Статьи

Як виправити ієрогліфи при печаті.PDF. А так же знаки питань або абракадабру.

 1. віруси
 2. Друк зображення
 3. шрифти
 4. складні рішення
 5. Системні файли
 6. перевстановлення драйверів
 7. віруси
 8. У документах замість тексту відображаються ієрогліфи
 9. Принтер друкує замість тексту ієрогліфи
 10. способи

Перше, що можна і потрібно зробити це вимкнути принтер і комп'ютер, з якого ви друкуєте, і включити через хвилину. Ця операція очистить пам'ять принтера і комп'ютера і, можливо, проблема буде вирішена.

Далі можна роздрукувати пробну сторінку, щоб розібратися - з принтером, в цілому, все нормально. Якщо замість пробної сторінки роздрукуються ієрогліфи, то проблема з пристроєм або драйвером. Я б підключив його до іншого комп'ютера і якщо там те ж саме - відніс його в сервіс. Якщо принтер друкує ієрогліфи тільки на вашому комп'ютері, то перевірив би комп'ютер на віруси і відновив би системні файли (Про це нижче). Потім перевстановив б драйвер (про це так само нижче).

Спробувати відкрити документ в іншій програмі. Можливо, це глюк програми. PDF документи можна відкрити за допомогою:

Документ WORD можна конвертувати в PDF і відкрити в іншій програмі. Якщо з іншої програми друк йде без проблем, то потрібно перевстановити биту програму.

Роздрукувати документ як зображення. Така функція є в Foxit Reader і Adobe Acrobat Reader DC. Існує величезна ймовірність що документ у вигляді картинки роздрукується без проблем. Це не вирішення проблеми. Після друку, я б виконав запропоновані нижче дії.

віруси

Шкідливий код може бути причиною таких ситуацій. У мене є три статті в яких розповідається про 5 інструментах перевірки комп'ютера.

Іноді з принтерами трапляється проблема: з'являються ієрогліфи при друку. Відбувається таке з рідкісним користувачем, часто проблема вирішується сама по собі без будь-яких дій. Причому дані неполадки помічаються частіше на машинах фірми HP. Якщо у вас трапилася ця біда, то читайте далі.

Рішення, наведені нижче, прості, оскільки не вимагають від користувача якихось серйозних дій. Однак їх може бути досить для вирішення проблеми. При цьому можна буде обійтися без проблем.

Це те, що потрібно зробити з самого початку, якщо ваш принтер друкує ієрогліфи замість букв. Вимикаємо комп'ютер і принтер, а потім включаємо їх через кілька хвилин.

Найбільш часто ієрогліфи замість тексту вилазять при друку через MS Word. Спробуйте роздрукувати текст за допомогою іншої програми.

Для цього можна перезберегти файл у форматі PDF і відкрити за допомогою програми Adobe Acrobat Reader або FoxitReader. Роздрукувати також можна через браузер, наприклад, через Google Chrome або Internet Explorer.


Роздрукувати також можна через браузер, наприклад, через  Google Chrome  або Internet Explorer

Друк зображення

Спробуйте замість тексту роздрукувати зображення. Для цього потрібно:

 1. Відкрити вікно в програмі, яке використовується для відправки файлу на друк.
 2. Знайти на ньому кнопку «Додатково» або «Додаткові настройки», залежить від програми, в якій проводиться друк.
 3. У вікні, знайти параметр «Друк як зображення» або «Растрова друк», поставити навпроти нього галочку.

Текст машина тепер друкує як зображення. Ієрогліфи замість російських букв ви, швидше за все, не побачите.

шрифти

Проблема може полягати в шрифтах. Девайс їх не читає, а друкує незрозумілі символи замість російських букв. Спробуйте просто використовувати інші шрифти для тексту. Особливо це буде актуально, якщо ви взяли не класичні (Arial, Calibri), а екзотичні шрифти.

Також спробуйте наступне: забороніть підставляти Courier New. Для цього:

 • На панелі керування знайдіть пункт з пристроями.


На панелі керування знайдіть пункт з пристроями

 • Знайдіть там проблемний принтер.
 • Відкрийте «Властивості принтера», перейдіть у вкладку «Параметри пристрою».
 • Знайдіть таблицю підстановки шрифтів і виберете «Не підставляти» для шрифту, вказаного вище.

складні рішення

До цих рішень варто переходити, якщо проблема ніяк відмовляється йти і продовжує докучати. Ієрогліфи замість російських букв пристрій друкує з причин, які будуть розібрані нижче.

Системні файли

Справа може бути в системних файлах. Їх відновлення може позбавити від проблеми.

відкриваємо командний рядок від імені адміністратора. Забиваємо команду «sfc / scannow» і тиснемо «Введення».


Забиваємо команду «sfc / scannow» і тиснемо «Введення»

Чекаємо кілька хвилин або секунд. Потім перевіряємо, зважилася проблема.

перевстановлення драйверів

Часто така помилка з'являється через драйверів. Принтер друкує ієрогліфи, оскільки драйвери неправильні або дають збої. Тому можна спробувати їх перевстановити. Для цього:

 • У вкладці Панелі управління «Обладнання і звук» знаходимо наш принтер.


У вкладці Панелі управління «Обладнання і звук» знаходимо наш принтер

Вкладка «Обладнання і звук»

 • Натискаємо ПКМ, вибираємо «Видалити пристрій».
 • У «Програмах і компонентах» видаляємо всі програми, пов'язані з роботою нашого апарату.
 • Після видалення знаходимо диск, який йде разом з пристроєм друку. Сніго заново встановлюємо всі необхідні програми і драйвери.

Якщо диска у вас немає, то, як правило, сама пропонує встановити необхідні драйвери, якщо заново підключити принтер до комп'ютера. Якщо цього не відбулося, то варто зайти на сайт компанії-виробника і завантажити необхідне програмне забезпечення самостійно.

віруси

Перевірте комп'ютер антивірусом. Причина може критися в шкідливі програми.

Ось основні способи вирішення цієї проблеми. Як правило, можна обмежитися простими діями, оскільки ця помилка то з'являється, то зникає сама собою.

У скількох людей є проблеми з відображенням тексту (той вилазить у вигляді ієрогліфів) та вирішив написати цю статтю-замітку. Вона буде коротка і просто розповість, через що в 99% випадків виникає ця проблема і як її вирішити. Поїхали.

Зовсім не важливо, у Вас власний сайт або простий вордовскій документ. Ієрогліфи замість нормального російського тексту можуть відображатися на кожному кроці. А проблема одна. Кодування. Найчастіше використовується utf-8, але так само іноді люблять використовувати і windows-1251. Так ось, якщо у Вас сервер працює на utf-8, а сайт заточений під windows-1251 - замість тексту будуть іегорліфи.

Рішення: необхідно файли сайту зберегти з перетворенням кодування в utf-8 без BOM. Є 2 типу, з BOM і без нього. Відмінність в тому, що в простому utf-8 в початок рядка підставляються всякі зайві значення, від чого і вага зростає, і відображається не так, як треба. Тому використовуємо тільки без bom.

Також переконайтеся, що на початку сайту в коді, там де блок, в рядку charset буде стояти або utf-8, або цього рядка взагалі не буде. Після чого сайт почне відображатися як треба.

У документах замість тексту відображаються ієрогліфи

Якщо у Вас така ж проблема з документами - міняйте кодування. Тільки в даному випадку експериментуйте. Поставте спочатку utf-8, якщо не підійде - windows-1251. Якщо і так не спрацює - спробуйте ще котрусь із розділу кірілітіческіх кодувань. Якщо не допоможе - можливо, файл зіпсований. Або є ще якась проблема. Але в 99% випадків допомагає зміна кодування.

Принтер друкує замість тексту ієрогліфи

Теж досить поширена проблема. Що робити, я думаю, Ви вже здогадалися. Йдемо в розділ налаштувань принтера. Там десь повинен бути розділ "Кодування". Шукаємо такої. І дивимося що за кодування варто. Якщо utf-8, пробуємо змінити на windows-1251. А ось вже якщо стоїть windows-1251, тоді пробуємо ставити utf-8.

От і все. Тепер ми знаємо, з якої причини з'являються ієрогліфи замість тексту і як з цим боротися.


Тепер ми знаємо, з якої причини з'являються ієрогліфи замість тексту і як з цим боротися

Нерідко користувачі друкуючої оргтехніки, зокрема принтерів, стикаються з такою проблемою: при друку файлу PDF (ПДФ) на аркуші паперу замість російських букв з'являються ієрогліфи. Недосвідчені і малопонімающіе у ​​використанні принтерів користувачі, безумовно, відразу ж відправляться в найближчий сервісний центр. Але для вирішення цієї проблеми необов'язково бути профі - головне, ретельно і копітко прочитати все можливі способи , Які допоможуть допомогти в цій ситуації.

способи

Отже, якщо принтер друкує ієрогліфи, то в першу чергу вимкніть та оргтехніку, і сам ПК. Зачекайте пару хвилин, після чого знову ввімкніть обидва пристрої. Можливо, така проста дія допоможе вирішити з'явилася проблему шляхом очищення пам'яті друкувального пристрою і персонального комп'ютера .

Якщо попередній спосіб не допоміг і принтер і раніше друкує абракадабру, то можливо, причина подібної проблеми полягає в Глюка самої програми. Спробуйте завантажити інші програми для відкриття PDF-документів, наприклад, Foxit Reader, Adobe Acrobat Reader DC та інші. Відкрийте будь-який з цих програм Вас файл і відправте його на друк. Якщо принтер буде роздруковувати його нормально, то значить вам слід перевстановити биту програму або скористатися тією, що вже скачали (якщо вона виявиться для вас зручною).
Якщо принтер все одно друкує ієрогліфи PDF, то відкрийте редактор реєстру, вписавши в «Виконати» в такому значенні: regedit.exe.

Далі перейдіть за адресою HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ і знайдіть там підкатегорію CurrentVersion, в якій слід вибрати FontSubstitutes. Видаліть там «Courier, 0" = "Courier New, 204» і «Arial, 0" = "Arial, 204».

Щоб всі зроблені зміни вступили в силу, обов'язково перезавантажте персональний комп'ютер.

Але якщо жоден з описаних способів так і не допоміг і ієрогліфи як і раніше друкуються, то знайдіть в інтернет-просторі русифіковану версію Adobe Reader і завантажте її. Після цього встановіть дану програму . Таким способом вищеописана завдання в цілому повинна бути вирішена.

Ще один спосіб, який може стати відповіддю на питання про те, чому pdf друкує ієрогліфи, полягає у пресі документа у вигляді зображення. Подібна функція є як у Adobe Reader, так і Foxit Reader, і багатьох інших схожих програмних додатків. При друку вам слід зайти в пункт «Додатково» і вибрати там друк «Як зображення» (print as image). Але врахуйте, що цей спосіб не є вирішенням завдання, тому що кардинальним чином він нічого не змінює. Завдяки йому ви можете лише обійти проблему, але ніяк не усунути її.
Ще один спосіб, який може стати відповіддю на питання про те, чому pdf друкує ієрогліфи, полягає у пресі документа у вигляді зображення

Для остаточного вирішення проблеми перевірте свій ПК на віруси, скориставшись надійної і ефективної антивірусною програмою . Також було б непогано відновити системні файли. Якщо у вас ОС Windows 7, то відкрийте «ПУСК» і вписавши «cmd» натисніть на знайдений елемент, клікнувши на нього правою кнопкою миші. Далі виберіть «Запустити від імені адміністратора» і задайте наступну команду: sfc / scannow. Слід сказати, що дана команда допоможе відсканувати всі захищені системні файли і в разі потреби замінить ті, що виявилися пошкоджені. Після цього документи повинні друкуватися без абракадабри. Крім того, в якості додаткового кроку видаліть старі драйвера і встановіть нові, по можливості останньої версії.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача