Статьи

Як дізнатися IP-адресу Wi-Fi роутера

 1. Дізнаємося IP-адреса роутера в Windows
 2. Як дізнатися IP-адресу Wi-Fi роутера на Android
 3. На iPhone і iPad
 4. На Mac OS
 5. Як дізнатися зовнішній IP-адреса роутера

Якщо вам з якоїсь причини знадобилося дізнатися IP-адресу роутера, наприклад для того, щоб зайти в налаштування (або якщо потрібен зовнішній IP-адреса, щоб отримати можливість доступу до локальної мережі з Інтернету), зробити це можна кількома способами.

У цій інструкції докладно про те, як дізнатися IP-адресу роутера для входу в адмінку і зовнішню адресу в Windows 10, 8 і Windows 7, на пристроях Android, iPhone і iPad, а також на Mac.

Примітка: для того, щоб дізнатися адресу роутера в мережі, потрібно, щоб пристрій, з якого ви його дізнаєтеся, було підключено до цього маршрутизатора (і не повинно бути помилок підключення), при цьому не важливо - по Wi-Fi або кабелю і є чи доступ в Інтернет.

Дізнаємося IP-адреса роутера в Windows

Дізнатися IP-адреса Wi-Fi роутера в Windows 10, 8 і Windows 7 можна декількома способами. Перший - за допомогою командного рядка.

 1. Запустіть командний рядок.
 2. Введіть команду ipconfig і натисніть Enter.
 3. В результаті відобразяться дані всіх мережевих підключень на комп'ютері, в тому числі неактивних. Знайдіть серед них то, яке є підключенням до вашого роутера - Бездротова мережа (якщо підключені по Wi-Fi) або Ethernet, якщо підключені по кабелю.
 4. Зверніть увагу на пункт «Основний шлюз» для цього підключення - це і є IP-адреса роутера. Якщо вам з якоїсь причини знадобилося дізнатися IP-адресу роутера, наприклад для того, щоб зайти в налаштування (або якщо потрібен зовнішній IP-адреса, щоб отримати можливість доступу до локальної мережі з Інтернету), зробити це можна кількома способами

Другий спосіб передбачає використання центру управління мережами і загальним доступом. Кроки будуть наступними:

 1. Натисніть клавіші Win + R на клавіатурі і введіть команду ncpa.cpl (потім натисніть Enter).
 2. Відкриється список підключень на комп'ютері. Натисніть правою кнопкою миші тому підключенню, яке є підключенням до вашого роутеру і виберіть пункт меню «Стан».
 3. У наступному вікні натисніть кнопку «Відомості».
 4. І в вікні відомостей про підключення подивіться пункт «шлюз IP» - це буде адресою вашого роутера.

Як дізнатися IP-адресу Wi-Fi роутера на Android

На Android немає стандартної опції для того, щоб подивитися IP-адреса роутера (основний шлюз), але це можна зробити за допомогою сторонніх додатків:

 1. Скачайте додаток Wi-Fi Analyzer з Play Маркет https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer
 2. У додатку відкрийте меню - Tools (інструменти) -Lan Neighbors (сусіди по LAN).
 3. Зверніть увагу на пункт «Шлюз» - це буде IP адреса роутера. Також маршрутизатор може відображатися і на свій власний імені в списку із зазначенням адреси.

На iPhone і iPad

А ось на пристроях iOS можливість перегляду потрібних даних присутній:

 1. Зайдіть в Настройки - Wi-Fi.
 2. Натисніть по кнопці з буквою i поруч з ім'ям активного підключення.
 3. На наступному екрані ви побачите пункт «Маршрутизатор», де і буде вказаний IP-адреса роутера.

На Mac OS

Для того, щоб подивитися IP-адреса роутера на Mac:

 1. Натисніть по яблуку в лівому верхньому кутку і відкрийте «Системні налаштування», потім - пункт «Мережа».
 2. Виберіть активне з'єднання з роутером і натисніть кнопку «Додатково».
 3. У наступному вікні виберіть вкладку TCP / IP. На ній в пункті «Маршрутизатор» ви побачите IP-адресу вашого Wi-Fi роутера.

Як дізнатися зовнішній IP-адреса роутера

Зовнішній IP-адреса - це той адресу, під яким роутер працює не в локальній мережі, а в Інтернеті. У загальному випадку, під цим же адресою знаходяться в Інтернеті і всі підключені до роутера пристрою.

Таким чином, щоб дізнатися зовнішній IP адреса роутера, досить з будь-якого пристрою (без проксі і VPN) зайти на будь-який сервіс визначення цієї адреси.

Найпростіше зробити це так: зайти на Яндекс і ввести запит «Мій IP адреса», або на Google із запитом «My IP address» (на сьогодні по російськомовному запитом він не віддає правильний результат).

Найпростіше зробити це так: зайти на Яндекс і ввести запит «Мій IP адреса», або на Google із запитом «My IP address» (на сьогодні по російськомовному запитом він не віддає правильний результат)

Це і буде зовнішнім IP-адресою Wi-Fi роутера.

Якщо залишаються питання - задавайте коментарі. Якщо не залишилося, буде корисно, якщо ви поділитеся статтею в соціальних мережах, використовуючи кнопки нижче.

Можливі проблеми під час налаштування Wi-Fi роутера

Com/store/apps/details?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).