Статьи

Як перепрошити виндовс на андроїд

 1. На яких планшетах можна перепрошити виндовс на андроїд?
 2. Навіщо перепрошивати виндовс на андроїд?
 3. Що потрібно, щоб перепрошити виндовс на андроїд?
 4. Підготовка USB-флешки
 5. Перепрошити виндовс на андроїд
 6. Запустити Андроїд на Віндовс

Планшети на операційній системі Windows користуються широкою популярністю, завдяки низькій ціні і хорошій якості

Планшети на операційній системі Windows користуються широкою популярністю, завдяки низькій ціні і хорошій якості. Проте, виндовс не підтримує багато додатків, які доступні на андроїд. До счатью, існує один спосіб перепрошити виндовс на андроїд.

Встановити андроїд на комп'ютер досить просто, але перепрошити виндовс планшет на андроїд - це вже інша розмова. В цьому випадку потрібно використовувати більш складний метод, тому можливі негативні наслідки також високі, аж до повної поломки планшета.

Відразу хочемо звернути вашу увагу, що дана інструкція для досвідчених користувачів. Не варто перепрошувати виндовс на андроїд, якщо ви недавно купили планшет. Радимо звернутися до фахівця, щоб він допоміг вам перепрошити виндовс на андроїд.

На яких планшетах можна перепрошити виндовс на андроїд?

У даній інструкції ми будемо розглядати приклад перепрошивки виндовс на андроїд на пристроях з процесором Intel x86, таких як Microsoft Surface RT. Проте, загальний підхід однаковий для всіх планшетів.

Перед тим, як почати, ми радимо перевірити в інтернеті, чи можна використовувати цю інструкцію для вашого планшета. Просто переконайтеся, що ваші дії не завдадуть серйозної шкоди пристрою.

Я перепрошили виндовс на андроїд на своєму планшеті Acer Iconia W700. Раніше він працював на Windows 8 і більше нагадував ультрабук, ніж планшет.

Хоча я використовував планшет Acer Iconia W700, коли писав цю інструкцію як перепрошити виндовс на андроїд, ви можете використовувати її для інших пристроїв, наприклад, Samsung XE700T і Surface Microsoft.

Навіщо перепрошивати виндовс на андроїд?

Навіщо перепрошивати виндовс на андроїд

Кожен користувач використовує планшет для своїх цілей. Можливо, що операційна система виндовс не надає тих функцій, які необхідні користувачу.

Як відомо, Android має більше додатків та ігор, ніж Windows, тому багато людей хочуть перепрошити виндовс на андроїд.

Однак слід зазначити, що, коли ви перепрошьете виндовс на андроїд, ви зможете встановлювати тільки ті додатки, які мають підтримку x86. Звичайно, їх досить багато, але все одно ви не зможете завантажувати абсолютно всі програми з Google Play Store.

Що потрібно, щоб перепрошити виндовс на андроїд?

Підготовка до цієї інструкції дуже серйозна, особливо якщо ви недавно використовуєте свій виндовс планшет.

Давайте почнемо з необхідного обладнання: USB флеш-накопичувач з не менше 512 МБ вільної пам'яті; флешка повинна бути відформатована в файлової системі FAT. Крім того, вам знадобиться USB клавіатура і USB хаб. Я б рекомендував використовувати невеликий хаб, оскільки потужні USB хаби вимагають деякий час для ініціалізації, а це означає, що клавіатура не буде підключатися, поки ви не натиснете клавішу F12.

Також ми будемо використовувати програмне забезпечення. скачайте програму Win 32 Disk Imager , Яка допоможе створити інсталяційний образ андроїд на USB флешці.

Після цього, перейдіть на сайт Intel Open Source Technology Center і виберіть версію андроїд, яку ви хочете встановити на виндовс планшет. Після завершення завантаження, переконайтеся, що ви розархівували файл.

Підготовка USB-флешки

Отже, ви скачали прошивку андроїд, і тепер вам потрібно записати її на USB-флешку.

 1. Вставте USB-накопичувач у планшет або в підключений USB-хаб. Разархівіруйте програму Win 32 Disk Imager.
 2. Запустіть файл Win32DiskImager.exe і виберіть прошивку андроїд, яку ви завантажили раніше. Натисніть «Зберегти» (Save), щоб додати прошивку андроїд в програму.
 3. Переконайтеся, що обрана правильна буква для USB-флешки. Потім натисніть на «Запис» (Write), щоб почати установку андроїд на USB-флешку.
 4. Коли програма Win 32 Disk Imager повідомить, що запис даних завершена, ви можете приступати до перепрошивки виндовс на андроїд.

Перепрошити виндовс на андроїд

Ви не можете просто встановити другу операційну систему андроїд на пристрій, який вже працює на виндовс. Для цього потрібно виконати деякі зміни в настройках системи.

 1. По-перше, вам необхідно відключити «Безпечну завантаження» (Secure Boot).
 2. Відкрийте Налаштування (Settings) -> Змінити налаштування ПК (Change PC Settings) -> Оновлення та відновлення (Update and recovery) -> Відновлення (Recovery), і виберіть «Перезавантажити зараз» (Restart Now). Потім за допомогою клавіш зі стрілками, виберіть "Усунення проблем» (Troubleshoot) -> Додаткові параметри (Advanced Options) -> Налаштування прошивки UEFI (UEFI Firmware Settings). Таким чином ви перейдете в BIOS.
 3. Далі знайдіть розділ «Безпека» (Security) в лівому меню, і встановіть пароль адміністратора. Після того, як пароль буде додано, перейдіть в розділ «Завантаження» (Boot), виберіть опцію «Безпечне завантаження» (Secure boot), і натисніть «Вимкнути» (Disabled).
 4. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, щоб перезавантажити планшет. Потім утримуйте кнопки Windows, поки екран знову не почне світитися. Після цього з'явиться екран BIOS, в якому необхідно вибрати «UEFI Mode».
 5. Потім вимкніть планшет, і підключіть USB-хаб безпосередньо до USB порту планшета. Також клавіатура і USB-флешка повинні бути підключені до USB-хабу.
 6. Увімкніть планшет, і поки він буде завантажуватися, натисніть клавішу F12. В меню завантаження за допомогою клавіш зі стрілками, щоб вибрати USB-флешку. Дотримуйтесь інструкції на екрані, щоб перепрошити виндовс на андроїд. Ви можете вибирати опції за допомогою клавіш гучності на планшеті.

Різні версії Android прошивок мають різні інструкції. У мене була така інструкція:

 • Ви хочете залишити виндовс і використовувати дві операційні системи? - Так (Y).
 • Ви хочете змінити обсяг пам'ять Windows, щоб звільнити більше пам'яті? Так (Y).
 • Введіть новий розмір пам'яті в МБ для Windows: вибрав варіант за замовчуванням.
 • Встановити завантажувач GummiBoot? Так (Y).
 • Введіть час очікування меню завантаження (0 = немає меню) (хв = 0, макс = 60, введіть = 5) 15

Після того, як ви закінчите настроювання, ви побачите наступне повідомлення:

«Установка налаштовується. Натисніть клавішу Enter для продовження ».

Якщо все піде за планом, то при перезавантаженні планшети ви побачите меню, в якому можна вибрати андроїд або виндовс.

Запустити Андроїд на Віндовс

Звичайно, як часто буває, при першій спробі запустити андроїд на своєму виндовс планшеті, у мене не вийшло.

Коли я перезавантажував планшет, все відбувалося, як зазвичай - запускалася операційна система Windows. Ніяких ознак меню вибору між виндовс або андроїд не було. Потім я виявив, що, якщо затиснути клавішу F12 під час завантаження планшета, тоді запуститься андроїд.

Також ви могли помітити, що на деяких Windows пристроях не працює Bluetooth, але, коли я запустив андроїд на своєму планшеті, я перейшов в настройки, включив Bluetooth і він заробив.

Ще вам потрібно буде провести деякі настройки, щоб повноцінно використовувати андроїд систему, наприклад, встановити пакет GAPPS, який включає в себе такі додаток, як Google Play і Gmail.

Тепер ви знаєте як перепрошити виндовс на андроїд. Варто відзначити, що це можливо зробити не на всіх пристроях. Також вам потрібно бути дуже уважними при виконанні інструкції, щоб не зламати свій планшет.

Цікаві статті:

Новини, пов'язані з цим матеріалом

На яких планшетах можна перепрошити виндовс на андроїд?
Навіщо перепрошивати виндовс на андроїд?
Що потрібно, щоб перепрошити виндовс на андроїд?
На яких планшетах можна перепрошити виндовс на андроїд?
Навіщо перепрошивати виндовс на андроїд?
Що потрібно, щоб перепрошити виндовс на андроїд?
Ви хочете змінити обсяг пам'ять Windows, щоб звільнити більше пам'яті?
Встановити завантажувач GummiBoot?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то