Статьи

Як і де зустрічати новий рік, якщо ти самотній?

Привіт читачі, ось і наближається черговий новий рік , І ми, як завжди сподіваємося, що він змінить наше життя на краще, принесе більше позитивних емоцій, і залишить позаду все накопичене проблеми. Багато людей чекають це свято, будують плани, купують подарунки, вирішують куди піти. Це, звичайно ж, здорово, але що робити, якщо ти самотній, і новий рік нічого крім роздратування і обурення не викликає? Як і де його краще зустріти? Про це ми сьогодні і поговоримо.

Для мене ця проблема частково теж актуальна, так як стан самотності мені близьке. Пошукавши по інтернету корисні поради та відповіді на дане питання, я нічого підходящого знайти не зміг. Таке відчуття, що більшість людей бажаючих мені допомогти, в повній мірі не розуміють мою проблему, і пишуть рекомендації незрозуміло для кого.

Можу сказати, що я більше домашня людина, не люблю великі компанії. А більшість пропозицій зводиться до того, щоб відправитися в який-небудь клуб або бар, де, звичайно, більшості буде і весело, але мене така перспектива не приваблює.

Йдемо далі, деякі радять розібратися в собі, знайти причини самотності. Це може бути і допомогло б, але часу копатися в собі, у мене, природно, немає. Ще є пропозиції зустрічати новий рік, якщо ти один, біля телевізора або за монітором комп'ютера в інтернеті - "заманливо", але особисто мені не підходить. Цим я можу займатися і в інші дні. Йдемо далі, деякі радять розібратися в собі, знайти причини самотності

Інший варіант, який мені так само доводилося чути - це напроситися до знайомих, друзів, сусідів. Думаю їм і без мене непогано, а виглядати безглуздо, як-то не хочеться, тому таке рішення теж відпадає.

Можна звичайно, самому організувати свято, покликати гостей, цей вихід з положення цілком має місце бути, важливо тільки все розпланувати і поцікавитися у людей щодо їхніх планів, адже у кожної людини є хороші знайомі, які можливо так само самотні. Потрібно бути сміливішими і не боятися першим йти на контакт.

З популярних пропозицій, зустрічаються в мережі , Є два, які теж можна розглядати. Перше, відзначати свято в дорозі, наприклад в поїзді, я б сказав оригінально і нестандартно, коли-небудь потрібно обов'язково спробувати, і друге - відправиться в теплі краї, на курорт, думаю, якщо фінансові можливості дозволяють, чому б і не скористатися?

А найкращий варіант, який мені попадався - це відправитися за місто, на якусь туристичну базу. Як правило, народу там не так багато, програму розваг можна вибирати самому, і в той же час спокійно можна знайти компанію людей за інтересами, а може бути навіть знайти свою любов, хто знає?

Загалом, при бажанні легко можна знайти прийнятний для себе вихід з цієї ситуації, головне не залишайтеся одні в саму новорічну ніч, як то кажуть: хто шукає, той завжди знайде! Сподіваюся, вам допомогли мої поради, і ви більше не будете задаватися питанням: як і де, зустрічати новий рік, якщо ви самотні.

На закінчення, хочу привітати вас з наступаючим святом! Побажати вам простіше відноситься до багатьох життєвих проблем, цінувати відносини, не розмінюватися на дрібниці. Нехай новий рік принесе вам тільки позитивні емоції, щоб всі ваші бажання і прагнення здійснилися. Пам'ятайте, новий рік - це відмінний шанс почати життя заново, стати трішки краще, використовуйте його по максимуму, все в ваших руках! Будьте щасливі!

PS І зрозуміло, нова пісня від втраченого романтика : Стас П'єха та Павла - Новорічна!

Як і де його краще зустріти?
Як правило, народу там не так багато, програму розваг можна вибирати самому, і в той же час спокійно можна знайти компанію людей за інтересами, а може бути навіть знайти свою любов, хто знає?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача