до знайомих, друзів, сусідів. Думаю їм і без мене непогано, а виглядати безглуздо, як-то не хочеться, тому таке рішення теж відпадає.

Можна звичайно, самому організувати свято, покликати гостей, цей вихід з положення цілком має місце бути, важливо тільки все розпланувати і поцікавитися у людей щодо їхніх планів, адже у кожної людини є хороші знайомі, які можливо так само самотні. Потрібно бути сміливішими і не боятися першим йти на контакт.

З популярних пропозицій, зустрічаються в мережі , Є два, які теж можна розглядати. Перше, відзначати свято в дорозі, наприклад в поїзді, я б сказав оригінально і нестандартно, коли-небудь потрібно обов'язково спробувати, і друге - відправиться в теплі краї, на курорт, думаю, якщо фінансові можливості дозволяють, чому б і не скористатися?

А найкращий варіант, який мені попадався - це відправитися за місто, на якусь туристичну базу. Як правило, народу там не так багато, програму розваг можна вибирати самому, і в той же час спокійно можна знайти компанію людей за інтересами, а може бути навіть знайти свою любов, хто знає?

Загалом, при бажанні легко можна знайти прийнятний для себе вихід з цієї ситуації, головне не залишайтеся одні в саму новорічну ніч, як то кажуть: хто шукає, той завжди знайде! Сподіваюся, вам допомогли мої поради, і ви більше не будете задаватися питанням: як і де, зустрічати новий рік, якщо ви самотні.

На закінчення, хочу привітати вас з наступаючим святом! Побажати вам простіше відноситься до багатьох життєвих проблем, цінувати відносини, не розмінюватися на дрібниці. Нехай новий рік принесе вам тільки позитивні емоції, щоб всі ваші бажання і прагнення здійснилися. Пам'ятайте, новий рік - це відмінний шанс почати життя заново, стати трішки краще, використовуйте його по максимуму, все в ваших руках! Будьте щасливі!

PS І зрозуміло, нова пісня від втраченого романтика : Стас П'єха та Павла - Новорічна!

Як і де його краще зустріти?
Як правило, народу там не так багато, програму розваг можна вибирати самому, і в той же час спокійно можна знайти компанію людей за інтересами, а може бути навіть знайти свою любов, хто знає?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).