Статьи

Як відтворювати ролик Youtube з певною секунди

Іноді буває потрібно в пості ставити ролик YouTube так, щоб він відтворювався з певною секунди: ну, наприклад, в ролику занадто довгий вступ або ж вам треба акцентувати увагу на певному епізоді ролика. Також зрідка буває потрібно зупиняти ролик на певній позиції. Як це зробити?

Якщо ви даєте посилання на ролик, то в самому YouTube при отриманні цієї посилання можна вказати час старту.

Однак якщо ви отримуєте HTML-код ролика, то там вже такої можливості немає. Але питання вирішується - вам просто потрібно вставити в код ролика & startЧіслоСекунд для старту з потрібною секунди і & endЧіслоСекунд для зупинки на потрібній секунді.

Ось як це виглядає в коді ось цього запису , Де ролик стартує з 245-ї секунди і зупиняється на 259-й:

iframe allowfullscreen = "" frameborder = "0" height = "315" src = "https://www.youtube.com/embed/o4ydljbOAzg?start=245&end=259" width = "420"

Як це зробити?
Com/embed/o4ydljbOAzg?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.